Cudowna Chwila

Kuba Widelak

Cudowna Chwila

Kępa Tarchomińska 6, Warszawa

Pokaż telefon

Uwielbiamy towarzyszyć Wam w najważniejszym dniu Waszego życia i tworzyć dla Was niepowtarzalną pamiątkę. Nasza pozytywna energia potrafi rozładować Wasz przedślubny stres i spowodować uśmiechy na Waszych twarzach.

3000 zł - 8000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Film ślubny

4000 zł - 5000 zł

Filmy to nasza pasja i codzienność, nagrywamy w standardzie 4K.

Fotobudka

700 zł - 1200 zł

Zamiast fotobudki posiadamy mobilne studio fotograficzne z fotografem i akcesoriami, daje to jeszcze ciekawszą zabawę dla gości, którzy mogą poczuć się jak na prawdziwej sesji zdjęciowej.

Pakiet: Reportaż + Plener

3500 zł - 3500 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4000 zł - 4000 zł

Plener ślubny

900 zł - 1500 zł

Plener ślubny możliwy od poniedziałku do czwartku. Możliwość wykonania sesji w całej Polsce, pomagamy także zorganizować sesje zdjęciowe za granicą w wycenie indywidualnej.

Reportaż ślubny

3000 zł - 3000 zł

Sesja narzeczeńska

700 zł - 1200 zł

Sesja narzeczeńska możliwa od poniedziałku do czwartku, ewentualnie niedziela.

Filmowanie z powietrza (DRON)

800 zł - 1000 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

1000 zł - 1200 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi współpracujemy od 10 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Canon 5d mk IV + Canon 85mm/1.2L II + Canon 50mm/1.2L + Canon 70-200/2.8L + Sigma 24mm/1.4 ART

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zdjęcia mamy gotowe 2 tygodnie po zleceniu.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Chcesz wiedzieć, jak pracujemy nad Twoimi zdjęciami ślubnymi? Traktujemy je ostrożnie i staramy się zapewnić maksymalną liczbę zdjęć z Twojego wielkiego dnia. Nie tylko uchwycimy Cię z najlepszej strony, ale także uchwycimy wszystko, co sprawia, że Twój wielki dzień jest wyjątkowy. W naszej podstawowej ofercie znajdują się zdjęcia, video oraz cudowne sesje zdjęciowe w całej Polsce.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Po 2 tygodniach od Twojego ślubu wysyłamy ponad 400 starannie obrobionych zdjęć i 30 wyretuszowanych zdjęć z sesji, które spełniają Twoje oczekiwania. W tej kolekcji udostępniamy zdjęcia w wysokiej rozdzielczości bez zakłóceń w pikselach oraz zdjęcia cyfrowe wykonane najwyższej klasy aparatami.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Nieważne, ile dni poświęcisz na planowanie swojego ślubu; to tylko jeden dzień i odchodzi. Nieważne, jak bardzo chcesz, aby ten dzień trwał, ale wkrótce staje się wspomnieniem. Fotografia i video ma moc uchwycenia tego wspomnienia i daje możliwość ponownego przeżycia go, kiedy tylko zechcesz. Zatem wybór odpowiedniej firmy to prawdziwa inwestycja, która daje zysk w postaci pięknych wspomnień.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Sprawiamy, że wspomnienia z wielkiego dnia stają się żywsze i bardziej imponujące. Oferujemy fotografię artystyczną przez cały dzień ślubu i nie przegapimy ani jednej chwili Twoich cennych emocji. Nasi fotografowie są niesamowicie dobrzy w tym, co robią. Mają profesjonalne aparaty i doskonałą wiedzę techniczną, dzięki której są w stanie uchwycić doskonałe zdjęcia ślubne.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

To tylko jeden dzień, a jeśli trafisz na amatorów, sprawy mogą się nie udać. Szansa na uzyskanie dobrych zdjęć wynosi 50/50. Aby więc uzyskać najlepsze zdjęcia, musisz zatrudnić profesjonalistów.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jesteśmy inni, ponieważ mamy dla Ciebie coś wyjątkowego, co sprawi, że Twoja sesja ślubna będzie lepsza niż reszta. Uchwycimy idealne kadry i projektujemy je tak, aby trwały tak, aby Ty, Twój partner, Twoja rodzina i przyjaciele mogli cieszyć się wspomnieniami z najszczęśliwszego. i najważniejszego dnia w życiu. Korzystamy z wielu lokalizacji, aby Twoja sesja zdjęciowa była niesamowita. Używamy najnowszych kamer, aparatów i najjaśniejszych obiektywów, aby uchwycić najbardziej oszałamiające i realistyczne zdjęcia. Posiadamy również zapasowe sprzęty na wypadek nieszczęśliwego wypadku.

Kontakt

Cudowna Chwila

facebook website instagram

Kępa Tarchomińska 6 03-113 Warszawa

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: