Krzysztof Michaluk DJ Jazz/Konferansjer

Krzysztof Michaluk

Krzysztof Michaluk DJ Jazz/Konferansjer

Jana III Sobieskiego, Poznań

(42)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Cześć
Jestem Krzysiek. Chciałbym opowiedzieć Wam coś o sobie, o mojej pracy i zawodowych priorytetach. Poznajmy się nieco bliżej ?

Jest kilka haseł, z którymi się identyfikuje: PROFESJONALIZM, POZYTYWNA ENERGIA, KONTAKTOWOŚĆ i STYL.

Czym jest dla mnie profesjonalizm? Absolutnym warunkiem dobrze wykonanej pracy i zadowolenia Par Młodych! A konkretniej m.in. możliwością zaoferowania Wam kompleksowej usługi - dysponuję nagłośnieniem i oświetleniem. Jestem nie tylko DJ, ale i konferansjerem, do tego dodaję wartość wieloletniego doświadczenia. Dbam o to, żebyście w ferworze przygotowań, do swojego wesela, mogli ze spokojem wykreślić, ze swojej listy, punkt o oprawie muzycznej .

Powierzane mi zadania są elementem wyjątkowych i niezwykłych chwil dla dwojga kochających się ludzi i ich gości. Pozytywna energia jest niezbędna i na taką z mojej strony możecie liczyć od początku naszej współpracy. Czuje się odpowiedzialny za to, żeby ten jeden z najważniejszych dni, Waszego życia uświetnić najlepszą zabawą i nadać imprezie niepowtarzalnego klimatu. Muzyka potrafi wszystko!

Każde przedsięwzięcie to dla mnie nowe wyzwanie, dlatego też wszelkie szczegóły dotyczące przebiegu każdej imprezy, przygotowuje z należytą starannością i w całkowitym porozumieniu z Wami. Jestem otwarty na wszelkie sugestie i pomysły, ale możecie też polegać i korzystać z mojego doświadczenia, nietuzinkowych rozwiązań, nad którymi rozwojem nieustannie pracuje.

Przaśność i biesiada to nie mój styl, ale już największe taneczne hity, szlagiery łączące ludzi na parkiecie, muzyka budująca atmosferę radości i taka, która jest tłem do wspaniałych wzruszeń – jak najbardziej tak. Elegancja i klasa w połączeniu z nieokiełznaną zabawą – to mój styl.

Prywatnie spełniam się jako mąż i ojciec dwójki fantastycznych dzieciaków. I choć podczas pracy za konsolą jestem sam to moja Żona Madzia jest nieprzerwanie wielkim wsparciem dla całego projektu pt. DJ JAZZ.

Zapraszam do współpracy!

PRZEDZIAŁ CENOWY

4000 zł - 6000 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - Krzysztof Michaluk

Oprawa muzyczna wesela

4000 zł - 5000 zł

Poprawiny

1500 zł - 2000 zł

Opinie - Krzysztof Michaluk

5

42 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

K

Kasia

Krzysztof/ DJ Jazz sprawił, że nasze przyjęcie weselne stało się naszą najlepszą imprezą w życiu. Repertuar muzyczny był w punkt, adekwatny do Gości, począwszy od muzyki włoskiej skończywszy na latach 2000 a nawet „męskiego grania”. Podsumowując dużo różnorodnej muzyki ! Zabawy oczepinowe były ze smakiem i pełne śmiechu. Dziękujemy za wspaniałą imprezę i pełen profesionalizm :) jednocześnie serdecznie polecamy !!!

7 miesięcy temu

SA

Sylwia A

Człowiek o wspaniałej spokojnej naturze, dbający o ustalenia poczynione z młoda para (w tym wypadku z Nami). Wesele było cudowne, pełne dojrzałej formy prowadzenia. Polecamy DJ JAZZ

2 lata temu

KL

Klaudia L

Najlepszy DJ na świecie - od komunikacji i doradzenia tego co najlepiej się sprawdzi, po zabawę na samym weselu. Fakt, że goście w czasie zabawy łapali nas żeby powiedzieć, że lepszego DJa nie spotkali jest reklamą samą w sobie. Parkiet był pełny cały czas, bawili się i młodsi i starsi. Żadnego disco polo ani obciachowych zabaw oczepinowych, wszystko na najwyższym poziomie i z klasą ale też humorem :) Techniawa wrzucona na sam koniec na życzenie gości skradła nasze serduszka ostatecznie - było NAJLEPIEJ ❤️ dziękujemy jeszcze raz!

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AK

Adriana K

Krzysztofa znaleźliśmy na jednym z portali ślubnych, zauroczeni nazwą i przedstawieniem swojej osoby poprosiliśmy o ofertę. I to był strzał w 10! 💪 Dj Jazz poprowadził nasze przyjęcie weselne tak jak sobie wymarzyliśmy. Muzyką budował klimat, dopasowywał ją do panującej w danej chwili sytuacji na sali, dbał o to by nogi nam się nie zatrzymywały. Człowiek z pasją, wielkim zaangażowaniem, przepełniony profesjonalizmem. Człowiek, który nie dał nam się nudzić przy stołach - zawsze jakimś kawałkiem ściągnął na parkiet (osoby w rożnym przedziale wiekowym).😁 Pięknie dziękujemy, że byłeś z nami w tym ważnym dniu 🤍 …Twoja praca była idealnym dopełnieniem naszego dnia. Polecamy w 100%! Do zobaczenia.

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

KR

Katarzyna R

Krzysztof/ DJ Jazz sprawił, że nasze przyjęcie weselne stało się naszą najlepszą imprezą w życiu. Repertuar muzyczny był różnorodny a parkiet pełen Gości ! Zabawy oczepinowe były ze smakiem i pełne śmiechu. Dziękujemy za wspaniałą imprezę :) jednocześnie serdecznie polecamy !

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

DB

Davide B

W ostatni weekend sierpnia świętowaliśmy nasze wesele. Krzysztofa znaleźliśmy na stronie: wesele z klasą (fajnie zorganizowana stronka! Polecamy!) Moja intuicja i wzmianka o żonie i dzieciach mówiły mi, że to musi być solidny człowiek 😊 Mieliśmy szczęście, bo Krzysiek miał nasz termin jeszcze wolny. Zadanie nie było proste, bo świętowaliśmy polsko-włoskie wesele w Niemczech, niedaleko Hamburga. Komunikacja z Krzyśkiem była bardzo przyjemna i nieskomplikowana. Na weselu trzymał się omówionego wcześniej planu. Czasem wystarczyło spojrzenie w kierunku pulpitu i już wiedział, o co chodzi 😃 Piosenkę do naszego pierwszego tańca skrócił i zagrał dokładnie tak, jak tego chcieliśmy 👌Przejście z tej wolnej piosenki do pierwszego bloku muzycznego było mega! 🔝 Ten blok miał takiego powera i był tak dobrze dobrany, że porwał wszystkich zebranych natychmiast do tańca, co zostało nagrodzone owacjami pod pulpitem Dj-a 😊 Całą noc przetańczyliśmy i super się bawiliśmy. Impreza została zakończona piosenką na życzenie 😊 Emocje jeszcze do końca nie opadły i do dzisiaj, gdy wspominamy ze znajomymi wesele, pada pytanie o „naszego” Dj-a 😊 Krzysztof Michaluk Dj Jazz z Poznania- gorąco polecamy! I jeszcze raz bardzo dziękujemy! 👏🏼

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MK

Martyna K

Krzysiek dostał trudne zadanie - porwać wszystkich do tańca w rytm polskiej i tylko polskiej (z małym 30 minutowym przerywnikiem) muzyki i udało się! Dodatkowo jest osobą, która dokładnie rozumiała nasze potrzeby i niechęć do niektórych kwestii :D jakbym miała przeżyć dzień wesela jeszcze raz, to na pewno nie zabrakłoby w nim Krzyśka, jego świetnych lamp i wyczucia, co, kiedy i jak puścić, aby ludzie się dobrze bawili!

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Swoje pierwsze wesele poprowadziłem w 2010 roku

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zaangażowanie oraz pasja do tego co robię

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Wyjazd na wesele Polsko Włoskie do Hamburga

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nagłośnienie, oświetlenie, montaż i demontaż stanowiska dj, wytwornica mgiełki oraz dymu ciężkiego ( taniec w chmurach ) prowadzenie przyjęcia oraz świetną zabawę :)

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

Wystarczy na 12 miesięcy przed terminem wesela

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Państwo Młodzi mają wpływ na utwory, które pojawiają się podgrzać przyjęcia weselnego

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

.

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Tak :) Zabawy/animacje znane z teleturnieju Unikam przaśności/biesiady - nie zmuszamy gości to picia alkoholu oraz nie wystawiamy nikogo do niezręcznej sytuacji

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

min. 4:00 nad ranem

Kontakt - Krzysztof Michaluk

Krzysztof Michaluk DJ Jazz/Konferansjer

facebook

Jana III Sobieskiego 60-688 Poznań

146 km od Wrocławia

65 km od Leszna

102 km od Ostrowa Wielkopolskiego

85 km od Piły

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: