Sala weselna wedding.pl

Sala weselna Lubartów

Liczba ofert: 8

Liczba ofert: 8

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

Cena

od do

Liczba gości

Liczba miejsc noclegowych

Opis miejsca

Typ sali

Styl sali

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Sala weselna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Miejsce wizytówki w rankingu zależy od różnych parametrów, w tym od opłat płaconych przez usługodawców, dowiedz się więcej.

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Sala weselna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Sala weselna: Lubartów

Hotel Wincentów

Hotel Wincentów

Wincentów
(5)
Zobacz profil

Od jak dawna Hotel Wincentów istnieje na rynku przejęć weselnych?

Hotel Wincentów powstał na wiosnę 2011 roku. Powstał on głównie z myślą organizacji przyjęć weselnych. Marzyło się nam przygotowywanie "Tego najważniejszego dnia w życiu". Nasze marzenia spełniły się!

Jakimi zasadami kierujecie się podczas organizacji przyjęć weselnych?

Przy prowadzeniu i organizacji przyjęć weselnych kierujemy się kilkoma zasadami, których zawsze przestrzegamy. Możemy do nich zaliczyć przede wszystkim profesjonalizm i empatię. Staramy się przewidywać i wychodzić na przeciw oczekiwaniom jak i potrzebom naszych gości.

Czym jesteście w stanie przekonać Młodą Parę do zorganizowania u Was przyjęcia weselnego?

W naszej branży najważniejsze jest to, aby zleceniodawca i zleceniobiorca po uroczystości weselnej byli tak samo zadowoleni z całości. Uważam iż najbardziej przekonujemy do siebie naszych klientów wykwalifikowaną obsługą kelnerską, naszą kuchnią tworzoną z pasją oraz dbaniem o wiele szczegółów wpływających na całokształt całej gastronomii. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby każe przyjęcie weselne było dopięte na ostatni guzik.

Jakie dodatkowe urozmaicenia ma do wyboru Młoda Para?

Oczywiście posiadamy wiele dodatkowych atrakcji, które uświetniają wesele naszym gościom. Oferujemy pokaz sztucznych ogni, mamy piękną limuzynę Alfa Romeo dla 6 osób, fotobudkę, balony z helem i led. Nie zapominajmy, że posiadamy 13 pokoi w standardzie *** gwiazdek oraz wspaniały ogród z alejkami o rozmiarach 0,5ha.

Jak wygląda wystrój Hotelu Wincentów?

Wystrój naszego hotelu jest utrzymany w konwencji pałacu. We wnętrzu znajdują się kolumny, liczne zdobienia sztukateryjne, które nadają klasycznego wystroju. Wystrój ten pozwala aby goście w trakcie przyjęć czuli się wyjątkowo i komfortowo.

6

Co sprawia Wam największą radość i daje satysfakcję podczas organizowania przyjęć weselnych?

Największą radość sprawia nam zadowolenie Pary Młodej i ich gości, którzy wracają do nas w późniejszym czasie jako nowa Para Młoda organizująca wesele w Hotelu Wincentów. Dzięki temu wiemy, że zapadamy w pamięci tym, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. To naprawdę wspaniałe uczycie i największa nagroda za trud i pracę jaką wkładamy w przygotowywanie i organizację tego najważniejszego dnia.