• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Pracownia Artystyczna Quiet Beauty

Majka Dombrowicz Matysiak

Pracownia Artystyczna Quiet Beauty

Złota27, Poznań

Pokaż telefon

W naszej pracowni kreujemy dla Was wyjątkowe dekoracje, zaskakujące i oryginalne aranżacje oraz niebanalne opracowania graficzne materiałów ślubnych takich jak zaproszenia, zawiadomienia, winietki; grafikę niezbędną do komunikacji z gośćmi weselnymi. Najważniejsza dla nas oprócz Waszego zadowolenia i radości z przebywania we wspaniałej atmosferze jest spełnianie Waszych marzeń, podążanie z trendami branży ślubnej, naturalność kompozycji, dopasowanie koncepcji wystroju do stylistyki, klimatu uroczystości. Projektujemy i wykonujemy aranżacje wnętrz, miejsc w których odbywają się uroczystości ślubne, weselne ponadto rocznice, komunie, urodziny etc.
Projektowane i wytwarzane ręcznie dekoracje powstają również pod zamysł i indywidualne życzenia. Aranżujemy wnętrza kościołów, sal weselnych, ogrodów, wykorzystując kwiaty, liście; elementy naturalne - dodające kompozycjom subtelny a zarazem wyrazisty charakter. Powstałe koncepcje są nietuzinkowe i pozostają w pamięci na długo:-) Współpracujemy z ze szklarnią z Holandii, która na bieżąco dostarcza nam świeżych kwiatów w różnorodnych gatunkach. Posiadamy rownież własną hodowlę paru gatunków kwiatów dzięki czemu możemy zapewnić o ich świeżości i urodzie! Dysponujemy niezbędnymi do podkreślenia charakteru uroczystości gotowymi elementami ze szkła, papieru, porcelany oraz wyposażeniem wnętrz. Tworzymy dla Was z myślą o Was i to sprawia nam radość! Możemy zaproponować kompleksową oprawę uroczystości łącząc usługę wykonania fotografii, sesji zdjęciowych, video, filmu; projektowania graficznego oraz stworzenia dekoracji, wystroju we wspaniałej, jednorodnej stylistyce.

100 zł - 5800 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Dekoracja auta

300 zł - 600 zł

Samochód dekorowany jest po ustaleniu ogólnej wizji dotyczącej stylistyki aranżacji. Do dekoracji używamy elementów wystroju stanowiących motyw przewodni dekoracji kościoła, pleneru, sali... Mogą to być bukieciki, papierowe decory, kompozycje kwiatowe etc. Projekt ustalany jest indywidualnie.

Dekoracja kościoła

1000 zł - 3000 zł

Kościół dekorujemy po uprzednim ustaleniu koncepcji aranżacji. Dekorujemy wnętrze z uwzględnieniem jego charakteru; aranżujemy "drogę" do ołtarza, ławki, krzesła dla pary młodej, siedziska, drzwi zewnętrzne, nawy kościoła, dodatkowe ołtarze. Do dekoracji używamy modułów kwiatowych, wstążek, płatków kwiatów, liści, elementów naturalnych z rafii, słomy; oświetlamy wnętrza naturalnym światłem świec.Każda dekoracja jest rękodziełem. Powstałe kompozycje wzbogacają wnętrze, dodają elegancji i podkreślają stylistykę wydarzenia.

Dekoracja pleneru do sesji

500 zł - 2000 zł

Wykonujemy scenografię pod projekt i zamysł sesji fotograficznej.

Wystrój sali

1600 zł - 5000 zł

Wystrój sali tworzymy w stylistyce odpowiadającej miejscu i charakterowi uroczystości. Podkreślamy estetykę miejsc poprzez powstałe kompozycje, które są wykonywane z naturalnych materiałów, kwiatów również z własnej hodowli szklarniowej dzięki czemu gwarantujemy oprócz ich świeżości, oryginalność i nietuzinkowość powstałych kompozycji. Bukiet dla Panny Młodej oraz ozdoby do butonierki Pana Młodego czy kotyliony na rękę dla świadkowych są w cenie wystroju sali. Projekt wystroju ustalamy indywidualnie biorąc pod uwagę Wasze marzenia, wymagania, estetykę miejsca. Poruszamy wyobraźnię!:-)

Plan stołów

50 zł - 100 zł

Karty menu

100 zł - 150 zł

Podziękowania dla gości

50 zł - 100 zł

Podziękowania dla rodziców

100 zł - 150 zł

Księga gości

100 zł - 400 zł

Etykiety i naklejki na alkohol

100 zł - 300 zł

Winietki

100 zł - 300 zł

Zaproszenia ślubne

300 zł - 450 zł

Zawiadomienia ślubne

100 zł - 300 zł

Dekoracja świetlna

100 zł - 2000 zł

Dekorowanie kościoła

Dekorujemy wnętrze z uwzględnieniem jego charakteru; aranżujemy "drogę" do ołtarza, ławki, krzesła dla pary młodej, siedziska, drzwi zewnętrzne, nawy kościoła, dodatkowe ołtarze. Do dekoracji używamy modułów kwiatowych, wstążek, płatków kwiatów, liści, elementów naturalnych z rafii, słomy; oświetlamy wnętrza naturalnym światłem świec. Każda dekoracja jest rękodziełem. Powstałe kompozycje wzbogacają wizualnie wnętrze i podkreślają stylistykę wydarzenia.

Dekorowanie sali

1600 zł - 6000 zł

Aranżacje i dekoracje tworzymy w stylistyce odpowiadającej miejscu i charakterowi uroczystości. Powstałe kompozycje są wykonywane z naturalnych materiałów, liści, bluszczu czy eustom lub liliowców z własnej hodowli szklarniowej. Kwiaty sprowadzamy z Holenderskiej szklarni i gwarantujemy oprócz ich świeżości, oryginalność i nietuzinkowość powstałych kompozycji. Bukiet dla Panny Młodej oraz ozdoby do butonierki Pana Młodego czy kotyliony na rękę dla świadkowych są w cenie wystroju sali. Projekt wystroju ustalamy indywidualnie biorąc pod uwagę Wasze marzenia, wymagania, estetykę miejsca poruszając Waszą i zaproszonych gości wyobraźnię:-)

Dekorowanie samochodu

Naklejki na buty

Napisy na stół

Numery na stoły

100 zł - 200 zł

Wiązanka ślubna + Butonierka

300 zł - 600 zł

Zlecenia specjalne

1000 zł - 7000 zł

Podejmuję się z wielką przyjemnością zleceń specjalnych. Są wyzwaniem i przygodą! Wyceniam zlecenie pod kątem wybranej tematyki, miejsca, które wymaga zaaranżowania.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Wolne terminy

Kontakt

Pracownia Artystyczna Quiet Beauty

website facebook instagram

Złota27 62-081 Poznań

146 km od Wrocławia

109 km od Bydgoszczy

280 km od Warszawy

186 km od Łodzi

247 km od Gdańska