MRS DESIGN

Martyna Raszkiewicz

MRS DESIGN

Gdynia

(12)

O nas

W swojej ofercie posiadamy zaproszenia ślubne oraz szeroki wybór pozostałych elementów papeterii ślubnej. Przyjmujemy zamówienia na indywidualne projekty.

Od kilku lat jesteśmy Partnerem Honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, co świadczy o poziomie wykonywanych przez nas usług. Współpracujemy z konsultantami ślubnymi w całym kraju.

Chętnie umówimy się z Wami na spotkanie i pokażemy nasze wzory zaproszeń, doradzimy przy wyborze dodatków i dopilnujemy procesu druku.

PRZEDZIAŁ CENOWY

5.50 zł - 30 zł

Oferta - MRS DESIGN

Zaproszenia ślubne

Zawiadomienia ślubne

Księga gości

Napisy na stół

Numery na stoły

Winietki

Etykiety i naklejki na alkohol

Podziękowania dla gości

Karty menu

Plan stołów

Opinie - MRS DESIGN

5

12 opinii

Dodaj opinię

MZ

Maria Z

Tak przyjemnej współpracy nie spodziewałam się :o Martyna jest prześwietną osobą, profesjonalistką i grafikiem z wizją klienta. Trafiła odrazu z klimatem zaproszeń i jak moi klienci podsumowali „przeszła nasze oczekiwania, jest lepiej niż sobie wyobrażaliśmy”. Dzięki za współpracę i mam nadzieje, że jeszcze więcej przed nami. Dodam, że zaproszenia dotarły przepięknie zapakowane a ja to uwielbiam ❤️❤️ Z czystym sumieniem polecam!

5 lat temu

Źródło: Facebook

MW

Magdalena W

Bardzo polecam współpracę z Panią Martyną! Zaproszenia i cała papeteria weselna były bardzo dokładnie zaprojektowane, pięknie wydrukowane, nawet paczka pocztowa zapakowana była jak prezent:) Pani Martyna dokłada wszelkich starań, aby efekt końcowy był doskonały! Wszystko na czas i zupełnie bezproblemowo.

5 lat temu

Źródło: Facebook

AJ

Aleksandra J

Absolutnie najlepsza! Terminowa, rzeczowa, pomysłowa, z najlepszym poczuciem estetyki Serdecznie polecam współpracę z Panią Martyną! katalog, który stworzyła podoba się nie tylko mi, ale co najważniejsze moim Klientom! Dziękuje

5 lat temu

Źródło: Facebook

AT

Ania T

Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z MRS DESIGN. Pani Martyna przeniosła na papier wszystkie nasze pomysły i przygotowała piękną, elegancką papeterię ślubną, która była dopełnieniem dekoracji naszego przyjęcia. Indywidualne podejście do projektu, nanoszenie wszystkich naszych uwag, aby dopracować projekty od perfekcji, wysoka jakość wykonania, terminowa realizacja i miła współpraca :)

5 lat temu

Źródło: Facebook

IS

Inez S

Mogę tylko dołączyć się i potwierdzić wszystkie poprzednie opinie, zasłużone w 100% i moja będzie taka sama 😊 Profesjonalizm to drugie imię Pani Martyny, cierpliwość to kolejne biorąc pod uwagę dziesiątki wymienionych maili i najdrobniejszych zmian wprowadzanych na każdą moją prośbę, a także fantastyczny kontakt od pierwszego zapytania aż do wysyłki zaproszeń i całej papeterii weselnej. Jakość, oryginalne wzornictwo i indywidualne podejście, ta firma ma wszystko co przyszła Panna Młoda może sobie wymarzyć :) Odległość nie ma znaczenia, z Panią Martyną łatwiej się dogadać mieszkając pół Polski dalej niż z większością firm "na miejscu". Serdecznie polecam i bardzo dziękuję!

6 lat temu

Źródło: Facebook

DP

Domi P

Fantastycznie mi się pracowało z Panią Martyna. Wszystko było na czas i tak jak sobie wymarzylismy. Serdecznie polecam!

6 lat temu

Źródło: Facebook

PP

Patrycja P

Z całego serca polecam współpracę z MRs Design. Pani Martyna słucha klienta, jest bardzo cierpliwa, potrafi dopracować najdrobniejszy szczegół i sprostać wszystkim wymaganiom. :) Papeteria wykonywana jest na wysokiej jakości papierze, a sama realizacja zamówienia jest szybka i bezproblemowa. Warto dodać, że przesyłka przychodzi do nas pięknie zapakowana, widać, że Pani Martyna wkłada dużo serca w to, co robi. :)

6 lat temu

Źródło: Facebook

Kontakt - MRS DESIGN

MRS DESIGN

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.