• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Floratoria-dekoracje ślubne
Floratoria-dekoracje ślubne Warszawa
(15)
Zobacz profil
Bella-Arte Pracownia Artystyczna
Bella-Arte Pracownia Artystyczna Przemyśl
(10)
Zobacz profil
Alkohol Na Prezent
Alkohol Na Prezent Warszawa
Zobacz profil
Naturalna Pracownia
Naturalna Pracownia Kozienice
(2)
Zobacz profil
Etykiety autorskie HD - personalizacja

Paweł G.

Etykiety autorskie HD - personalizacja

Witam serdecznie. Zajmuję się hobbystycznie grafiką od nastu lat. Projektuję banery, reklamy, wizytówki, foldery i wszystko to z czym zwraca się do mnie klient. Mam również bogatą kolekcję autorskich grafik-etykiet na swojskie wyroby alkoholowe. Jestem otwarty na nowe wyzwania; podejmuję się każdej grafiki pod dyktando klienta. Gwarantuję oryginalność, wysoką jakość, personalizację i satysfakcję. Grafiki robię od zera - nie kopiuję z sieci, mam na tyle weny własnej - w rozdzielczości 300 dpi a druk zlecam profesjonalnej drukarni cyfrowej. Etykiety drukowane są na folii samoprzylepnej odpornej na wilgoć i mróz. Zapraszam do współpracy. Paweł.

Oferta

Etykiety i naklejki na alkohol

1 zł - 60 zł

Etykiety projektowane według fantazji klienta w rozdzielczości 300 dpi. Gwarancja jakości, oryginalności i satysfakcji. Etykiety personalizowane, treśći edytowane, można wpisać sentencję, datę, ilość procent, nazwę miejscowości i oczywiście imiona Państwa Młodych.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Lubię przeglądać różne grafiki, wybierać elementy, łączyć w kompilaże, bawić się w skojarzenia graficzne..

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Dawno dawno temu znajomi poprosili mnie o projekt etykiety na swoje wesele. Wszystkim się podobało. Goście pytali o autora etykiety, polecali mnie pocztą pantoflową i tak to się zaczęło... i trwa do dziś.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Blisko dwadzieścia lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

W trakcie zmiany na lepszy procesor i więcej ramu.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Pierwszy toast.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Jeśli para decyduje się na jedną z gotowych, edytowalnych etykiet z galerii, zmiana treści, tj, imion, daty, miejscowości etc, zajmuje to parę minut. Jeśli Państwo Młodzi życzą sobie grafikę inną jak prezentowane, pracuję pod dyktando i sugestie aż do satysfakcji ale wówczas czas poświęcony waha się w widełkach 30 do 90 minut w zależności od złożoności projektu. Taka ekstra usługa pociąga za sobą dodatkowe opłaty.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Generalnie w tym portalu oferują głownie etykiety na wyroby alkoholowe w tym nalewki, wina, wódkę, bimber...

Jaki jest Twój styl?

Dobre pytanie... W tej twórczości nie mogę się kierować własnym stylem ponieważ mój gust niekoniecznie pokrywa się z oczekiwaniami odbiorców, dlatego staram się urozmaicać styl i nie kierować się tylko moimi pomysłami.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każdy chce by wszystko było zapięte na ostatni guzik. Etykiety są drobnym elementem wesela ale łyse butelki wyglądałyby nieciekawie, stąd też są ważne. Wspólna cecha klientów to uczulenie na literówki w treściach grafik.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Hmm,, musiałbym dłużej pomyśleć.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Kiedy odbierali osobiście etykiety około miesiąc przed weselem i przyszła panna młoda patrzyła na mnie zalotnie. Widać było w jej oczach że nie do końca jest pewna swojego wybranka i ma na mnie smaka.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Dobrze się współpracuje z konkretnymi ludźmi, zdecydowanymi i przede wszystkim wiedzącymi czego chcą.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Kiedy wpisywałem w etykietę datę uroczystości i sprawdziłem że nie wypada wtedy sobota. Napisałem w mailu zapytanie czy aby na pewno tak ma być, czy może korzystają Państwo z kalendarza Majów... Zwrotny mail był pełen uśmiechniętych emotek, tak rozbawiłem klientkę i sam się z tego uśmiałem. Teraz ślub w sobotę nie jest koniecznością; obserwuje że i w inne dni pary decydują się na ślub.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Często pada pytanie czy można zmieniać treści na etykietach, liczbę procent czy pojemność butelki. Naturalnie że można - odpowiadam z uśmiechem bo jakby to było gdyby podczas ślubu Moniki i Rafała na etykietach pisała Justyna i Marcin... :) Czasem pada pytanie o format, czasem o to czy druk na papierze czy folii samoprzylepnej. Druk - odpowiadam - jest na folii (samoprzylepnej) Dawno temu drukowane było na papierze ale zdarzały się reklamację ponieważ papier od wilgoci (często wódkę czy bimber studzi się w lodówce a nawet zamrażalniku) się rolował lub ścierał. Folia rozwiązuje ten problem.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Grafika to hobby; nigdy nie brakowało mi weny a żyłka art popchnęła mnie w stronę obrazów, kompozycji, reklam, fotoksiążek i rzecz jasna etykiet.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Rzetelność, wierność deklaracjom składanym w opisie, profesjonalizm, indywidualne podejście, otwarta głowa i szczera potrzeba usatysfakcjonowania klientów.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Wyjątkowa wena.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Nikt nie ma takich etykiety. Większość sprzedawców idzie na łatwiznę i kopiuje z sieci lub projekt robiony jest na kolanie, przeciętnej jakości i o wątpliwej kompozycji. Moje grafiki są wyjątkowe ponieważ tworzę je sam od początku do końca w wysokiej rozdzielczości i są oryginalne, niepowtarzalne.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oryginalnością i unikatowym designem.

Kontakt

Etykiety autorskie HD - personalizacja

Polecani z kategorii etykiety i naklejki na alkohol

Flamingo Flowers
Flamingo Flowers Łódź
(5)
Zobacz profil
BrodaZaprasza
BrodaZaprasza Radom
(15)
Zobacz profil
Zaproszenia ślubne Royal MF
Zaproszenia ślubne Royal MF Warszawa
(1)
Zobacz profil
Kartki Papieru
Kartki Papieru Wrocław
(14)
Zobacz profil