FOTOWIZJA SYLWIA MAJCHRZAK

Sylwia Majchrzak

FOTOWIZJA SYLWIA MAJCHRZAK

Pokaż telefon

Szukasz fotografa, który uwieczni najpiękniejsze chwile Twojego życia? To cieszę się, że odwiedzasz właśnie mój profil, ponieważ chce je dzielić z Tobą! Chwile są ulotne, ale zatrzymane w kadrze potrafią wywołać uśmiech i ciepło w sercu mimo upływu lat. Pisanie historii za pomocą zdjęć to piękna przygoda i wyzwanie - może Twoją historię napiszemy razem? Jeśli szukasz fotografa na ślub i wesele, chrzciny, komunię, urodziny lub inne imprezy okolicznościowe, albo chcesz zafundować sobie niesamowitą sesję zdjęciową - rodzinną, ciążową, noworodkową czy narzeczeńska świetnie trafiłeś! Zadzwoń lub napisz, a jestem pewna, że razem stworzymy coś wspaniałego. Całość uzupełnimy dostępną w mojej ofercie fotobudką oraz ledowym napisem LOVE

400 zł - 2000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Fotobudka

300 zł - 500 zł

Fotobudka wraz z pełnym zestawem gadżetów do zdjęć :) Zapewniam transport fotobudki oraz jej pełną obsługę podczas trwania całej imprezy. Klient otrzymuje podwójny wydruk zdjęć natychmiast po ich wykonaniu, a po zakończeniu imprezy pakiet wszystkich na niej wykonanych w formie elektronicznej :) Zdjęcia z mojej fotobudki mają zawsze spersonalizowany podpis np. imiona i data ślubu :)

Pakiet: Reportaż + Plener

1500 zł - 2100 zł

Reportaż ślubny to pakiet minimum 500 zdjęć z wesela jednodniowego oraz 700 z dwudniowego, przekazywany na grawerowanym pendrive. W cenie z 50 wybranych przez Państwa Młodych zdjęć wykonuje personalizowany fotoalbum - z imionami i datą na okładce - w wersji standardowej ze zdjęciami wklejanymi lub drukowanymi, w zależności od gustu Państwa Młodych. Plener uzgadniamy wspólnie: albo w miejscu mającym dla Państwa Młodych znaczenie sentymentalne lub po prostu wymarzyli je sobie na tło najpiękniejszych chwil w życiu - w przypadku braku pomysłu, wybieramy wspólnie z kilku zaproponowanych przeze mnie miejsc. Termin oczywiście uzgadniamy wspólnie.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1500 zł - 2400 zł

Sesja narzeczeńska jest preludium dla fotografa do uchwycenia dnia ślubu: to właśnie podczas takiej sesji poznaje ich emocje, sposób okazywania uczuć, wie na jakich gestach, detalach i ruchach skupiać się podczas samego ślubu. Taki pakiet najchętniej jest wybierany przez pary ponieważ daje możliwość chronologicznego uchwycenia ich miłości. Sesja narzeczeńska to minimum 25 zdjęć. Pozostała część pakietu jest bez zmian: reportaż ślubny to pakiet minimum 500 zdjęć z wesela jednodniowego oraz 700 z dwudniowego, przekazywany na grawerowanym pendrive. W cenie z 50 wybranych przez Państwa Młodych zdjęć wykonuje personalizowany fotoalbum - z imionami i datą na okładce - w wersji standardowej ze zdjęciami wklejanymi lub drukowanymi, w zależności od gustu Państwa Młodych. Plener uzgadniamy wspólnie: albo w miejscu mającym dla Państwa Młodych znaczenie sentymentalne lub po prostu wymarzyli je sobie na tło najpiękniejszych chwil w życiu - w przypadku braku pomysłu, wybieramy wspólnie z kilku zaproponowanych przeze mnie miejsc. Termin oczywiście uzgadniamy wspólnie.

Plener ślubny

600 zł - 800 zł

Plener uzgadniamy wspólnie: albo w miejscu mającym dla Państwa Młodych znaczenie sentymentalne lub po prostu wymarzyli je sobie na tło najpiękniejszych chwil w życiu - w przypadku braku pomysłu, wybieramy wspólnie z kilku zaproponowanych przeze mnie miejsc. Termin oczywiście uzgadniamy wspólnie. Sesja plenerowa to minimum 50 zdjęć.

Reportaż ślubny

1500 zł - 1800 zł

Reportaż ślubny to pakiet minimum 500 zdjęć z wesela jednodniowego oraz 700 z dwudniowego, przekazywany na grawerowanym pendrive. W cenie z 50 wybranych przez Państwa Młodych zdjęć wykonuje personalizowany fotoalbum - z imionami i datą na okładce - w wersji standardowej ze zdjęciami wklejanymi lub drukowanymi, w zależności od gustu Państwa Młodych.

Sesja narzeczeńska

300 zł - 500 zł

Sesja narzeczeńska jest preludium dla fotografa do uchwycenia dnia ślubu: to właśnie podczas takiej sesji poznaje ich emocje, sposób okazywania uczuć, wie na jakich gestach, detalach i ruchach skupiać się podczas samego ślubu. Taki pakiet najchętniej jest wybierany przez pary ponieważ daje możliwość chronologicznego uchwycenia ich miłości. Sesja narzeczeńska to minimum 25 zdjęć.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi i możliwość dzielenia z nimi najważniejszych chwil w życiu:)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja przygoda zaczęła się od....własnego ślubu:) byłam na etapie zmiany pracy i tak zafascynowała mnie praca fotografa w tym najważniejszym dla mnie dniu, że postanowiłam w ten sposób uszczęśliwiać innych:)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Pół roku

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nikon D750, oraz kilka obiektywów, lamp, statywów do kompletu, oczywiście w ofercie także tła fotograficzne i ścianki do wyboru spośród kilkunastu sztuk, także dedykowane pod branże ślubną. Uzupełnieniem oferty jest ledowy napis LOVE oraz fotobudka

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Wyjście Państwa Młodych z kościoła - kiedy już jako mąż i żona, pozbywają się całego (niepotrzebnego!) stresu i uśmiechają się do siebie po raz pierwszy bez ciężaru stresu:)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Maksymalnie miesiąc - zazwyczaj wcześniej

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera pakiety ślubne i okolicznościowe jak urodziny, chrzciny, komunie oraz sesje: narzeczeńskie, plenerowe, rodzinne, noworodkowe, ciążowe, okolicznościowe. Duzą popularnością cieszy się wynajem fotobudki i napisu LOVE

Jaki jest Twój styl?

Minimalistyczna naturalność -dzień ślubu jest piękny sam w sobie, więc po co niepotrzebnie psuć go Photoshopem?

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Szczęście - są szczęśliwi i te właśnie chwile chcą zatrzymać na zdjęciach:)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Udanie - tak by zadowoleniu byli Państwo Młodzi:) Widząc dwoje szczęśliwych ludzi zdjęcia same wychodzą piękne:)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wszystkie łączy jedno - szczęście, więc nie sposób zapomnieć którąkolwiek:)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Znów się powtórzę, ale...ze szczęśliwymi, bo od nich radość emanuje, a każdy uśmiech na zdjęciu jest szczery, a więc piękny:)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Kiedy Panna Młoda ze stresu podczas przysięgi wypowiadanej do mikrofonu przeprosiła mnie, że mi zasłania kadr :) Odstresowała ekspresowo siebie i mnie:)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jak mają się zachowywać i czy muszą patrzeć w obiektyw jak robię zdjęcia: odpowiedź na oba pytania brzmi zachowujcie się jakby mnie nie było:)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Że to nie profesja, ale pasja:)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Jakość w parze z ceną: da się to połączyć. Wiele osób zwleka z decyzją o ślubie z uwagi na ogromne koszty - skoro oferując cenę, która jest moim zdaniem adekwatna do pracy fotografa, mogę im tę decyzję ułatwić, to piszę się na to:)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Dokładność - potrafię wykonać ok 3 tys zdjęć, by wybrać 500 dobrych do reportażu:)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Bo oferuje im przystępną cenę, połączoną z wysoką jakością usługi, wykonanej w szybkim terminie.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Ceną - bo patrzę na swoją pracę także jako konsument i wiem ile obiektywnie praca fotografa kosztuje:)

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Każde

Kontakt

FOTOWIZJA SYLWIA MAJCHRZAK

42-200 Częstochowa

110 km od Bielsko-Białej

51 km od Bytomia

65 km od Gliwic

62 km od Katowic

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: