DJ Anzel - prezenter muzyczny, wokalista, saksofon, akordeon

Andrzej Klimczak

DJ Anzel - prezenter muzyczny, wokalista, saksofon, akordeon

Spółdzielcza, Wrocław

(16)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

DJ Anzel- impreza w dobrym tonie !

Prowadzone przeze mnie wesele to zabawa w stylu Live Act. Oryginalne show z elementami imprezy retro w nowoczesnym wydaniu, podczas którego PARA MŁODA jest zawsze najważniejsza!

To co mnie wyróżnia to muzyka wykonywana na żywo.

W trakcie uroczystości pojawiają się występy wokalne i utwory instrumentalne grane na akordeonie lub saksofonie. Są to najczęściej znane przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Ciekawym elementem dekoracji scenicznej mogą być telewizory podwieszone na gustownie oświetlonych, aluminiowych trawersach. Telewizory można wykorzystać do wyświetlania zdjęć, wizualizacji, prezentacji multimedialnych lub filmów z podziękowaniami dla rodziców.

Oferuję również dekorację światłem statycznym i dynamicznym w części jadalnej
i na parkiecie tanecznym.

Muzyka, śpiew, akordeon, saksofon, nagłośnienie, dodatkowe oświetlenie sali, technika wizualizacyjna, transfer na miejsce imprezy oraz gwarancja dobrej zabawy do białego rana.

Zapraszam!

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 5000 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta - DJ Anzel

Oprawa muzyczna wesela

2500 zł - 3500 zł

Wesele Live Act – prezenter muzyczny, śpiew, akordeon, saksofon
Prowadzę wesele w elegancki i nowoczesny sposób z tradycyjnymi elementami . Dzięki mojej elastyczności i kreatywności potrafię w każdej chwili dopasować się do danego i zmiennego klimatu wesela. Podczas imprezy cały czas bacznie obserwuję co dzieje się na parkiecie. Muzyką łączę wszystkie pokolenia. Pomaga mi w tym moje wieloletnie doświadczenie, a piosenki w wykonaniu wokalnym czy instrumentalnym na żywo wzbudzają większe emocje. Detale dotyczące imprezy weselnej są odpowiednio wcześniej uzgadniane. Wspólnie z Młodą Parą ustalam repertuar muzyczny, rodzaje i ilość zabaw oczepinowych. W przerwach między setami muzycznymi zapewniam „muzykę w tle”. Dysponuję doskonałym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym jak również instrumentami – saksofonem, akordeonem i keyboardem. Z przyjemnością podejmę się organizacji Państwa uroczystości.

Poprawiny

800 zł - 1500 zł

Poprawiny, czyli zabawy weselnej ciąg dalszy, to bardzo nieprzewidywalna impreza. Koniec wesela nie musi oznaczać końca świętowania. Dzień następujący po ślubie może być okazją do zorganizowania poprawin – czyli „drugiej rundy” wesela. Zasadniczo bywa tak, że goście zaraz po obiadku i krótkim podsumowaniu wesela zbierają się do drogi. Trudno zmuszać ich do wspinania się na wyżyny tanecznych i rozrywkowych możliwości. Moim sposobem na dobrą zabawę w tym dniu jest… nie przeszkadzanie w celebrowaniu poprawin. Moja oferta przewiduje występy na żywo. Utwory instrumentalne grane na saksofonie i akordeonie zawsze się sprawdzają a jak dodamy do tego trochę hitów zaśpiewanych na żywo, poprawiny nabierają innego wymiaru.

Opinie - DJ Anzel

5

16 opinii

Dodaj opinię

AB

Aleksandra B

Najlepszy DJ, pomimo małej ilości osób na weselu goście bawili się do samego końca dzięki Panu 🥰 Dziękujemy Aleksandra i Sebastian z 20.06.2020 🥰

2 lata temu

Źródło: Facebook

MK

Marek K

Najlepszy Dj weselny na Świecie!! Prowadził moje wesel na najwyzszym poziomie pelny profesionalizm !! Grał spiewa zabawiał gosci polecam w 100% i jeszcze raz Dziekuje !!!!

3 lata temu

Źródło: Facebook

AS

Anita S

😁😁😁 impreza świetnie poprowadzona pod każdym względem😉😊

3 lata temu

Źródło: Facebook

EH

Edyta H

super Muzyka i fajna osobowość

3 lata temu

Źródło: Facebook

DB

Damian B

Zatrudniliśmy Pana Andrzeja na nasze wesele (15.09.2018) . Mimo że wesele zaczęło się dość wcześnie bo o 16 już pękały pierwsze flaszki, Pan Andrzej tak poprowadził impreze że bawiliśmy się do 4 rano.Chcecie Dj na wesele? Śmiało bierzecie! Wszyscy goście byli zachwyceni , a u każdego o 24 już płynęła czyta w żyłach , ale nie odpuszczali.Dj Anzel na weselu = gwarantowana dobra impreza do późnych godzin ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

AR

Anna R

Dj Anzel tworzy wspaniałą atmosferę przy której ludzie bawią sie cudownie i nigdy nie mają dość.

3 lata temu

Źródło: Facebook

EG

Ewa G

Rewelacja, a szczególnie w trio, byliśmy w lipcu parę razy na karaoke w Łazach. Nie ma takich dwóch jak Was trzech.(tesco i castorama :D ) Pozdrawiamy Ewa i Bogdan.

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Będzie jakieś 20 lat! I daje mi to ogromną satysfakcję. Między innymi dlatego, że ciągle uczę się czegoś nowego. Każda para młoda jest inna i wyjątkowa. Jak już nawiązujemy współpracę to staram się słuchać, podpowiadać i pomagać w organizacji najważniejszego wydarzenia w ich życiu.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Wiadomo, że wesele to duży wydatek. Wiem jak ważnym wydarzeniem jest dla pary młodej ich uroczystość. I dlatego też robię wszystko żeby moja podstawowa oferta była dla pary młodej wyjątkową i niepowtarzalną ofertą.

Wolne terminy

Kontakt - DJ Anzel

DJ Anzel - prezenter muzyczny, wokalista, saksofon, akordeon

facebook youtube

Spółdzielcza 51-662 Wrocław

59 km od Wałbrzycha

89 km od Jeleniej Góry

146 km od Poznania

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: