Fotodomek

Nie masz pomysłu jak rozkręcić imprezę? Brakuje Ci wystrzałowej atrakcji? Fotodomek jest tym czego szukasz! Fotodomek to mobilne studio fotograficzne. Zapewnia rewelacyjną zabawę, potrafi rozkręcić każdą imprezę. Z fotodomkiem nie ma mowy o nudzie! Dodatkowo po imprezie zawsze mamy pamiątkę w postaci zdjęcia.

Fotodomek to ostatnio także hit na weselach! Każdy z Gości może wykonać zdjęcie z Panią lub Panem Młodym, które od razu będzie mógł zabrać do domu. Dzięki naszym śmiesznym akcesoriom wykonane zdjęcia będą niepowtarzalne. Dodatkowo na każde wesele projektujmy specjalną ramkę z imionami Pary Młodej oraz datą ślubu. Nowożeńcy po przyjęciu otrzymują płytę CD ze wszystkimi zdjęciami oraz przygotowany przez Gości album, który na pewno będzie wspaniałą pamiątką z tego niezapomnianego wydarzenia.

Fotodomek to także skuteczne narzędzie marketingowe! Świetnie nadaje się na imprezy promocyjne. Jest połączeniem dobrej zabawy i skutecznej reklamy. Ustawiona na imprezie zrobi i wydrukuje zdjęcia Państwa Gości z dowolnym banerem reklamowym, które na długo po zakończeniu eventu będą przypominały miłe chwile i Państwa markę. Fotodomek służy także to promocji produktu przy użyciu portali społecznościowych, każdy po zrobieniu zdjęcia może je zamieścić na Facebooku lub przesłać na maila.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

Fotodomek

Białystok

Polecani z kategorii fotobudka

GRZYBOWSKI WEDDING
GRZYBOWSKI WEDDING Warszawa
(9)
Zobacz profil
CYK Foteczka
CYK Foteczka Skierniewice
Zobacz profil
Pstrykomat.pl
Pstrykomat.pl Ełk
(7)
Zobacz profil
Fotobudka&Barmix w deche!
Fotobudka&Barmix w deche! Białystok
(15)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz fotobudki w Twoim województwie:

Zobacz fotobudki w pobliżu: