Foto Mono - Twój Ślub Marzeń

Foto Mono - Twój Ślub Marzeń

15 sierpnia 13, Kwidzyn

(16)

O nas

Przez ponad 25 lat pracy z parami młodymi w całej Polsce, nauczyliśmy się czegoś szczególnie ważnego – mimo upływu lat wspomnienia utrwalone na zdjęciach czy filmie nie starzeją się i pozwalają parze młodej powracać do uczuć i emocji, które towarzyszyły im tego wyjątkowego dnia. Mamy świadomość jak wyjątkowy to dla Ciebie dzień i dlatego nie traktujemy naszej pracy jako obowiązku, ale jak misję, której celem jest dostarczenie Ci idealnie utrwalonych wspomnień, które za każdym razem rozbudzą Twoje uczucia na nowo.

Opinie - Foto Mono - Twój Ślub Marzeń

4.99

16 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

AL

Anna L

Bardzo polecam obsługa uprzejmna bardzo szybki expres

3 lata temu

AM

Anna M

Gorąco polecam firmę Foto Mono, Pan Dawid tworzy coś więcej niż film ślubny jest to prawdziwa produkcja filmowa! Niezwykle profesjonalna i dodatkowo bardzo sympatyczna ekipa towarzyszyła nam w tym ważnym dniu, w którym wiadomo- nie wszystko jest idealnie, ale film i teledysk które stworzył Pan Dawid wyszły przepięknie, wzruszająco i dynamicznie. Z przyjemnością będziemy do nich wracać, dziękujemy i polecamy każdemu kto jeszcze się waha czy warto skusić się na coś więcej niż zdjęcia. Mówię teraz- warto! Żywy obraz oddaje więcej niż najpiękniejsze pozowane zdjęcia, wracają wszystkie emocje, które towarzyszą w tym ważnym dniu. Naprawdę polecam!

3 lata temu

Źródło: Facebook

PW

Paulina W

Jak najbardziej polecam całą ekipę Foto Mono ? Tworzą świetny kontakt, udzielają wielu rad dzięki czemu pozowanie do zdjęć i stanie przed kamerą staje się łatwiejsze. Zdjęcia wykonane przez panią Kamilę mają niezwykłą duszę. Cudownie się je ogląda i wraca do pięknych wspomnień. Film który otrzymaliśmy został profesjonalnie wykonany, mega efekty. Sama przyjemność współpracy z tak pozytywnymi ludźmi. Polecam!!! ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

MK

Monika K

Super profesjonalna obsługa i nastawienie do klienta. Serdecznie polecam!

3 lata temu

Źródło: Facebook

AK

Agata K

Organizując nasze wesele jakoś nie byliśmy przekonani do korzystania z usług filmowców. W pamięci cały czas mieliśmy te długie, przeciągające się filmy z wesel, których po miesiącu już nikt nie chciał oglądać albo oglądało się na przyspieszonym trybie. Jednak jakoś los nas przyciągnął z Foto Mono - najpierw na Targach Ślubnych w Gdańsku mój wzrok spotkał się ze wzrokiem p. Kamili, następnie przypadkowo zobaczyłyśmy się na zakupach....i tak zakiełkowało mi w głowie że może warto jednak o tym filmie pomyśleć. I to była jedna z lepszych decyzji okołoślubnych!! Fakt...trzeba trochę poczekać na efekty - ale to co ujrzały nasze oczy jest po prostu boskie. Tego właśnie oczekiwaliśmy. Uwielbiamy nasz film z wesela - jest taki jaki powinien być - dynamiczny, radosny, wzruszający, pełen akcji i przede wszystkim zrealizowany na najwyższym poziomie. Cała współpraca od momentu podpisania umowy, poprzez filmowanie wesela do odbioru gotowego materiału była profesjonalna. Kończąc ten przydługi wpis ? z całego serca polecamy Foto Mono - są to pasjonaci z otwartymi oczami i umysłami.

3 lata temu

Źródło: Facebook

KL

Kasia L

Foto Mono - polecamy jak najbardziej! Doskonale wiedzą jak uwiecznić ten dzień. Wszystko dopięte na ostatni guzik, Zdjęcia przepiękne, film genialny!! Śmiało można brać nawet w ciemno !? Dzìękujemy jeszcze raz!

4 lata temu

Źródło: Facebook

KS

Katarzyna S

Bardzo miła obsługa. Szybko i sprawnie A zdjęcia są prześliczne.Polecam?

4 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Foto Mono - Twój Ślub Marzeń

Foto Mono - Twój Ślub Marzeń

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

15 sierpnia 13 82-500 Kwidzyn

Zobacz fotobudki w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Kwidzyn: