TERYTORIA Zespół muzyczny DJ & live ACT
TERYTORIA Zespół muzyczny DJ & live ACT Warszawa
(25)
Zobacz profil
Manufaktura Imprez
Manufaktura Imprez Kraków
(16)
Zobacz profil
SOLARIS zespół muzyczny
SOLARIS zespół muzyczny Zamość
(7)
Zobacz profil
STYLOWEWESELA.PL
STYLOWEWESELA.PL Warszawa
(40)
Zobacz profil
DJ/Wodzirej Łukasz

DJ/Wodzirej Łukasz

Poszukujecie kogoś kto poprowadzi Wasze wesele lub inną imprezę z uśmiechem i zaangażowaniem, ma nie banalne pomysły na uroczystości ślubne oraz inne eventy, posiada doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt oświetleniowo-nagłośnieniowy to dobrze trafiliście
Do dyspozycji posiadam wysokiej klasy sprzęt - Mackie,Peavey, denon, pioneer oraz profesjonalne oświetlenie - American DJ, Martin i inne.
Oprócz oświetlenia i nagłośnienia posiadam takie efekty jak wytwornica baniek,pirotechnika sceniczna,wyrzutnie konfetti oraz wytwornicę sztucznego śniegu.
Prezentuję style muzyczne takie jak, np. lata 60' 70' 80', dobrze znane disco polo lat 90-tych i obecne, muzykę komercyjną zagraniczną i nie tylko którą dobieram stosownie do gości którzy się bawią wplatając w to różnego rodzaje konkursu oraz zabawy integracyjne z gadżetami (peruki,naszyjniki hawajskie kapelusze i wiele innych).
Obsługuję muzycznie imprezy między innymi:
Wesela
Studniówki
Komersy, półmetki, bale
Urodziny (18,21…100!)
Poprawiny, rocznice
Imprezy firmowe
Imprezy plenerowe, pikniki
Imprezy tematyczne:. Sylwester, Andrzejki, Dzień kobiet, Babski Comber oraz inne imprezy ustalane indywidualnie
Zajmuję się także organizacją większych imprez, takich jak:
Imprezy klubowe (tematyczne, np. Snow Party, półmetki szkół)
Imprezy charytatywne
Plenery, pikniki

W swojej ofercie posiadam możliwość wynajęcia fotografa po niższej cenie, który upamiętni wszystkie chwile. Jest to dobra opcja, gdyż osobno podjęcie Dj oraz fotografa wychodzi znacznie drożej.
Istnieje także możliwość podjęcia współpracy z klubem, pubem czy restauracją! Jeśli jesteś właścicielem wyżej wymienionych miejsc, organizujesz lub chcesz organizować, np. w okresie letnim imprezy cykliczne!
Do każdej imprezy podchodzę indywidualnie, z nowymi pomysłami. Nie posiadam stałego cennika co do wykonywania usług. Wszystkie szczegóły ustalane są z klientem podczas spotkania.
Zawsze dokładam wszelkich starań aby Twoja impreza została „zapięta” na ostatni guzik!

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

1400 zł

Poprawiny

600 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Przygoda z branżą ślubną rozpoczęła się od pasji związanej z muzyką która przerodziła się z czasem w pasję prowadzenia uroczystości ślubnych jako DJ/Wodzirej. Początki swojej przygody rozpoczynałem od podstawowych uroczystości takie jak śluby cywilne aż po najbardziej rozbudowane uroczystości ślubne.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi współpracuję od 5 lat, zawszę służę poradami nie tylko związanymi z samą oprawą muzyczną, przebiegiem wesela w lokalu ale i również z samymi przygotowaniami ślubu oraz wesela.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Sprzęt na którym pracuje pozwala mi w pełni profesjonalnie zrealizować nagłośnienie oraz oświetlenie sali co nadaje nie powtarzalny efekt na sali w której odbywa się wesele. Dodatkowo w swojej ofercie posiadam liczne efekty takie jak wytwornica baniek,ciężki dym, pirotechnikę sceniczną oraz zwykły dym wszystkie te efekty odpowiednio zsynchronizowane nadają niesamowity efekt uroczystości.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Raczej są to trzy elementy które mają szczególne znaczenie podczas wesela do nich należy powitanie gości, pierwszy taniec oraz oczepiny.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wykonanie zlecenia zajmuję mi tyle ile czasu życzy sobie klient podczas ustalania przebiegu wesela.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta zawiera to co jest najważniejsze na każdym Polskim weselu oprócz tego profesjonalny sprzęt,doskonałe poczucie humoru, doskonała integracja z gośćmi, nie banalne pomysły, szeroki repertuar muzyczny oraz doświadczenie. Resztę dodatkowych szczegółów ustalam bezpośrednio z klientem.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Ciężko jest określić wspólną cechę, głównie rzucającymi się cechami jest to iż klient patrzy na cenę z reguły szuka najtańszego rozwiązania które niestety nie idzie w parze z jakością usługi. Kolejną cechą jest fakt iż klient wymaga sporo za nie wielką cenę.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Dla mnie jako DJ/Wodzireja nie ma takiego ślubu ponieważ każdy ma swoje wyobrażenie własnej uroczystości a moim zadaniem jest sprawić aby to dla klienta było wymarzone przyjęcie.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Dla mnie każda para zapada w głęboką pamięć ponieważ dzięki każdej tej parze osiągam kolejne sukcesy związane z branżą weselną.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Podział na osoby z którymi mi się najlepiej współpracuje nie istnieje ponieważ jestem osobą komunikatywną,przyjazną i zawszę z każdym znajdę wspólny środek "sprawy" który daje wspaniałą i udaną współpracę.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej są to pytania o ofertę,na pytania tego typu odpowiadam wysyłając często różnego rodzaju gotowe pakiety w których jest zawarta pełna oferta wraz z cenami za każdy pakiet. Drugim częstym pytaniem jest cena tak jak wyżej napomniałem cenę głównie ustala klient na podstawie swoich wymagań oraz tego co pragnie mieć na swoim weselu.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze jest to aby nie oszczędzać na własnym weselu ponieważ jest to często jedyna ważna uroczystość w życiu. Profesjonalny DJ/Wodzirej niestety się ceni ponieważ posiada doświadczenie,wiedzę praktyczną oraz profesjonalny sprzęt który umożliwia wykonanie zlecenia w profesjonalny sposób. Warto też również zwrócić uwagę na obszerność oferty usługodawcy.

Kontakt

DJ/Wodzirej Łukasz

Tarnobrzeg

Polecani z kategorii dj na wesele

VIXA - DJ x Wodzirej x Akordeonista x Saksofonista
VIXA - DJ x Wodzirej x Akordeonista x Saksofonista Jędrzejów
Zobacz profil
Tańce Hulanki
Tańce Hulanki Warszawa
(6)
Zobacz profil
Karaton
Karaton Warszawa
(3)
Zobacz profil
DJ Gofer
DJ Gofer Łochów
(16)
Zobacz profil

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: