FOTOMASZ Tomasz Hodun

Tomasz Hodun

FOTOMASZ Tomasz Hodun

Al. Jana Pawła II, Białystok

(5)

O nas

UWAGA: Nie odpowiadam na wiadomości na portalu, proszę o kontakt bezpośredni.
.
.
.
.
Szukasz fajnych foteczek, czy wyjątkowych fotografii z duszą ?
Intrygujące reportaże, sesje plenerowe w zapierających dech lokalizacjach.
Zapraszam :)

Cześć, mam na imię Tomek. Fotografią zajmuję się ponad 15 lat. Zdjęcia ślubne wykonuję już 10 lat.
Wizualna oprawa ślubu jest bardzo ważna, ale uważam, że umiejętność pokazania piękna w rzeczach codziennych, na pozór zwyczajnych - jest kluczowa przy wyborze fotografa...
Od kilku lat rozwijam się i czerpię inspiracje od największych guru fotografii. Miałem okazję realizować zlecenia we Włoszech, Grecji, Irlandii, Turcji. W ostatnim czasie zdobyłem kilka wyróżnień (drugie miejsce w konkursie na najlepszą fotografię ślubną, drugie miejsce na najbardziej zakręcone zdjęcie ślubne, trafiłem do rankingu dziesięciu najlepszych fotografów woj. podlaskiego, zostałem wyróżniony w gronie najlepszych firm branży ślubnej). Jednak radość klientów, gdy po raz pierwszy oglądają swoje zdjęcia ślubne - przebija wszystko i daje ogromną satysfakcję :)

PRZEDZIAŁ CENOWY

4500 zł

Oferta - FOTOMASZ Tomasz Hodun

Sesja narzeczeńska

700 zł - 700 zł

szczegóły w wiadomości

Reportaż ślubny

4500 zł - 6000 zł

Plener ślubny

1000 zł - 1500 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

5500 zł - 7000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

5200 zł - 6700 zł

opcja: sesja narzeczeńska + reportaż 8h + sesja plenerowa innego dnia= 4300zł
opcja: sesja narzeczeńska + reportaż 12h + sesja plenerowa innego dnia= 4700zł

Film ślubny

3500 zł - 6000 zł

szczegóły w wiadomości

Fotobudka

600 zł - 1400 zł

szczegóły w wiadomości

Filmowanie z powietrza (DRON)

600 zł - 1500 zł

szczegóły w wiadomości

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

1200 zł - 1200 zł

szczegóły w wiadomości

Opinie - FOTOMASZ Tomasz Hodun

5

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

KZ

Katarzyna Z

Genialny fotograf! Niepowtarzalne zdjęcia, cudowna atmosfera, świetny kontakt. Gdybyśmy mieli brać ślub jeszcze raz bez wahania wybrałabym usługi Tomasza ponownie :)

1 rok temu

AI

Anna I

Najlepszy fotograf ślubny!! Na ten bardzo ważny dzień wybraliśmy właśnie Tomka, po bardzo długich poszukiwaniach i poleceniu garstki znajomych, i to był strzał w dziesiątkę. Pełny profesjonalizm, luz, swoboda, a gdy zaszła potrzeba, przejęcie kontroli nad połową towarzystwa weselnego :) Polecamy Tomasza wszystkim parom poszukującym fotografa z pasją, zawodowca :)

4 lata temu

AK

Agnieszka K

Fotograf Tomek najlepszy na rynku, spełnił nasze oczekiwania w stu procentach, zdjęcia z naszego ślubu i wesela są przepiękne, uchwycił najważniejsze momenty, mogę je oglądać i oglądać bez końca ????polecam również zdjęcia plenerowe, współpraca z fotografem Tomkiem genialna, atmosfera świetna, mile spędzony czas a przy okazji co najważniejsze świetne zdjęcia, pozdr zadowolona panna młoda ????

4 lata temu

EI

Emilia I

Bardzo polecamy Tomka ????świetny fotograf z powołania ma świetne pomysły na ujęcia pełny profesjonalista ????sprawił ze zdjęcia z naszego ślubu i wesela są nasza najpiękniejsza pamiątka oczywiście musimy dodać ze szalony i lubiący wyzwania ????naszym największym marzeniem była sesja ślubna na Santorini i on pomógł nam to marzenie spełnić dziękujemy bardzo Tomek ????ach te wspomnienia...żar słońca, szum fal, błękitne kopułki i ten grecki klimat współpraca z Tomkiem to była prawdziwa przygoda????

4 lata temu

PP

Piotr P

Ślub i wesele to najlepsze dni mojego życia. Niesamowite chwile tego wydarzenia do dziś wywołują we mnie dreszcze. Szczerze mogę powiedzieć, że do tych chwil należy także współpraca z fotomasz.pl. Fotograf Tomek, świetny człowiek. Miły, życzliwy, czuć było zrozumienie nas jako młodej pary. Wybór osoby do uwiecznienia tak ważnego wydarzenia to zawsze stres i obawa. Jaka to ulga i radość kiedy po wszystkim czujesz, że podjęta została właściwa decyzja :) Widząc żonkę ze łzami wzruszenia podczas oglądania reportażu :)

4 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

od 2009 roku

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

reportaż 12h w dniu ślubu, efekt końcowy - min. 500 zdjęć po obróbce, pendrive + 100 wybranych odbitek 15x23cm lub fotoksiążka

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

reportażowo-artystyczny

Kontakt - FOTOMASZ Tomasz Hodun

FOTOMASZ Tomasz Hodun

Al. Jana Pawła II 15-704 Białystok

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Sobota

09:00 -17:00

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: