DJ BRYL

Przemek

DJ BRYL

(1)

O nas

Zapraszam Państwa do mojego świata, pełnego doskonałej muzyki i nowoczesnego oświetlenia. Zaproponuje Wam sprawdzone rozwiązania, które pomogą w przygotowaniu wyjątkowej uroczystości.
Doświadczenie w branży modelingu nauczyło mnie klasy i odpowiedniego wyczucia smaku. Mój wygląd jak i stanowisko DJ jest nowoczesne i estetyczne. Na imprezach prowadzonych przeze mnie nie rządzi przypadek. Przygotowany i zaplanowany wcześniej scenariusz jest gwarancją sukcesu. Zapewniam rozrywkę na najwyższym poziomie. Dbam o każdy, nawet najmniejszy szczegół zwracając uwagę na detale. Czuwam nad prawidłowym przebiegiem Państwa uroczystości, zapewniając bezstresowe celebrowanie Waszego święta.

Oferta - DJ BRYL

Oprawa muzyczna wesela

2000 zł - 3000 zł

Wesele to wyjątkowy dzień , który wymaga profesjonalnej oprawy.

Z mojej strony zapewniam wysokiej jakości nagłośnienie i oświetlenie. Dbam o każdy nawet najmniejszy szczegół. Prowadzę uroczystości na najwyższym poziomie i z klasą. Wcielam się nie tylko w rolę dj-a ale również wodzireja, który zachęci Twoich gości do zabawy.

Rodzaj muzyki oraz konkursy weselne dobieramy razem z parą młodą na spotkaniu organizacyjnym. Wspólnie ustalamy scenariusz oraz cały przebieg wesela. Po podpisaniu umowy jestem w stałym kontakcie z przyszłą parą młodą.

Moim celem jako prowadzącego jest zadowolenie gości oraz pary młodej.

Poprawiny

850 zł - 1000 zł

Czas na poprawiny!

Tak jak w przypadku wesel, do poprawin podchodzę z najwyższą starannością. Ze mojej strony zapewniam najwyższej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy.
Moje stanowisko DJ posiada ekskluzywny i nowoczesny design. Dbam o zachowanie stylu i estetyki. Zabawiam również gości poprzez gry i zabawy na najwyższym poziomie.

Opinie - DJ BRYL

4.8

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

AZ

Anna Z

Wizualnie bardzo dobrze, podświetlenie było dokładnie takie jak chcieliśmy, dobrze poprowadzona konferansjerka, nie było tzw. "wiochy". Pan Przemek pracuje w sposób elegancki i profesjonalny. Jedno do czego mogę sie przyczepić, to to, że nie było piosenek z przygotowanej wcześniej przeze mnie playlisty, ale i tak zabawa była bardzo dobra. Dobry kontakt z klientem przed weselem, oraz dyskretne i sprawne koordynowanie w trakcie imprezy i współpraca z salą oraz ekipą foto - wideo.

3 lata temu

Kontakt - DJ BRYL

DJ BRYL

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Koszalin

Poniedziałek

09:00 -22:00

Wtorek

09:00 -22:00

Środa

09:00 -22:00

Czwartek

09:00 -22:00

Piątek

09:00 -22:00

Sobota

09:00 -22:00

Niedziela

09:00 -22:00

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: