• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
 • Produkty
 • Inspiracje
Niebieskie Drzwi- pracownia dekoracji, piękne śluby.
Niebieskie Drzwi- pracownia dekoracji, piękne śluby. Wrocław
(9)
Zobacz profil
Alkohol Na Prezent
Alkohol Na Prezent Warszawa
Zobacz profil
Pracownia Artystyczna Quiet Beauty
Pracownia Artystyczna Quiet Beauty Poznań
(3)
Zobacz profil
Decoki - ślub i kwiaty
Decoki - ślub i kwiaty Wrocław
(12)
Zobacz profil
SoMarryMe - dekoracje ślubne

Kaja Chowaniak - dekorator

SoMarryMe - dekoracje ślubne

(1)

Nazywam się Kaja Chowaniak, jestem wedding plannerem, dekoratorem, przedsiębiorcą.
Agencję ślubną SoMarryMe założyłam z pasji do tworzenia i miłości do ludzi.
Całym sercem oddaje się kreowaniu ślubnego designu, więc jeśli planujesz niezapomniane przyjęcie weselne, już dziś zachęcam Cię do kontaktu.

4000 zł - 10000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Plan stołów

Dekoracja kościoła

Wystrój sali

Numery na stoły

Dekorowanie kościoła

Dekorowanie sali

Dekoracja balonowa

Dekoracja świetlna

Zlecenia specjalne

Napis LOVE

Dekoracja pleneru do sesji

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

avatar

Marta K

Pani Kaja robi wszystko z wielka pasja i zaanagażowaniem. Dekoracja sali, kościoła, samochodu - powiedzieliśmy tylko, ze chcemy białe / jasne kwiaty - reszta była dla nas niespodzianka. I było przepięknie! A bukiet - idealny! Bardzo bardzo dziękujemy. Polecamy każdej parze planującej ślub i wesele. Niezastąpiona! :)

8 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Uwielbiam to, że planowanie wydarzeń pozwala mi łączyć zarówno moje pasje, jak i moje mocne strony: projektowanie wizji, opowiadanie historii i aranżowanie spektaklu przy udziale wspaniałych ludzi z różnych środowisk. Myślę o ostatecznym efekcie jaki chcemy osiągnąć, o początkowych odczuciach, o tym co wydarzy się pomiędzy.Czuję wielką satysfakcję widząc zadowolenie klienta i radość kiedy tworzą się znajomości na lata.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

SOMARRYME oferuje kilka opcji współpracy przy organizacji przyjęcia weselnego. Niezależnie od tego, czy będzie to koordynacja przez cały okres przygotowań ślubnych, dobór podwykonawców, aranżacja wnętrz czy stworzenie planu działania, którego realizacją chcecie zająć się sami, każda zaprojektowana przez nas propozycja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Jaki jest Twój styl?

Pragnę, aby aranżowane dla Państwa przyjęcia, charakteryzowały się dostosowaniem cenionych tradycji do standardów świata współczesnego. Stawiam przy tym na duże, efektowne elementy dekoracyjne, motyw przewodni, obecny na każdym etapie celebrowania, aranżację światłem. Uwielbiam łączyć klasykę z nowoczesnością, tworząc niezapomniane przyjęcia z klasą.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Kochają się, a miłość to całkiem fajny i silny fundament. Polecam wszystkim spróbować!

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Cenię sobie pary otwarte na propozycje, ale także te, które przychodzą z gotowym pomysłem. To dwa zupełnie różne wyzwania, i podwójna satysfakcja, kiedy widzę zadowolenie klienta i spełniam się zawodowo. Odnalazłam pasję, a dzięki Państwu, realizuję swoje marzenia, biorąc udział w organizacji uroczystości ślubno-weselnych. A czy Ty masz marzenia związane z tym wyjątkowym dniem?

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

To nie tak, że wedding planner, to osoba, która zna się tylko na dekoracjach i modzie, co często widzimy w telewizji. Wedding planner to przede wszystkim organizator, specjalizujący się w sprawnej komunikacji, skuteczny w osiąganiu celów. Owszem, musimy mieć wyczucie smaku, dobry gust, znać trendy. Najcięższej pracy jaką wykonujemy nie pokazuje się w telewizji. Przy jednym weselu może pracować od kilku do kilkudziesięciu podwykonawców, trzeba ich pozyskać, negocjować umowy, wyegzekwować, co mają do zrobienia w odpowiednim miejscu i czasie. Warunki nie zawsze sprzyjają, często pracuje się w nocy. Swoją ofertę kieruję do osób, które widzą różnicę pomiędzy imprezą w domu przy lampce dobrego wina, a przyjęciem z motywem przewodnim w pałacu z początków XVII wieku, pomiędzy makijażem wykonanym samodzielnie, a takim wypracowanym przez wizażystę. W mojej pracy chodzi o to, aby dzięki najwyższej jakości obsłudze klienta, dyplomacji, rzetelności i przy pomocy efektownych dekoracji, opowiedzieć wyjątkową historię miłości, którą Państwa goście zapamiętają na całe życie.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Aby wybrać kogoś, kto jest autentyczny, uczciwy, przyjazny, i czujesz, że możesz mu zaufać.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Kiedy podjęłam decyzję o otwarciu Agencji Ślubnej "SoMarryMe", wiedziałam, że kreatywność, zdolności manualne i umiejętność aranżacji wnętrz pod przyjęcia weselne, to tylko część wiedzy jaka niezbędna jest do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Od 2016 roku biorę udział w organizacji uroczystości ślubno-weselnych, w szkoleniach u najlepszych z branży, oraz szkoleniach z rozwoju osobistego. Wedding planner to nie tylko sprawny organizator, to także psycholog, reżyser, scenarzysta i scenograf, skuteczny negocjator i lider zespołu. Swoją wiedzę z branży ślubnej rozwijałam pod okiem Katarzyny Gajek, która zbudowała imperium ślubne, a w jej grubym portfolio znajdziecie Państwo takie nazwiska jak Małgorzata Kożuchowska, Marta Żmuda-Trzebiatowska czy Łukasz Podolski. Podczas szkolenia prowadzonego przez Dyrektor Protokołu Dyplomatycznego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Panią Irenę Lichnerowicz- Augustyn oraz Panią Dyrektor Bogumiłę Więcław, zdobyłam wiedzę na temat protokołu dyplomatycznego, etykiety oraz savoir- vivre w biznesie. U trenerki biznesu, Kamili Rowińskiej zdobyłam wiedzę na temat skutecznego zarządzania czasem, negocjacji, pracy w zespole, asertywności oraz zasięgnęłam wiedzy prawnej dotyczącej reprezentowanych dla Państwa spraw. Moja praca jest moją pasją, wykonuję ją z największą starannością i pragnę, by podczas współpracy czuli się Państwo bezpiecznie a z przygotowań czerpali jak najwięcej przyjemności.

Kontakt

SoMarryMe - dekoracje ślubne

Jelenia Góra

41 km od Wałbrzycha

14 km od Karpacz

13 km od Kowar

53 km od Zgorzelca

Polecani z kategorii dekoracje ślubne

Odcienie Zieleni
Odcienie Zieleni Poznań
(1)
Zobacz profil
Flowers Fantasy dekoracje ślubne
Flowers Fantasy dekoracje ślubne Wrocław
Zobacz profil
Kartki Papieru
Kartki Papieru Wrocław
(14)
Zobacz profil
BUKIECIARNIA PRACOWNIA FLORYSTYCZNA Anita Stefaniak
BUKIECIARNIA PRACOWNIA FLORYSTYCZNA Anita Stefaniak Pleszew
(5)
Zobacz profil