Kolesie Od Muzyki | DJ & Wodzirej

Krzysztof

Kolesie Od Muzyki | DJ & Wodzirej

(16)

O nas

Zrobimy Wam wspaniałe wesele!
Specjalizujemy się w tworzeniu niezapomnianych chwil na weselach. Kompleksowo, w dobrym stylu, z elegancją ale humorystycznie, z kreatywnym podejściem, z urozmaiconą muzyką i gadatliwym konferansjerem. Wesela prowadzimy w duecie, bo możemy znacznie wiecej niż pojedynczy DJ. Mamy sporo pomysłów na integrację przy stołach, animacje na parkiecie oraz przeróżne zabawy bez tandetnych gadżetów. Muzyka będzie dynamicznym elementem, który podkreśli unikalność i radość chwili. Tworzymy atmosferę od romantycznej po energetyczną, zapewniając niezrównane wrażenia na każdym etapie Waszego wesela. Uczyńcie ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowy z Kolesiami od Muzyki!

PRZEDZIAŁ CENOWY

3500 zł - 5000 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Pop

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

Oferta - Kolesie Od Muzyki | DJ & Wodzirej

Oprawa muzyczna wesela

3500 zł - 5000 zł

Naszym celem jest stworzenie z Waszego wesela wyjątkowego wydarzenia. Spektaklu w którym główną rolę gracie Wy. W dobrym stylu ale z subtelną dawką humoru. W prowadzeniu elegancję łączymy z luzem a energia na parkiecie podkreśli niezapomniane chwile. Nie jesteśmy zwolennikami wymuszonych przebieranek czy żenujących zabaw. Wesele z nami jest pełne radosnych i romantycznych chwil a nasz gustowny ubiór podkreśla wyjątkowość wydarzenia.
To ile w końcu za to wesele?
Do każdej imprezy jak i wesela podchodzimy indywidualnie, bo każda Para Młoda ma inne oczekiwania.

Poprawiny

900 zł - 1400 zł

Opinie - Kolesie Od Muzyki | DJ & Wodzirej

4.75

16 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

X

XxStachuxX

Ten pseudo wodzirej Daniel to nadaje się do pchania karuzeli w przeciwna stronę. Gość ma zero pojęcia o prowadzeniu zabaw które ma niedopracowane do końca, jak mu ktoś uwagę zwraca to zaraz odgryza się kaśliwymi uwagami żeby pokazać swoje ego. Tak naprawdę to do tarcia chrzanu też by się mógł nie nadać. Weź chłopie zrób vos dla muzyki i przestań grać. Szczerze nie polecam

7 miesięcy temu

UA

Urbanowska A

Krzysiu odebralismy mnóstwo tel i wiadomości że impreza była bardzo udana przede wszystkim pod względem muzycznym. Z pytaniami skąd my Was wzięliśmy. Że teraz zmieniają zdanie i ze orkiestra to przeżytek. Dziękujemy jesteście mistrzami w tym co robicie. ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

PL

Paulina L

Organizacja i prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie! Muzyka dobrana wręcz idealnie! DJ otwarty, potrafiący doskonale doradzić, jeśli chodzi o zabawy! Polecamy z czystym sumieniem! Dajemy piątkę z plusem!

4 lata temu

Źródło: Facebook

EZ

Ewelina Z

Super duet, super muzyka, super zabawa, super współpraca! Gdybyśmy mieli organizować drugi raz wesele wybralibysmy właśnie Krzysztofa i Mateusza, ale nie będziemy :P Dlatego z całego serca polecamy ich kolejnym narzeczonym!! ? ❤️ ❤️ ❤️

4 lata temu

Źródło: Facebook

AB

Adam B

Witam, tutaj MOKTA Studio - z czystym sumieniem polecam Krzysztofa i Mateusza. Są profesjonalistami w każdym tego słowa znaczeniu. Współpraca w dniu realizacji wzorowa, na parkiecie ???

4 lata temu

Źródło: Facebook

MP

Mateusz P

POLECAMY !!! Duet bardzo profesjonalny, podejście do uroczystości na wysokim poziomie. Kontakt super, muzyka dopasowana dla każdego gościa. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

4 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Michał M

Rewelacyjny duet!!! Panowie prowadzą imprezę w elegancki, stosowny sposób, bez żadnych żenujących zabaw itp. Parkiet był cały czas pełen. Muzyka dla każdego. Nie ma problemu ze skomponowaniem playlisty pod gusta pary młodej i gości. Gorąco polecam :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Doświadczenie w prowadzeniu wesel posiadamy od 2007r

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Jesteśmy specjalistami w prowadzeniu wesel a staropolskie przysłowie "Co dwie głowy to nie jedna" sprawdza się w naszym przypadku. Na weselu pracujemy w duecie, bo możemy znacznie więcej, niż pojedynczy DJ, którego złapie zmęczenie, prędzej niż Wam się wydaje. Zrobimy Wam wymarzone wesele w dobrym stylu ale humorystycznie poprowadzone, z kreatywnym podejściem, z urozmaiconą muzyką i gadatliwym konferansjerem.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Pomimo, że gramy zawsze tanecznie, jesteśmy otwarci na playlisty Par Młodych, bo każdy ma inne oczekiwania co do swojego wydarzenia.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Wesele prowadzimy zazwyczaj do godziny 4:00.

Kontakt - Kolesie Od Muzyki | DJ & Wodzirej

Kolesie Od Muzyki | DJ & Wodzirej

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Koszalin

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: