Fotobudka na wesele, napis LOVE, Fontanna czekoladowa!!!!!!

Michał

Fotobudka na wesele, napis LOVE, Fontanna czekoladowa!!!!!!

Pokaż telefon

Witam serdecznie. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą
- Piękny napis LOVE o wymiarach 420x120cm! Jeden napis, który ma dwa oblicza. Może być gładki, w całości podświetlony taśmą ledową RGB lub można założyć ażurowy front aby zmienić jego wygląd na bardziej stylowy. Dzięki zmiennej kolorystyce dopasuje się do każdego wnętrza. Możliwość podświetlenia oraz układu liter według uznania.

- fotobudka jest uruchomiona o wybranej przez Państwa godzinie.
W cenie zawarte jest:
nielimitowana ilość zdjęć
obsługa animatora
gadżety
personalizacja zdjęć
Zdjęcia które zostaną zrobione podczas przyjęcie dodatkowo otrzymają Państwo na adres e-mail. Nie udostępniamy zdjęć na żadnym z portali, mają więc Państwo pewność, że nikt oprócz Państwa nie obejrzy zdjęć.


Fontanna czekoladowa jest uruchomiona przed przybyciem Państwa Młodych na salę. Tu również jest osoba obsługująca fontannę. Dba o ład i porządek podczas przyjęcia ( z doświadczenia wiemy że sale nie bardzo chcą to robić). Rozstawiając naszą fontannę dbamy o każdy szczegół, przyjeżdzamy nawet ze swoim obrusem aby sala weselna później nie miała obiekcji iż pobrudziliśmy ich obrus. Fontanna może zostać wynajęta na dwa sposoby. Z naszymi przekąskami czyli Państwo już o nic nie muszą się martwić., załatwiamy wtedy dosłownie wszystko. Drugą opcją jest opcja bez przekąsek tj. z przekąskami z Państwa strony. Wtedy prosimy aby owoce były w miarę możliwości umyte i pokrojone. Dodam, że czekolada jaka zostanie po przyjęciu zostaje dla Państwa. Zawsze przyjeżdzamy ze świeżą, zapakowaną czekoladą, którą otwieramy przy obsłudze. Nasza czekolada jest najlepsza na naszym rynku. Jest to Belgijska czekolada Barry Callebaut

400 zł - 900 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Fotobudka

400 zł - 900 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Wolne terminy

Kontakt

Fotobudka na wesele, napis LOVE, Fontanna czekoladowa!!!!!!

Olsztyn

83 km od Elbląga

Inspiracje ślubne

Zobacz fotobudki w Twoim województwie:

Zobacz fotobudki w pobliżu: