Dj BlaQ - Wodzirej z pasją

Rafał Grajda

Dj BlaQ - Wodzirej z pasją

(10)
Pokaż telefon

Witaj,
Wodzirej na każdą imprezę, od imprez okolicznościowych poprzez bale, studniówki, i wesela do firmowych eventów. Posiadamy 7 letnie doświadczenie, wiele udanych imprez za sobą, uśmiech do gości i pełne zaangażowanie w to, jak prowadzimy imprezę od początku do końca.

Prowadzimy tematyczne zabawy taneczne, tworzymy klimat, dzięki któremu goście swobodnie się bawią. Zawsze mamy plan na imprezę, który w trakcie jest tak modyfikowany, by goście byli w 💯% usatysfakcjonowani.😎

Używamy sprzętu takich marek jak: Turbosound, American Dj, Shure, Numark.

Jesteśmy w stanie nagłośnić imprezy do 500-600 osób, doświetlić światłem całą salę, posiadamy kilka mikrofonów, zarówno: nagłowny, bezprzewodowy jak i przewodowe firmy Shure.
Oświetlenie wieszane jest na specjalnej rampie oświetleniowej, posiadamy ruchome głowy, punktowe efekty, led bary, pary, lasery. Około 60 pktów świetlnych.:)

Zapraszamy na naszego FanPage na Facebooku, tam na bieżąco wstawiane są zdjęcia z imprez oraz do bezpośredniego kontaktu w celu umówienia spotkania i szczegółów imprezy.:)

Fanpage DjBlaQwbijtu

Zapraszamy.:)

2000 zł - 4500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

2000 zł - 4500 zł

Cześć i czołem!
Z tej strony Dj BlaQ
Jeśli zajrzeliście na nasz profil, to znaczy, że szukacie DJa i Wodzireja na swoje przyjęcie weselne. Tak, bardzo dobrze trafiliście!
Jesteśmy po to, by Wasza impreza była niezapomniana, każdy gość zadowolony, a Wy - Para Młoda- byście byli szczęśliwi i cieszyli się chwilą w Wasz wielki dzień!

Podejmujemy się wszelkich zleceń, najbardziej lubimy te najtrudniejsze, jesteśmy w stanie pomóc z organizacją wesela pod dany motyw, jaki wybierzecie.
Jesteśmy w stanie poprowadzić 20-30 różnych konkursów tanecznych, tematycznych, tworzymy klimat sprzyjający wspaniałej zabawie.

Mamy za sobą 7 lat doświadczeń, ponad 200 imprez za sobą, uśmiechnięte twarze gości i zadowolenie.
W naszym składzie są osoby, których priorytetem na każdej imprezie jest zadowolenie klienta, są to ludzie z pasją i doświadczeniem.

Teraz trochę o nas:

Wodzirej- Rafał- 7 lat prowadzi wesela i wszelakie imprezy, człowiek z uśmiechem, zawsze pozytywnie zakręcony, konferansjer na imprezach masowych i koncertach.
DJ- Maciej M - zawsze tworzy miły klimat, wspaniale dobiera muzykę do gości, tak jak by wiedział przy czym chcą się właśnie bawić. Elegancki i wesoły.
DJ- Ernest- 3 lata w zespole, bardzo pozytywnie zbiera doświadczenie, jego klimaty to muzyka klubowa, electro, lecz potrafi rozkręcić każdą imprezę bawiąc gości przy znanych hitach.

Opcjonalnie mamy w zespole Akordeonistę, 10 lat doświadczenia, człowiek prowadzący biesiadę, świetnie gra na akordeonie, zna wszystkie standardy weselne, potrafi zaskoczyć.:)


Sprzęt którego używamy jest w pełni profesjonalny, używamy takich marek jak: Turbosound, Pioneer, Numark, Shure, Crown.
Posiadamy 3 zestawy nagłośnieniowe, 2 rampy oświetleniowe, dym, zawsze wszystko jest rozstawione przy eleganckim parawanie.

Jeśli chodzi o oświetlenie posiadamy około 70 punktów świetlnych w tym
-10 głów ruchomych o mocy od 60 do 230 W
-2 lasery
-efekty dyskotekowe
-led bary
-pary
Za dodatkową opłatą jesteśmy w stanie doświetlić całą salę światłem.

Poprawiny

800 zł - 1600 zł

W ofercie na poprawiny mamy różnego rodzaju zabawy taneczne, zachęcające gości do kolejnej zabawy po weselu. Wszystko robimy tak, by nie wyciągać gości na siłę, ze smakiem tworzymy klimat który sprzyja gościom do dalszej zabawy.
Cena zależy od przedziału czasowego, oraz od ilości sprzętu do wykorzystania opcja sam wodzirej oraz opcja Dj + wodzirej.
Zapraszamy.:)

Opinie

5

10 opinii

Dodaj opinię

TU

Tomek U

Chłop wie co robi, studniówka prowadzona przez niego była perfekcyjnie! Polecam wszystkim! 🎉

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

TP

Tomasz P

Gwarancja super zabawy. Muzyka zgodna z potrzebami.

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

WB

Wiktoria B

Świetna muzyka oraz zabawa, DJ zachęca do zabawy, słucha gości 😊

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MP

Martyna P

Skuteczne zachęcanie wszystkich do wspólnej zabawy, pozytywna atmosfera 👌

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AR

Aleksandra R

Pełen profesjonalizm! 😊

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MM

Maciej M

Bardzo dobry DJ, wspaniale poprowadzona studniówka, polecam

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

PZ

Piotr Z

Polecam serdecznie! 😉 Genialna impreza! Wszyscy świetnie sie bawili!! 🎉🎊

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

LR

Lena R

Polecam z całego serca! 😊

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

EG

Ernest G

Najlepsza obsługa imprez, dla każdego coś dobrego :) Mega doświadczenie. Polecam wszystkim!

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

KJ

Karolina J

polecam! Dj który gra dla każdego. i starsi i młodsi będą się z nim dobrze bawić. szeroki repertuar od disco polo przez rock, aż do klubowej vixy. myślę, że każdy będzie mega zadolowlony z imprezy, którą poprowadzi Dj BlaQ ! :)

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W tym co robię najbardziej lubię uśmiech u gości, którzy są na przyjęciu, tą swobodę rozmowy z nimi, nawiązywanie interakcji.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Prowadzenie przyjęć zacząłem w wieku 16 lat, grałem w zespole weselnym, graliśmy muzykę na żywo.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od przeszło 7 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Jeśli chodzi o nagłośnienie używam 3 zestawów nagłośnieniowych, w zależności od wielkości sali. Posiadam aktywny zestaw Turbosound iQ15 i iQ18, pasywne nagłośnienie 3,5kW do większych imprez oraz aktywny zestaw mobilny na małe imprezy okolicznościowe. Oświetlenie jakiego używamy to AmericanDj, Cameo Light4me oraz Colorstage. Mikrofony Shure, Audio Technika- najlepiej pasuje mi do głosu, oraz DNA.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Hmm... Ciężko to określić, gdyż każde wesele jest inne, jednak ulubiony, będzie to moment kiedy wszyscy goście są na parkiecie i są dedykacje oddzielnie dla Pana Młodego i Pani Młodej- Rudy się żeni, Piękna Młoda.:)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zawsze jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o czas imprezy. Gdy młodzi mają ślub o 15 i chcą, żebyśmy grali do 5, to to robimy.:)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta to jednoosobowy Dj Wodzirej, nagłośnienie, oświetlenie 20-25 pktów świetlnych, dym. Impreza w określonych godzinach.

Jaki jest Twój styl?

Na pewno lubię bawić młodzież, znam się na hitach i na tym przy czym tańczą, bo sam jestem młody. :D Jestem typem takiego wodzireja, który nie waha się przed tym co powie, co zrobi, tylko działam. Z drugiej strony, jak widzę parę 60 latków, którzy szaleją na parkiecie to czuje taką satysfakcję, bo to znaczy, że to co robię trafia do wszystkich.:)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Myślę, że dążenie do tego, by goście byli zadowoleni. to najczęściej.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Piękna sala, wesoła Para Młoda, dobra akustyka i zabawowi goście, to jest to.:D O resztę ja się postaram.:D

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak, jest taka para u której graliśmy wesele około 3-4 lat temu. Oni od początku wesela, kiedy tylko weszli uśmiechali się, byli wyluzowani, zadowoleni, widać że chcą się pobawić na swoim weselu! Szczerze mówię, wesele mieliśmy grać do 5 rano, tak nakręcali gości, sami sobą, swoją zabawą, że skończyliśmy grać po 7:00 rano.:D

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Jak to się mówi z osobami "które mają jaja" wiedzą czego chcą i są pozytywni na imprezie. to bardzo ważny aspekt, bo to nakręca gości, patrzą i mówią "hmm Para Młoda się bawi, to i my chodźmy" :D

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Może nie na miejscu, ale śmieje się dotąd z tego jak sobie przypominam.:D Godzina 6-7 rano, graliśmy wesele na wsi, nie pamiętam jakie to były rejony. Mój kolega wychodzi z sali i głośno krzyczy, gdy nagle po sąsiedzku z drugiej strony drogi odzywa się stado owiec- baranów jednym głosem meee.:D Płakaliśmy ze śmiechu.:D

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Ciężkie pytanie, ale chyba najczęściej pytają o co co mają zrobić: a)jak wejdą na salę b) po toaście c) przed pierwszym tańcem. Zawsze wszystko tłumaczę im jak trzeba, ale i tak w większości wychodzi inaczej.:D Stres robi swoje, jednak pamiętajcie zawsze trzeba się uśmiechać.:D

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Jestem osobą dbającą o szczegóły i lubię klientów tzw. 100% satysfakcji, nie zadawala mnie, było ok, ale u Franka grał taki co robił tak a nie inaczej. Chcę, żeby klient był w 200% zadowolony ze swojego przyjęcia.:)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Jego możliwości, dostosowanie się do upodobań klienta, potem czynnikami ważnymi jest sprzęt.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Interakcja z gośćmi, nie raz bywam na imprezach i widzę sytuację, jak innym prowadzącym jest zdecydowanie trudniej "zagadać" do gości, rozbujać towarzystwo niż mi. Do tego zabawy taneczne jakie wykorzystujemy na każdej imprezie.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Będę robił wszystko, by ich oczekiwania odnośnie przyjęcia były spełnione nie w 100%, a w 200%, bo dodam od siebie to co pozytywnie ich zaskoczy.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Słowem INTERAKCJA. nic nie trzeba dodawać, bo sprzęt można łatwo kupić, trzeba mieć fundusze, jednak nie każdy potrafi wejść w imprezę do gości z uśmiechem, bez stresu.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Zdjęcie gościa, który w konkursie stając na rękach ma założoną na siebie głowę konia(rekwizyt) .:)

Wolne terminy

Kontakt

Dj BlaQ - Wodzirej z pasją

youtube

Warszawa

261 km od Katowic

119 km od Łodzi

283 km od Gdańska

280 km od Poznania

Poniedziałek

09:00-22:00

Wtorek

09:00-22:00

Środa

09:00-22:00

Czwartek

09:00-22:00

Piątek

09:00-22:00

Sobota

09:00-22:00

Niedziela

09:00-22:00

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy pod telefonem od rana do wieczora.😁

Inspiracje ślubne

Polecani przez tego Dj'a na wesele

Dom weselny Diament
Dom weselny Diament Mińsk Mazowiecki
RecordMedia
RecordMedia Mińsk Mazowiecki
(8)
Slubograf Fotografia Ślubna
Slubograf Fotografia Ślubna Mińsk Mazowiecki
Wynajem Barmanów
Wynajem Barmanów Mińsk Mazowiecki
(1)

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: