Blooming Elegant
Blooming Elegant Kraków
(7)
Zobacz profil
Alkohol Na Prezent
Alkohol Na Prezent Warszawa
Zobacz profil
Pracownia Artystyczna Quiet Beauty
Pracownia Artystyczna Quiet Beauty Poznań
(3)
Zobacz profil
PaperLove
PaperLove Warszawa
Zobacz profil
Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne i dodatki weselne

Renata Moszczyńska

Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne i dodatki weselne

(26)

Jestem producentem zaproszeń ślubnych i dodatków weselnych. Stawiam na najwyższą jakość produktów i oryginalne rozwiązania, gwarantujące zadowolenie klienta. Jeżeli szukasz wyjątkowych zaproszeń na ślub i dodatków weselnych, ręcznie wykonanych z najwyższą starannością i ciekawym wzornictwem to jest to oferta dla Ciebie. Wykonuję zaproszenia ślubne, zawiadomienia ślubne, prośby o błogosławieństwo, prośby o świadkowanie, podziękowania dla Gości, podziękowania dla Rodziców, podziękowania dla Świadków, księgi gości weselnych, menu weselne na stoły, karty drinków, winietki na stół, zawieszki na alkohol weselny, plany stołów wraz z numerkami, pudełka na koperty, pudełka na obrączki, kieliszki dla Pary Młodej na alkohol weselny, imiona bądź inicjały na ściankę Państwa Młodych. Wszystkie dodatki weselne dopasowane są stylistycznie i kolorystycznie do wybranych zaproszeń, tworząc wspaniałą kompozycję "smaku" i elegancji.

1 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Wystrój sali

Napisy na stół

3 zł - 100 zł

Numery na stoły

5 zł - 13 zł

Dzięki nim goście od razu skierują się do właściwego stołu, przy którym mają przygotowane miejsce. Możliwość doboru wzoru, koloru papieru, ozdób, np. tasiemek, oraz grafiki, pozwala dopasować numerek do dekoracji sali weselnej. Stanowią duże ułatwienie dla gości weselnych, a także dla obsługi wesela oraz orkiestry.

Zlecenia specjalne

Jestem otwarta na propozycje klienta w tworzeniu nowych wzorów.

Zaproszenia ślubne

2 zł - 20 zł

Trudno wyobrazić sobie udaną uroczystość zaślubin bez wspaniałych gości, z którymi można dzielić radość tych niepowtarzalnych chwil, zaproś lub zawiadom ich w sposób godny i wyjątkowy, aby biorąc zaproszenia ślubne do ręki poczuli, jak ważnymi dla Ciebie są osobami, jak bardzo zależy Ci na ich przybyciu i uświetnieniu Twojego ślubu.
Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu, który zapada w pamięci na zawsze. Warto zadbać o jego właściwą oprawę. Odpowiednio zaprojektowane i dobrane zaproszenia na ślub są nie tylko wizytówką Pary Młodej, ale także zapowiedzią klimatu uroczystości weselnej, który na zawsze pozostanie sentymentalnym wspomnieniem.
Wybór zaproszeń ślubnych powinien być uzależniony od stylu, kolorystyki i głównego motywu, który będzie myślą przewodnią wesela. Realizowane przeze mnie projekty powstają z pasji, satysfakcji i miłości tworzenia, dzięki czemu owocem mojej pracy jest zawsze unikatowa, ręcznie wykonana papeteria ślubna.
Do wszystkich modeli zaproszeń wykonuję dopasowane stylistycznie artykuły weselne takie jak: winietki na stół, zawieszki na alkohol, podziękowania dla gości, podziękowania dla rodziców, podziękowania dla świadków, menu weselne, karty drinków, księgi gości, plany stołów wraz z numerkami, pudełka na koperty.

