DJ Pere

Piotr Wojcieszek

DJ Pere

(4)

O nas

Dobry DJ to nie tylko odtwarzanie muzyki. Zapewniam profesjonalne prowadzenie wesel i inncyh imprez wraz z konkursami i zabawami.
Dopasowuję się do klimatu i oczekiwań prowadzonej imprezy. Szybko reaguję na sytuację na parkiecie . Potrafię zarazić dobrą energią i wyciągnąć do tańca nawet najbardziej opornych "zabawowiczów".

PRZEDZIAŁ CENOWY

1200 zł - 2000 zł

Oferta - DJ Pere

Oprawa muzyczna wesela

1500 zł - 2000 zł

Poprawiny

500 zł

Opinie - DJ Pere

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

UI

Ula I

Gorąco polecamy Dj Pere! To odpowiedni wybór na Wasze wesele :) Pan Piotr podchodzi do swojego zadania profesjonalnie. Przykłada dużą wagę do oprawy muzycznej wesela, nie puszcza muzyki z YouTube tylko przygotowuje utwory wcześniej, dostosowuje repertuar do upodobań pary młodej a w trakcie wesela stara się również sprostać zachciankom marudnych gości. To sympatyczny i kulturalny człowiek co gwarantuje, że wasze zabawy weselne będą "na poziomie". Kontakt z panem Piotrem jest bezproblemowy, odpisuje nawet późnym wieczorem, można zaplanować z nim cały przebieg wesela, a jak trzeba to coś zaproponuje, doradzi, pomoże. Miło wspominamy nasze malutkie a jakże cudowne wesele, chętnie byśmy to powtórzyli ;) Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

4 lata temu

KI

Karolina I

Pelen profesjonalizm,wzorowa współpraca z Dj Pere. dobrana muzyka,smieszne zabawy. Dobre opinie naszych gości weselnych z kraju i zza granicy. Gorąco POLECAMY !

5 lat temu

MI

Maciej I

Wielkie podziękowania dla Pana Piotra za poprowadzenie naszego wesela! Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług. Świetna muzyka, dobre nagłośnienie, super zabawy jednym słowem pełen profesjonalizm. Polecam Każdemu 10/10

5 lat temu

ŁW

Łukasz W

Bardzo profesjonalne podejście do tematu od samego początku, kilka miesięcy przed ślubem, aż po ostatnie minuty wesela. Łatwa komunikacja w trakcie przygotowań, świetna zabawa, oprawa muzyczna i artystyczna na wysokim poziomie i w dużej mierze dzięki prowadzącym wspominamy ten dzień jako piękne wydarzenie. Z całego serca polecamy usługi Piotra.

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Tak na poważnie to nie jest to zbyt długi okres, gdyż trwa to jakieś 2 lata.Wcześniej było to na zasadzie sprawdzenia się w czymś nowym.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W skład wchodzi nie tylko oprawa muzyczna ale także prowadzenie wesela tak, aby goście mogli się poznać, świetnie bawić i integrować z młodymi.By starsi i młodsi znaleźli wspólne rytmy.A zatem podsumowując-muzyka, zabawy, integracja.Pełne oświetlenie i nagłośnienie, wytwornice dymu, lasery itd.

Kontakt - DJ Pere

DJ Pere

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Koszalin

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: