Antonina Brzykcy

Winobluszcz Kwiaciarnia

(2)
Pokaż telefon

Antonina Brzykcy

DEKORACJE SAL WESELNYCH


Szukając niekonwencjonalnych, zarazem prostych i nowoczesnych rozwiązań aranżacji przestrzeni, staram się uciec od zalewu powtarzalnych dekoracji ślubnych. Projekty Kwiaciarni Winobluszcz to efekt poszukiwań własnego stylu i wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom par. Każda kolejna realizacja jest dopasowana do potrzeb indywidualnego klienta.

100 zł - 10000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Dekoracja kościoła

Opinie

5.0

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

K

Karolina

Pani Antonina trafiła w nasze gusta! Cudowne kompozycje, które zapierały dech w piersiach nie tylko nam, ale też i gościom. Niespotykana kolorystyka i połączenie kwiatowe. Florystka z pasją. Będę polecać zawsze i wszędzie.

1 miesiąc temu

ZJ

Zbigniew J

Witam jednym zdaniem to najlepsza kwiaciarnia pod każdym względem w Koninie serdecznie polecam .

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej lubię możliwość tworzenia, za każdym razem czegoś nowego, nowej aranżacji, nowego efektu wykreowanego na potrzebę wizji i oczekiwań Państwa Młodych , bardzo lubię tą zmienność, niepowtarzalność.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Florystyką ślubną zajmuję się od początku mojej przygody z kwiatami, roślinami, tj od 12lat, to tak zawodowo, a tak naprawdę moja miłość do roślin istnieje od zawsze, już jako dziecko biegałam po łące, tworzyłam bukiety, wyszukiwałam roślin , których jeszcze nie widziałam wcześniej, doceniałam ich różnorodność.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 12 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Zawsze staram się pracować na najwyższej możliwej o danym czasie ,jakości kwiatów i roślin , które używam do wykonania dekoracji, a także na innych komponentach florystycznych, czy dekoratorskich, które wykazują pewien rodzaj szlachetności w kontekście ich formy i kolorystyki.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Jest to moment, gdy widzę zadowolenie, radość w oczach Państwa Młodych na widok wykonanej aranżacji florystycznej, dekoracji , która doskonale odzwierciedla ich oczekiwania, w której czują się dobrze, która podkreśla ich indywidualność jako Pary.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wszystko zależy od samej aranżacji, ilości elementów ich złożoności, rodzaju poszczególnych składowych dekoracji, sama instalacja na obiekcie to czas od 1 godz do 3-4 godz,

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W podstawowej ofercie znajdą się na pewno; bukiety ślubne w różnej stylistyce, butonierki, korsarze, wianki zielne, kwiatowe, bukiety okolicznościowe klasyczne, awangardowe, flowerboxy, kosze kwiatowe , kompozycje w naczyniach, kompozycje na stoły gości , kompozycje dekorujące kościół, dekoracje różnego rodzaju materiałami,tworzywami, tworzenie dekoracji na salach bankietowych,w kościołach, plenerach etc.

Jaki jest Twój styl?

Styl w jakim tworzę dekoracje musi bezpośrednio korespondować z obiektem poddawanym dekoracji, oraz preferencjami Młodych, tak by powstał odpowiedni klimat przyjęcia.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Najczęściej lekką niepewność i zagubienie w zalewie możliwości jakie niesie dekoratorstwo, florystyka, a także fakt że często nie doceniają wagi odpowiedniej dekoracji w planowaniu tego wyjątkowego dnia, wszak jest to element podkreślający ich samych, wytworzony klimat zostaje uwieczniony np na fotografiach i odróżnia ich przyjęcie od innych odbytych na tym samym obiekcie, dobrze dobrana i wykonana dekoracja sali, bukiet ślubny , kościoła auta ślubnego, daje piękną spójność określającą styl wesela.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

TAK, to pewnie byłby jakiś tematyczny plener mógłby to być jakiś nadmorski klimat,

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Pamiętam parę udającą się do ślubu rowerami retro, bukiet ślubny to słoneczna parasolka ubrana kwiatami, wszystko w letniej nie zobowiązującej konwencji

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej współpracuje się z osobami o klarownej sprecyzowanej wizji ślubu , ale takich osób pewnych swego jest mało,

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

to historia pewnej rezolutnej dziewczynki dla której musiałam wykonać butonierki do ....bucików.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Klienci najczęściej pytają o ogólny koszt wykonania dekoracji ślubnej, bez podania szeregu danych, niezbędnych do wyceny .Wtedy odpowiadam że każda aranżacja ma swoje składowe, dane indywidualne i trzeba je ująć w wycenie, istnieje również sezonowość w podaży roślin i kwiatów, ich ceny w określonym czasie mogą rzutować na ogólną wycenę projektu.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Powinni wiedzieć , że jest to profesja piękna, twórcza jeśli ktoś tworzy z pasją, ale i bardzo wymagająca, obarczona dużą odpowiedzialnością,profesja która sięga po wiedzę z wielu dziedzin , profesja która wymaga nieustannego rozwoju

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze są umiejętności w obszarze w którym działa , komunikacja, zrozumienie celu, kompetencje, intuicja twórcza.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Intuicja twórcza , pewność wyboru , która z lekkiego zarysu tworzy pełną spójność aranżacji.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Myślę że największą wartością jaką mogę zaoferować jest indywidualizm, niepowtarzalność projektu staram się nie tworzyć kopii dekoratorskich, wszystko co powstaje , powstaje z celów, wizji, oczekiwań Pary, a ja to wizualizuje dopracowuję , najlepiej jak potrafię według własnego zmysłu estetycznego.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

O to należałoby zapytać zapoznających się z ofertą....

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Piosenka ,,Love"- Lana Del Rey

Wolne terminy

Kontakt

Winobluszcz Kwiaciarnia

Konin

Poniedziałek

09:00-17:00

Wtorek

09:00-17:00

Środa

09:00-17:00

Czwartek

09:00-17:00

Piątek

09:00-17:00

Sobota

09:00-15:00

Inspiracje ślubne