Zawiadomienia ślubne

2 zł - 20 zł

Winietki

1 zł - 3 zł

To wizytówki z imionami i nazwiskami gości uczestniczącymi w przyjęciu weselnym lub bankiecie, pozwalają dobrze zaplanować rozmieszczenie osób, proponując im wskazane przez winietkę miejsce przy stole. Winietki prezentują się doskonale, podnoszą rangę przyjęcia i wprowadzają organizacyjny porządek.
Wskazywanie gościom miejsc przy stołach weselnych z roku na rok zakorzenia się coraz mocniej w naszych zwyczajach weselnych. Artystyczna Pracownia Papieru oferuje Państwu najpiękniejsze i najbardziej oryginalne winietki ślubne. Wachlarz dostępnych wzorów oraz palet kolorystycznych jest bardzo szeroki, w zależności od głównego motywu weselnego, proponuję zarówno tradycyjne, jak i bogato zdobione winietki, a także nowoczesne, rustykalne, boho, glamour, czy tematyczne. Możliwości jest naprawdę wiele, szeroki wybór umożliwi dopasowanie ich do stylu i formy zaproszeń, dzięki czemu osiągną Państwo spójną, piękną kompozycję.

Etykiety i naklejki na alkohol

1 zł - 3 zł

Uświetnią każde przyjęcie weselne, zachęcając jednocześnie do częstego wznoszenia toastów oraz aktywnego uczestnictwa w dobrej zabawie. Wzbudzają zainteresowanie gości, a żartobliwa treść staje się często tematem pierwszych rozmów przy stole, wprowadzając wszystkich w dobry nastrój.
Aby jeszcze bardziej wzbogacić weselny wystrój i zarazem wzbudzić wśród Gości dodatkowe zainteresowanie, warto pomyśleć o ciekawych zawieszkach na butelki z alkoholem, które ostatnimi czasy szturmem podbijają weselne sale. Ich zabawna i intrygująca treść to doskonały sposób do nawiązania pierwszych rozmów przy stole i wstęp do dobrej zabawy przez całą noc. W końcu to wesele, a więc nie może się obyć bez wesołej i szampańskiej zabawy do białego rana!
Oferuję przepiękne zawieszki na alkohol weselny, których wzornictwo, kolorystyka oraz wykonanie rzucą Gości na kolana. Atrakcyjny wygląd i wzornictwo, wpisujące się w wystrój stołu weselnego i dekoracji sali pozytywnie wpływają na odbiór uroczystości przez biesiadników. Oferowane przeze mnie eleganckie zawieszki na wódkę weselną, wyróżnia doskonała jakość wzornictwa, materiałów oraz wykonania. Zawieszone na butelkach sprawiają, że stoły weselne wygląda elegancko i stylowo.

Podziękowania dla gości

2 zł - 6 zł

Subtelne, gustowne pudełeczka na słodycze lub migdały, słoiczki z miodkiem lub migdałami, pierniczki różnej wielkości pokryte masą cukrową, którymi możesz obdarować wszystkich uczestników przyjęcia weselnego i skierować do nich słowa podziękowania za przybycie, za prezenty - na bileciku, który jest dodatkową opcją do pudełeczka/słoiczka/pierniczka.
Na przyjęciu weselnym bardzo miłym gestem jest obdarowanie swoich gości drobnym upominkiem. Podziękowania ślubne dla gości mogą przybrać różną formę: gustownych pudełeczek lub woreczków z organzy ze słodyczami, słoiczków z miodkiem lub migdałami, pierniczków pokrytych masą cukrową. Każde z podziękowań może być wzbogacone o stylowy bilecik, z wiadomością stanowiącą wyrazy wdzięczności za przybycie i wręczone prezenty.
Niektóre rodzaje podziękowań dla gości mogą stanowić część całego zestawu, na który składają się również, np. winietki na stół, zaproszenia, zawieszki na alkohol, a nawet podziękowania dla rodziców.

Podziękowania dla rodziców

40 zł - 100 zł

Ślub z ukochaną osobą jest początkiem nowego etapu życia i doskonałą okazją, aby podziękować rodzicom za miłość, dotychczasową opiekę i pomoc. Kilka ciepłych zdań od ukochanych dzieci, w formie pamiątki o miłej dla oka oprawie, każdemu rodzicowi sprawi ogromną radość i pozwoli wielokrotnie wracać we wspomnieniach do tego szczęśliwego dnia.
Wybrany tekst drukowany jest na blankiecie, a ten umieszczony zostanie w ramce. Podziękowania weselne dla rodziców w tej formie nie tylko znakomicie się prezentują, ale również stanowią doskonałe uzupełnienie bukietu kwiatów lub innego, płynącego prosto z serca prezentu.

Karty menu

8 zł - 15 zł

Bardzo istotnym elementem każdego przyjęcia weselnego jest właściwie ułożone menu weselne. By dopracowany jadłospis robił bardzo dobre wrażenie warto przedstawić go w formie ekskluzywnego menu. Karta dań weselnych ustawiona na stole może mieć zwięzłą formę informacyjną o propozycjach kulinarnych przygotowanych przez szefa kuchni, odpowiednio pogrupowanych potraw lub formę harmonogramu serwowania określonych dań w wybranych przedziałach czasowych.
Oprócz tego, lista dań jest doskonałą formą dekoracji, dlatego warto zadbać o to, by stanowiła wspólną część z winietkami lub dekoracjami, które pojawią się na stole. Menu weselne na stół zapewnia gościom poczucie komfortu i wyjątkowej obsługi.

Plan stołów

80 zł - 250 zł

Doskonale sprawdzi się na przyjęciach weselnych pomagając w odnalezieniu swojego miejsca na sali. Podstawowym elementem planu stołów jest tablica, na której umieszczone są ponumerowane blankiety z listami gości, numer blankietu odpowiada numerowi stołu. Drugim elementem planu są winiety z numerami stołów, dzięki nim, goście od razu skierują się do właściwego stołu.

Plany stołów są istotne w szczególności podczas dużych wesel. Wprowadzają harmonię i porządek w czasie zajmowania miejsc przez gości. Proponowane przeze mnie plany stołów wykonane są starannie i z najwyższej jakości materiałów.
Możliwość doboru wzoru, koloru papieru, ozdób, np. tasiemek, oraz grafiki, pozwala dopasować wybrany plan do dekoracji sali weselnej. Są one czytelne i przejrzyste, a jednocześnie eleganckie i stylowe. Stanowią duże ułatwienie dla gości weselnych, a także dla obsługi wesela oraz orkiestry.

Dekoracja kościoła

Dekorowanie kościoła

Dekorowanie sali

Księga gości

65 zł - 100 zł

Opinie

4.84

26 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

LN

Luko N

Bardzo słabo

3 miesiące temu

NM

Natalia M

Profesjonalizm, perfekcjonizm, najwyższa jakość oraz zawsze uśmiechnięta, pełna energii kobieta... To tylko kilka słów, które wyciągnęłam z worka przepełnionego zachwytem i zadowoleniem, jaki towarzyszy mi po skorzystaniu z usług Pani Renaty. Chcieliśmy TYLKO zaproszenia na ślub... Otrzymaliśmy coś więcej - PRAWDZIWE DZIEŁO, przybrane w miłość i zaangażowanie, które towarzyszyły na każdym etapie realizacji. Oczywiście na samych zaproszeniach się nie skończyło - to co wyczarowała Pani Renata... Jest nie do opisania! To trzeba zobaczyć, dotknąć... Trzeba dostrzec ten uśmiech, który wita już od wejścia... Polecam z całego serca Artystyczną Pracownię Papieru! Tylko uprzedzam, że z usługami Pani Renatki jest tak, jak z czekoladkami - na jednej się nie kończy!!

9 miesięcy temu

MN

Monika N

Cudowna współpraca,jestem zachwycona z jakości wykonania !sam kontakt z Panią bez problemu, mimo że rozmawiałam później pojedyncze sztuki zaproszeń no i samo wesele też się orzesoealo w czasie i winietki też musiałam robić po czasie.Konkretnie szybko i pięknie. Polecam

1 rok temu

ES

Elwira S

Dekoracja spod skrzydeł P. Renaty była spełnieniem moich marzeń. To było coś niesamowitego, kazdy szczegół był zrobiony z dokładna starannością. W kazdym detalu widzialam ile serca i pracy włożyła P. Renata. Ten dzień dzieki niej był spełnieniem moich snów! Dziękuję ?

1 rok temu

avatar

Marta T

Super projekt i wykonanie zawieszek, winietek i zawiadomień. Przemiła obsługa i szybka realizacja zamówienia :) Polecam!

2 lata temu

avatar

Marta

Cudowny projekt winietek i zawieszek, idealnie dopasowany do zaproszeń. Świetny kontakt i obsługa. Profesjonalne wykonanie i materiały. Serdecznie polecam!!! ?

2 lata temu

SI

Sandra I

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaproszeń i ze współpracy :) Zaproszenia ślubne wykonane z najwyższą starannością, spełniające w 100 % nasze oczekiwania. Serdecznie dziękujemy i polecamy z całego serca przyszłym młodym parom :)

2 lata temu

KC

Karolina C

Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy ☺️Wszystko wykonane bardzo dokładnie?

2 lata temu

Źródło: Facebook

LK

Lidia K

Z czystym sumieniem polecam

2 lata temu

Źródło: Facebook

KA

Karolina A

Przepiekne zaproszenia? razem z Mężem jesteśmy zachwyceni i z czystym sumieniem polecamy !!

2 lata temu

Źródło: Facebook

MR

Małgorzata R

Z wielką pasją i przyjemnością realizuję najbardziej bajkowe wyzwania ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

SD

Sandra D

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaproszeń i ze współpracy :) Zaproszenia ślubne wykonane z najwyższą starannością, spełniające w 100 % nasze oczekiwania. Serdecznie dziękujemy i polecamy z całego serca przyszłym młodym parom :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

JD

Jolanta D

Dziękuję za bardzo ładne wykonane zaproszenia i podziękowania ??. Z czystym sumieniem polecam Artystyczna Pracownie Papieru. Obsługa mega miła ?. Oczekiwania moje spełnione 100%. Bardzo szybko i fachowo wykonane. Jeszcze raz dziękuję bardzo ???. Polecam!!

2 lata temu

Źródło: Facebook

MR

Marlena R

Wszystko na 5+ ? My zadowoleni, gościa się podobało wiec polecam z czystym sumieniem ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

EG

Ewelina G

Renatka jest prawdziwą artystką ? We wszystko co robi wkłada dużo serduszka i zaangażowania. Każdy szczegół jest dopracowany perfekcyjnie ?? Polecam każdemu kto ceni sobie orginalność ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

NS

Natalia S

Realizacja projektu została zrobiona zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Rzetelność, dbałość o szczegóły , terminowość to mocne atuty P. Renatki. Odczułam, że praca jest Jej pasją . Gorąco polecam.

2 lata temu

Źródło: Facebook

PS

Piotrowska S

wykonanie profesjonalne, kontakt bezproblemowy, Pani Renata jest otwarta na pomysly, zawsze podpowie i pomoże! moja ocena 6+ polecam!

2 lata temu

Źródło: Facebook

EW

Ewelina W

Serdecznie polecamy .Profesjonalizm w czystej postaci. Szybkie realizacje.Fachowa pomoc.Produkty najwyższej jakości . Miła obsługa

2 lata temu

Źródło: Facebook

MZ

Monika Z

Wszystko profesjonalnie wykonane. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

2 lata temu

Źródło: Facebook

AP

Agnieszka P

Polecam z czystym sumieniem. Jestem mega zadowolona. Dziękuję Renatko �

2 lata temu

Źródło: Facebook

KS

Krystian S

Jesteśmy bardzo zadowoleni! Serdecznie polecam,super kontakt i mega szybko! Dziękujemy

2 lata temu

Źródło: Facebook

ŻN

Żaneta N

Mega jestesmy zadoleni ma pani Talent Pozdrawiamy i Polecamy :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

NG

Natalia G

Realizacja całego projektu weselnego zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Terminowość , rzetelność, pełen profesjonalizm. Odczuliśmy , że praca P. Renaty jest jej pasją. Zdecydowanie polecamy.

2 lata temu

K

Karolina

Współpraca z Tą firmą to czysta przyjemność. Zaproszenia, które otrzymałam były wręcz przepiękne, zrobione profesjonalnie, oryginalne i w bardzo szybkim czasie, na którym mi szczególnie zależało. Pokazałam projekt mniej więcej jaki bym chciała i Pani stworzyła mi jeszcze piękniejsze oczywiście najpierw doradzila i wspólnie podjelysmy decyzję :) Kontakt ze Sprzedającym był rewelacyjny, o każdej porze starała się odpisać jak mialam pytania. Pani Renata była do tego stopnia pomocna i cierpliwa że nawet kilka dni przed ślubem kiedy poprosiłam o dodrukowanie wysłała zaproszenia w ekspresowym tempie ☺️ Szczerze polecam. Z narzeczonym byliśmy strasznie zadowoleni - a goście pytali skąd zamawialismy tak piękne zaproszenia :)

3 lata temu

KK

Kinga K

Świetny kontakt, pięknie wykonane dekoracje, wszystko tak jak chcieliśmy. Gorąco polecam ?

3 lata temu

KK

Kinga K

Gorąco polecam, bardzo szybko wykonane zlecenie, świetny kontakt i przede wszystkim piękne dekoracje, wszystko tak jak chcieliśmy?

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Klientów i ich pomysły. To, co wydaje się niewykonalne. Każde zlecenie to nowe wyzwanie, stawanie na głowie, by sprostać oczekiwaniom. Uwielbiam, gdy klienci rozwijają się podczas spotkania, inspirują i ciągle poszukują nowych rozwiązań. W takiej pracy nie ma miejsca na monotonię. To, z czym spotykam się na co dzień to miłość dwojga ludzi – czysta, niewinna po prostu doskonała i to jest najpiękniejsza dekoracja każdego wesela.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja przygoda z branżą ślubną zaczęła się od wesela mojej koleżanki, która poprosiła mnie o zrobienie zaproszeń na ślub oraz dodatków weselnych. Współpracowałam również z firmami dekoratorskimi.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi nieoficjalnie pracuje od dawna, oficjalnie od niedawna. Od 6 lat prowadziłam współpracę z firmami dekoratorskimi, aż w końcu zdecydowałam się otworzyć własną firmę, aby połączyć przyjemność z pożytecznością. Teraz mogę pomagać spełniać marzenia zdecydowanie większej ilości Par Młodych.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

W swojej pracy jestem profesjonalistką dlatego zawsze oferuję wysoką jakość usług za możliwie najniższą stawkę. Zależy mi bowiem, aby klient był nie tyko zadowolony, ale również polecał moje usługi innym osobom. Najlepszą i najtańszą reklamą jest bowiem „poczta pantoflowa”. Pracuję na najwyższej jakości papierach o różnej gramaturze oraz najwyższej jakości dodatkach. Używam wysokiej jakości drukarek i oryginalnych tuszy.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Umowny termin realizacji wynosi 14 dni. Zlecenie zawsze staram się wykonywać jak najszybciej. W tej branży nie da się określić czasu. Czasami narzeczeni dzwonią w naprawdę ekstremalnych sytuacjach i wtedy nie ważny jest dzień czy godziną trzeba zrobić wszystko, aby ich dzień był naprawdę tym wymarzonym.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawową ofertą mojej firmy są Zaproszenia ślubne oraz dodatki weselne (podziękowania dla gości, rodziców i świadków, księgi gości weselnych, menu weselne na stoły, karty drinków, winietki na stół, zawieszki na alkohol, plany stołów wraz z numerkami, pudełka na koperty, girlandy z napisem, kieliszki dla Młodej Pary, etykiety na słodki stół, świece i inne art. dekoracyjne). Niepisanymi usługami jest pyszna kawa, profesjonalna obsługa i czas, który na każdą Parę Młodą rezerwuje z zapasem. Wybór odpowiednich przedmiotów wymaga bowiem czasu a w każdym wypadku jest on inny...

Jaki jest Twój styl?

W tej branży nie ma miejsca na mój styl. Charakter wesela wyznaczają Państwo młodzi. Ja mogę jedynie doradzić jakie rozwiązania pozwolą w pełni spełnić ich oczekiwania.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Zdenerwowanie oraz chęć dopięcia wszystkiego na "ostatni guzik".

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda Młoda Para wydaje mi się najpiękniejsza! Potem przychodzi kolejne zlecenie i znów mamy Najpiękniejszą Młodą Parę!

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najpiękniejsze Zaproszenia i dodatki wychodzą zawsze wtedy, kiedy wzajemnie się słuchamy. Ja dokładnie analizuje to, co mówią mi Młodzi. Narzeczeni z kolei chętnie biorą pod uwagę to, co im proponuję. Wzajemny szacunek jest najlepszym filarem współpracy.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Odbiór każdego zlecenia i zdziwienie Pary Młodej, szczególnie Panny Młodej. Pełen zachwyt w jej oczach, że wszystko wyszło lepiej, niż się spodziewała.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstsze pytania są odnośnie ceny oraz zakresu usług. Odpowiadam zawsze tak samo – dobrze i tanio! Moja kreatywność daje możliwość stworzenia niezwykłych, indywidualnych projektów za naprawdę przystępną kwotę.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Przede wszystkim, że jest wykonywana z pasją. Poza tym nie ogranicza mnie katalog produktów, jestem otwarta na propozycje klienta. Nawet jeżeli nie mam czegoś w ofercie, chętnie przygotuję dla klienta nowy projekt bądź poszerzę ofertę.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Zaufanie i wzajemne zrozumienie. Często już po rozmowie telefonicznej można wywnioskować, czy rozmówca spełnia nasze oczekiwania. Oferuję swoim klientom nie tylko produkty, ale także dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Bez wzajemnego zaufania i poczucia, że jest się rozumianym narzeczeni nie skorzystają z tego a naprawdę warto.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Elastyczność oraz dopasowanie się do klienta. Służę radą, z czego często korzystają Narzeczeni. Ostateczne zdanie należy właśnie do Nich, czy dany projekt spełnia ich oczekiwania.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Odpowiedź jest bardzo prosta – bo mogą. Nie zamierzam mówić, że jestem najlepsza, bo zapewne są lepsi ode mnie. Dla jednych będę świetną specjalistką, dla innych przeciętną. To, co mam dla każdego klienta to czas i dyspozycyjność – dokładnie tyle ile go potrzebują.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moją ofertę wyróżnia to samo, co jej mocną stronę – elastyczność i kreatywność. Łączę pomysłowość z doświadczeniem, służę pomocą. Jestem od tego, aby stworzyć wspólnie z Parą Młodą zaproszenia oraz dodatki, o jakich im się nawet nie śniło.

Kontakt

Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne i dodatki weselne

Mława

107 km od Warszawy

332 km od Katowic

Polecani z kategorii etykiety i naklejki na alkohol

Pracownia Florystyczna Dmuchawiec MAGDALENA JANIK
Pracownia Florystyczna Dmuchawiec MAGDALENA JANIK Brenna
Zobacz profil
Zaproszenia ślubne Royal MF
Zaproszenia ślubne Royal MF Warszawa
(1)
Zobacz profil
Kartki Papieru
Kartki Papieru Wrocław
(14)
Zobacz profil
Lemart Mariola Szymczak
Lemart Mariola Szymczak Wieruszów
(13)
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w pobliżu: