Pogotowie Muzyczne

Jakub Zbiciak

Pogotowie Muzyczne

(4)

O nas

Specjalnie dla państwa przygotowaliśmy ofertę, która zadowoli najbardziej wymagających klientów. DJ + Wodzirej w dzisiejszych czasach to najlepsze rozwiązanie odnośnie oprawy przyjęcia weselnego. Dbamy w szczególności o wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę do białego rana. Mamy przewagę nad orkiestrą pod względem szerokości repertuaru i granych przeze mnie utworów muzycznych. Zapraszam do kontaktu.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 4000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Oferta - Pogotowie Muzyczne

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 4000 zł

Cena jest uzależniona w pełni od wymagań klientów, wielkości imprezy, ilości użytego sprzętu,kosztów dojazdu oraz liczności weselnego teamu, który realizuje zlecenie.

Poprawiny

500 zł - 1000 zł

Opinie - Pogotowie Muzyczne

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

MK

Milena K

Pełen profesjonalizm, polecam z całego serca?!!!

2 lata temu

MK

Milena K

Pełen profesjonalizm, super zabawa, świetna muzyka, polecam z całego serca ?!!!

2 lata temu

DB

Daria B

Nie mogliśmy podjąć lepszego wyboru niż Pogotowie Muzyczne! Kuba i Rafał rozkręcili nieziemską imprezę. Brak słów żeby opisać naszą radość na widok ciągle pełnego parkietu i tak fantastycznie bawiących się ludzi! :) Dobór muzyki idealnie zgodnie z naszymi ustaleniami, z resztą dużo nie trzeba było ustalać bo Kuba ewidentnie wie co robi i to głównie on nam proponował różne rozwiązania w kwestii muzyki i oczepin, które wyszły świetnie! :) Super kontakt zarówno przed jak i podczas imprezy. W zasadzie nie musieliśmy się niczym martwić np. w kwestii dogrywania szczegółów z kuchnią w trakcie wesela. Naprawdę z całego serca polecamy chłopaków! Pozdrawiamy ciepło, Daria i Krystian :)

3 lata temu

SI

Sylwia I

W 100 % polecamy ! Chłopaki świetnie się spisali pod względem organizacji, muzyki i zabaw dla gości - bardzo oryginalne pomysły :) Dobrze przygotowani pod względem sprzętu, robią fajne dekoracje światłem. Goście zarówno młodsi jak i starsi byli zachwyceni. Dzięki wielkie za super imprezę :) !

3 lata temu

Kontakt - Pogotowie Muzyczne

Pogotowie Muzyczne

Lubartów

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: