DJ Pere

Piotr Wojcieszek

DJ Pere

(4)
Pokaż telefon

Dobry DJ to nie tylko odtwarzanie muzyki. Zapewniam profesjonalne prowadzenie wesel i inncyh imprez wraz z konkursami i zabawami.
Dopasowuję się do klimatu i oczekiwań prowadzonej imprezy. Szybko reaguję na sytuację na parkiecie . Potrafię zarazić dobrą energią i wyciągnąć do tańca nawet najbardziej opornych "zabawowiczów".

1200 zł - 2000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

1500 zł - 2000 zł

Poprawiny

500 zł

Opinie

5.0

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

UI

Ula I

Gorąco polecamy Dj Pere! To odpowiedni wybór na Wasze wesele :) Pan Piotr podchodzi do swojego zadania profesjonalnie. Przykłada dużą wagę do oprawy muzycznej wesela, nie puszcza muzyki z YouTube tylko przygotowuje utwory wcześniej, dostosowuje repertuar do upodobań pary młodej a w trakcie wesela stara się również sprostać zachciankom marudnych gości. To sympatyczny i kulturalny człowiek co gwarantuje, że wasze zabawy weselne będą "na poziomie". Kontakt z panem Piotrem jest bezproblemowy, odpisuje nawet późnym wieczorem, można zaplanować z nim cały przebieg wesela, a jak trzeba to coś zaproponuje, doradzi, pomoże. Miło wspominamy nasze malutkie a jakże cudowne wesele, chętnie byśmy to powtórzyli ;) Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

1 rok temu

KI

Karolina I

Pelen profesjonalizm,wzorowa współpraca z Dj Pere. dobrana muzyka,smieszne zabawy. Dobre opinie naszych gości weselnych z kraju i zza granicy. Gorąco POLECAMY !

1 rok temu

MI

Maciej I

Wielkie podziękowania dla Pana Piotra za poprowadzenie naszego wesela! Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług. Świetna muzyka, dobre nagłośnienie, super zabawy jednym słowem pełen profesjonalizm. Polecam Każdemu 10/10

1 rok temu

ŁW

Łukasz W

Bardzo profesjonalne podejście do tematu od samego początku, kilka miesięcy przed ślubem, aż po ostatnie minuty wesela. Łatwa komunikacja w trakcie przygotowań, świetna zabawa, oprawa muzyczna i artystyczna na wysokim poziomie i w dużej mierze dzięki prowadzącym wspominamy ten dzień jako piękne wydarzenie. Z całego serca polecamy usługi Piotra.

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Praca i zabawa razem, sprawianie że na twarzach innych pojawia się uśmiech.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Kilka lat temu szwagier zapytał czy nie podjąłbym się poprowadzenia jego wesela.I tak to się zaczęło...

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Tak na poważnie to nie jest to zbyt długi okres, gdyż trwa to jakieś 2 lata.Wcześniej było to na zasadzie sprawdzenia się w czymś nowym.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Markowym :) A mówiąc już szczegółowo to w zależności od potrzeb.Podstawą jest laptop jako nośnik i kontroler Numark N4. Kolumny używane przeze mnie dobierane są do potrzeb sali i najczęściej są to Yamaha DXR 12 lub DXR 15. Oświetlenie to sprawdzony sprzęt różnych producentów.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Tych momentów jest naprawdę bardzo wiele.Czasem jest to świetna zabawa pary młodej i gości, a czasem widok uśmiechniętych młodych którym brakuje już sił a chcieliby bawić się dalej.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wszystko zależy od potrzeb młodej pary a staram się być w tym zakresie elastyczny.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W skład wchodzi nie tylko oprawa muzyczna ale także prowadzenie wesela tak, aby goście mogli się poznać, świetnie bawić i integrować z młodymi.By starsi i młodsi znaleźli wspólne rytmy.A zatem podsumowując-muzyka, zabawy, integracja.Pełne oświetlenie i nagłośnienie, wytwornice dymu, lasery itd.

Jaki jest Twój styl?

Staram się być sobą. Kiedy jest zabawa to na całego a gdy potrzebujemy chwili powagi to również odnajduję się w sytuacji. W gruncie rzeczy bardzo wiele zależy też od formy wesela jakie wybrali Państwo młodzi.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Ogromną troskę o to by wesele nie tylko było udane ale również żeby goście się świetnie bawili.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda para wyróżnia się czymś innym.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Na jednym z ostatnich wesel prosiłem młodych o pomoc w zabawie dla gości tzw. tańcu na gazecie.Para młoda była niesamowita, nie tylko pilnowali aby goście tańczyli w ramach ale co chwilę z wielkim entuzjazmem zmniejszali powierzchnię gazet do tego stopnia że tylko partner mógł stać na jednej nodze....Te akrobacje były niesamowite, sala pełna śmiechu i młodzi którzy nie mieli litości w tej konkurencji.Ze śmiechu brakowało słów.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jaka jest cena-chyba większość rozmów zaczyna się od tego.I tu zaczynają się negocjacje. Czy są zabawy, jak długo gram czy są jakieś dodatkowe koszta.Tak są zabawy, cena wpływa na ilość godzin grania, nie ma ukrytych kosztów-od razu poznajecie całkowity koszt.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Każda para zastanawia się jak wybrać dobrego dj. Nie może to być człowiek z przypadku, bez sprzętu i pomysłu. Warto zwracać uwagę na ilość opinii ( tych słyszanych szczególnie ). Fotografie z wesel też mówią dużo o osobie dj, czy goście się bawili. Dobry dj nie wstydzi się siebie i swego sprzętu, podpisze z wami umowę i poprowadzi przez całe przygotowania.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Pewność że usługodawca się nie wycofa i jest profesjonalistą w swojej dziedzinie.Dlatego zawsze spisuję umowę w której jasno są określone wszystkie kwestie dzięki czemu para młoda może spokojnie się zająć innymi sprawami.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Bardzo lubię zdjęcie pary w której partnerka jest pochylona a partner stoi z niesamowitą miną.To takie przesłanie jak fantastycznie się bawili.

Wolne terminy

Kontakt

DJ Pere

website facebook youtube

Koszalin

Inspiracje ślubne

Polecani przez tego Dj'a na wesele

Dj Arczi
Dj Arczi Koszalin
(4)

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: