Music Locutor

Leszek Naskrentzki

Music Locutor

(14)

O nas

DLACZEGO MY ❓❔❓
❕❕❕ Oferujemy coś UNIKALNEGO - ŁĄCZYMY POKOLENIA ❗❗❗

I JESTEŚMY W TYM NAPRAWDĘ DOBRZY ❗❗❗

Jesteśmy:

- profesjonalni w każdym calu - IMPROWIZACJA – TAK (ale reżyserowana),

- pomysłowi – mamy autorskie pomysły zabaw, konkursów, tematów imprez itp.,

- doświadczeni – świadczą o nas setki (poważnie) ZADOWOLONYCH (❗❕❗) klientów,

- uniwersalni - potrafimy spełnić oczekiwania i trafić w gust gości w różnym wieku,

- elastyczni - dostosujemy się do klienta, a nie on do nas.

Oferujemy:

✔ zgodny z Waszymi oczekiwaniami dobór muzyki odtwarzanej na odpowiednim sprzęcie przez znakomitego dj-a weselnego

✔ profesjonalne, nie pozbawione humoru, kulturalne prowadzenie imprezy przez wodzireja z ogromnym doświadczeniem i energią udzielającą się wszystkim uczestnikom wesela,

✔ wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie.

✔ profesjonalną wytwornicę baniek mydlanych lub ciężki dym jako wspaniałe uatrakcyjnienie pierwszego tańca.

GWARANTUJEMY PROFESJONALIZM I WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG ❕❕❕.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2000 zł - 3000 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - Music Locutor

Oprawa muzyczna wesela

1600 zł

Cena uzależniona jest od miejsca imprezy, czasu jej trwania i ewentualnych dodatkowych życzeń Pary Młodej.
Gwarantujemy profesjonalne, kulturalne, dynamiczne, z poczuciem humoru wykonane zlecenie z użyciem dobrej klasy sprzętu i oświetlenia.
Naszym największym atutem jest doświadczenie, elastyczność i umiejętność dostosowania naszej pracy do oczekiwań klientów. I co najważniejsze – zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nas ciąży i zawsze pracujemy na 110% mocy.
Pomagamy, doradzamy na każdym etapie przygotowań weselnych, podpowiadamy swoje, sprawdzone w praktyce pomysły i wsłuchujemy się w Wasz głos.
Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć – korzystając z naszych usług NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ.

Poprawiny

600 zł

Oferta poprawinowa skierowana jest przede wszystkim do tych klientów, którzy skorzystają z naszych usług również podczas wesela.
Podczas poprawin gwarantujemy nie tylko odpowiednią oprawę muzyczna, ale także zabawy i konkursy.
Oferujemy również możliwość zorganizowania poprawinowego karaoke.

Opinie - Music Locutor

5

14 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

MO

Magdalena O

Polecamy z całego serca , goście bawili się super a wesele mieliśmy bezalkoholowe:) caly czas byli na parkiecie i bawili się do samego końca, muzyka podobała się każdemu

1 rok temu

avatar

Atina I

Z tym duetem spotkaliśmy się po raz pierwszy na weselu naszych przyjaciół. Wtedy, mimo upału, braku klimatyzacji i stóp nie mieszczących się już w obcasach, goście bawili się żwawo do białego rana. Sami jeszcze wówczas nie planowaliśmy ślubu, ale ekipa Music Locutor tak nam się spodobała, że wzięliśmy wizytówkę "na zaś". Dwa lata później, pod czujnym okiem (uchem?) Pana Leszka i Pana Krzysztofa, świętowaliśmy już własne wesele. I była to zdecydowanie trafiona decyzja! Mimo że czasy pandemii utrudniły nam nieco kontakt "face to face" podczas wszelkich ustaleń, a liczba gości okazała się finalnie mniejsza, niż zakładaliśmy, to Panowie stanęli na wysokości zadania. Muzyka była perfekcyjnie dobrana do gustu i temperamentu naszych gości, my wskazaliśmy tylko kilka utworów, na których szczególnie nam zależało. Przerwy na posiłki idealnie wycyrklowane - cośmy podejdli, to się zaraz spaliło na parkiecie ;) Zabawy integracyjne i oczepinowe z klasą i wyczuciem, zgodnie z naszymi oczekiwaniami - było zabawnie, ale bez żenady, jak to nieraz na weselach bywa (przyszłe pary młode na pewno wiedzą, o co chodzi!). Panowie otwarci i kontaktowi, wszystko można bez problemu dogadać (nawet dojazd w najbardziej wymyślne okolice lub zagranie najbardziej "młodzieżowego" kawałka na koniec zmiany). Nasi goście i my także, bawiliśmy się doskonale, okupowaliśmy parkiet do ostatniej możliwej sekundy. Podsumowując, wesele poprowadzone przez Music Locutor nie może się nie udać!

1 rok temu

MW

Monika W

Panowie z Music Locutor grali na naszym weselu w sierpniu tego roku. Byliśmy bardzo zadowoleni, od samego początku kontakt był świetny. Panowie spełnili nasze prośby odnośnie granej muzyki. Było sporo fajnych niesztampowych konkursów. W ogóle impreza została super poprowadzona, goście też miło wspominali. Z czystym sercem polecamy każdej parze na wesele.

1 rok temu

Katarzyna Ż

Polecam serdecznie Panów Leszka i Krzysztofa! Wesele od pierwszej piosenki było poprowadzone fantastycznie! Goście byli zachwyceni, zarówno prowadzeniem przyjęcia weselnego jak i doborem muzyki. Panowie to wspaniały duet z mnóstwem świetnych pomysłów. Najlepszy wybór! Dobrze bawili się zarówno młodsi jak i starsi uczestnicy imprezy ? Polecam raz jeszcze!

1 rok temu

WT

Wojciech T

Niesamowity temperament i profesjonalizm. Wesele minęło bez jakiejkolwiek wpadki. Polecam zabawę "Wojna teściowych" ;) Po weselu dzwonili do mnie znajomi ze stwierdzeniem, że było to najlepsze wesele w ich życiu. Polecam ;) (co też widać po innych komentarzach)

1 rok temu

K

Krzysztof

Panowie spełnili, a nawet przerośli nasze oczekiwania. Wystarczyło kilka rozmów i impreza była zaplanowana. W dniu ślubu nie było mowy o stresie. Muzyka była idealnie dobrana do gustu i temperamentu gości. Konkursy oryginalne i zabawne. Serdecznie polecam!

1 rok temu

PI

Paulina I

Pana Krzysztofa i pana Leszka polecamy wszystkim, którzy na swojej imprezie nie chcą się niczym martwić. Nasze wesele było poprowadzone fantastycznie, parkiet był rozgrzany do czerwoności, a goście świetnie się bawili. Zabawy i konkursy były przezabawne, poprowadzone ze smakiem i wyczuciem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z doboru muzyki do temperamentu naszego i naszych gości. Pan Leszek i pan Krzysztof nie kłamali w ogłoszeniu, ich usługi to naprawdę gwarancja wspanialej zabawy i profesjonalizmu. Dziękujemy i polecamy w 100%!

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Działamy od 1999 roku, a od 2010 roku pracujemy w obecnym składzie.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta zawiera pełen pakiet usług niezbędnych do zrealizowania wesela, czyli: - nagłośnienie - oświetlenie parkietu - poprowadzenie imprezy - konkursy i zabawy i realizacja takich życzeń Pary Młodej jak np. odpowiedni dobór repertuaru (na ustalonych z góry zasadach) oraz kilka bonusów: - przygotowanie na życzenie Pary Młodej specjalnego zmiksowanego zestawu utworów na pierwszy taniec (dosyć często realizowane) - "niespodziankę" urozmaicająca zarówno pierwszy taniec jak i całe wesele

Kontakt - Music Locutor

Music Locutor

86-100 Świecie

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: