chwile.eu
chwile.eu Piaseczno
(57)
Zobacz profil
FOTOSIKORSKI  FILM  WOLNE TERMINY
FOTOSIKORSKI FILM WOLNE TERMINY Milanówek
(32)
Zobacz profil
Catch The Moment - Atrakcje weselne
Catch The Moment - Atrakcje weselne Kraków
(15)
Zobacz profil
Fotografia - Film - Fotobudka
Fotografia - Film - Fotobudka Poznań
(39)
Zobacz profil
Photo In The Box

Zuzanna Musiał

Photo In The Box

Działamy nieprzerwanie od 2013 roku! Zrealizowaliśmy kilkaset zleceń w całej Polsce od Kołobrzegu aż po Mikołów, wykonując kilkadziesiąt tysięcy zdjęć :) Zapraszam do wynajęcia fotobudki PhotoInTheBOX. W pakiecie uczestnicy uroczystości będą mogli wykonać nielimitowaną liczbę zdjęć, otrzymają kosz śmiesznych gadżetów do przebrania, księgę pamiątkową do wklejania zdjęć i wpisywania życzeń, animatora, pendrive i inne dodatki. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą :) Do zobaczenia!

600 zł - 950 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Fotobudka

600 zł - 950 zł

piątki rabat 10%
niedziela rabat 20%

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Możliwość poznawania wielu sympatycznych i ciekawych ludzi w całej Polsce. Towarzyszenie Młodym Parom w ich najważniejszym dniu!

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Szukałam niestandardowej atrakcji na własne wesele, tak w 2012 roku trafiłam na znane już na zachodzie budki fotograficzne :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Fotobudka PhotoInTheBOX towarzyszy Młodym Parom już od 2013 roku. Byliśmy jednymi z pierwszych w Polsce, którzy zaczęli oferować tę topową atrakcję weselną :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Fotobudkę PhotoInTheBOX rozstawiamy przed Państwa uroczystością weselną. Wynajem fotobudki może trwać 2, 3, 4 lub więcej godzin, zaś demontaż trwa 30 min.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Zależy nam, żeby oferta w wynajmie podstawowym była dla Państwa atrakcyjna i nie zawiera "ukrytych" dopłat, jak w innych firmach. W cenie pakietu 2h jest już album pamiątkowy - wraz z narzędziami do wpisywania się i zdobienia, pendrive, gadżety - w tym personalizowane, dojazd do 50km od Inowrocławia, galeria zdjęć online, personalizacja grafiki na wydrukach zdjęciowych, 2 tła - zmieniamy w połowie wynajmu, animator oraz oczywiście nielimitowana liczba zdjęć w trakcie wynajmu.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Jest ich wiele, ale z dużym sentymentem wspominam swoje pierwsze zlecenie i ludzi, którzy zaufali mi na początku mojej drogi w branży weselnej. Dużo im zawdzięczam, w tym późniejsze polecenia innym Parom Młodym. To właśnie duża skala poleceń od zadowolonych klientów pozwoliła nam już po pierwszym roku działalności ruszyć z kolejną fotobudką :) Dziękjujemy!

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Miłość do szczegółów, Pary Młode tego szukają. Przygotowując zlecenie zawsze staram się podejść do klienta indywidualnie i proponować rozwiązania, które będą satysfakcjonować. Nad projektem pracuję, aż do momentu kiedy klient będzie zadowolony.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jesteśmy bardzo długo na rynku weselnym. Zrealizowaliśmy kilkaset zleceń, wykonaliśmy kilkadziesiąt tysięcy zdjęć. Jeździmy na zlecenia z zapasowym sprzętem, żeby wykluczyć sytuacje "wypadkowe". Pracowaliśmy dla dużych firm jak JYSK, IKEA, Totalizator Sportowy, Pepco, Galerii Handlowych. Nasze doświadczenie nas wyróznia.

Kontakt

Photo In The Box

Inowrocław

Polecani z kategorii fotobudka

Pielesiowa FotoBudka
Pielesiowa FotoBudka Września
(2)
Zobacz profil
Foto Studio Wrzosy
Foto Studio Wrzosy Toruń
Zobacz profil
SnapGraphics
SnapGraphics Kobyłka
(17)
Zobacz profil
Coś na Imprezę Fotobudka w przyczepie
Coś na Imprezę Fotobudka w przyczepie Białystok
Zobacz profil

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: