Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Kraków
(25)
Zobacz profil
Weddstudio - fotografia ślubna, film weselny - WOLNE TERMINY
Weddstudio - fotografia ślubna, film weselny - WOLNE TERMINY Kraków
(23)
Zobacz profil
🏆 Fotobudka360 stopni - Wideolo
🏆 Fotobudka360 stopni - Wideolo Bytom
(6)
Zobacz profil
Foto video Arka
Foto video Arka Częstochowa
(4)
Zobacz profil
FOTOWIZJA SYLWIA MAJCHRZAK

Sylwia Majchrzak

FOTOWIZJA SYLWIA MAJCHRZAK

O nas

Szukasz fotografa, który uwieczni najpiękniejsze chwile Twojego życia? To cieszę się, że odwiedzasz właśnie mój profil, ponieważ chce je dzielić z Tobą! Chwile są ulotne, ale zatrzymane w kadrze potrafią wywołać uśmiech i ciepło w sercu mimo upływu lat. Pisanie historii za pomocą zdjęć to piękna przygoda i wyzwanie - może Twoją historię napiszemy razem? Jeśli szukasz fotografa na ślub i wesele, chrzciny, komunię, urodziny lub inne imprezy okolicznościowe, albo chcesz zafundować sobie niesamowitą sesję zdjęciową - rodzinną, ciążową, noworodkową czy narzeczeńska świetnie trafiłeś! Zadzwoń lub napisz, a jestem pewna, że razem stworzymy coś wspaniałego. Całość uzupełnimy dostępną w mojej ofercie fotobudką oraz ledowym napisem LOVE

PRZEDZIAŁ CENOWY

400 zł - 2000 zł

Oferta - FOTOWIZJA SYLWIA MAJCHRZAK

Fotobudka

300 zł - 500 zł

Fotobudka wraz z pełnym zestawem gadżetów do zdjęć :) Zapewniam transport fotobudki oraz jej pełną obsługę podczas trwania całej imprezy. Klient otrzymuje podwójny wydruk zdjęć natychmiast po ich wykonaniu, a po zakończeniu imprezy pakiet wszystkich na niej wykonanych w formie elektronicznej :) Zdjęcia z mojej fotobudki mają zawsze spersonalizowany podpis np. imiona i data ślubu :)

Pakiet: Reportaż + Plener

1500 zł - 2100 zł

Reportaż ślubny to pakiet minimum 500 zdjęć z wesela jednodniowego oraz 700 z dwudniowego, przekazywany na grawerowanym pendrive. W cenie z 50 wybranych przez Państwa Młodych zdjęć wykonuje personalizowany fotoalbum - z imionami i datą na okładce - w wersji standardowej ze zdjęciami wklejanymi lub drukowanymi, w zależności od gustu Państwa Młodych. Plener uzgadniamy wspólnie: albo w miejscu mającym dla Państwa Młodych znaczenie sentymentalne lub po prostu wymarzyli je sobie na tło najpiękniejszych chwil w życiu - w przypadku braku pomysłu, wybieramy wspólnie z kilku zaproponowanych przeze mnie miejsc. Termin oczywiście uzgadniamy wspólnie.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1500 zł - 2400 zł

Sesja narzeczeńska jest preludium dla fotografa do uchwycenia dnia ślubu: to właśnie podczas takiej sesji poznaje ich emocje, sposób okazywania uczuć, wie na jakich gestach, detalach i ruchach skupiać się podczas samego ślubu. Taki pakiet najchętniej jest wybierany przez pary ponieważ daje możliwość chronologicznego uchwycenia ich miłości. Sesja narzeczeńska to minimum 25 zdjęć. Pozostała część pakietu jest bez zmian: reportaż ślubny to pakiet minimum 500 zdjęć z wesela jednodniowego oraz 700 z dwudniowego, przekazywany na grawerowanym pendrive. W cenie z 50 wybranych przez Państwa Młodych zdjęć wykonuje personalizowany fotoalbum - z imionami i datą na okładce - w wersji standardowej ze zdjęciami wklejanymi lub drukowanymi, w zależności od gustu Państwa Młodych. Plener uzgadniamy wspólnie: albo w miejscu mającym dla Państwa Młodych znaczenie sentymentalne lub po prostu wymarzyli je sobie na tło najpiękniejszych chwil w życiu - w przypadku braku pomysłu, wybieramy wspólnie z kilku zaproponowanych przeze mnie miejsc. Termin oczywiście uzgadniamy wspólnie.

Plener ślubny

600 zł - 800 zł

Plener uzgadniamy wspólnie: albo w miejscu mającym dla Państwa Młodych znaczenie sentymentalne lub po prostu wymarzyli je sobie na tło najpiękniejszych chwil w życiu - w przypadku braku pomysłu, wybieramy wspólnie z kilku zaproponowanych przeze mnie miejsc. Termin oczywiście uzgadniamy wspólnie. Sesja plenerowa to minimum 50 zdjęć.

Reportaż ślubny

1500 zł - 1800 zł

Reportaż ślubny to pakiet minimum 500 zdjęć z wesela jednodniowego oraz 700 z dwudniowego, przekazywany na grawerowanym pendrive. W cenie z 50 wybranych przez Państwa Młodych zdjęć wykonuje personalizowany fotoalbum - z imionami i datą na okładce - w wersji standardowej ze zdjęciami wklejanymi lub drukowanymi, w zależności od gustu Państwa Młodych.

Sesja narzeczeńska

300 zł - 500 zł

Sesja narzeczeńska jest preludium dla fotografa do uchwycenia dnia ślubu: to właśnie podczas takiej sesji poznaje ich emocje, sposób okazywania uczuć, wie na jakich gestach, detalach i ruchach skupiać się podczas samego ślubu. Taki pakiet najchętniej jest wybierany przez pary ponieważ daje możliwość chronologicznego uchwycenia ich miłości. Sesja narzeczeńska to minimum 25 zdjęć.

Opinie - FOTOWIZJA SYLWIA MAJCHRZAK

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Pół roku

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta zawiera pakiety ślubne i okolicznościowe jak urodziny, chrzciny, komunie oraz sesje: narzeczeńskie, plenerowe, rodzinne, noworodkowe, ciążowe, okolicznościowe. Duzą popularnością cieszy się wynajem fotobudki i napisu LOVE

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Minimalistyczna naturalność -dzień ślubu jest piękny sam w sobie, więc po co niepotrzebnie psuć go Photoshopem?

Kontakt - FOTOWIZJA SYLWIA MAJCHRZAK

FOTOWIZJA SYLWIA MAJCHRZAK

42-200 Częstochowa

Polecani z kategorii fotobudka

Fotobudka Magda Częstochowa - najpiękniejsze Fotolustro
Fotobudka Magda Częstochowa - najpiękniejsze Fotolustro Częstochowa
Zobacz profil
Fotobudka "Pudło uśmiechu"
Fotobudka "Pudło uśmiechu" Częstochowa
Zobacz profil
Filmowanie lustrzanką - Fotografia KIŃSKI
Filmowanie lustrzanką - Fotografia KIŃSKI Częstochowa
Zobacz profil
Fotobudka Crazy Time Częstochowa
Fotobudka Crazy Time Częstochowa Częstochowa
Zobacz profil

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: