Salon sukien ślubnych wedding.pl

Salon sukien ślubnych Częstochowa

Liczba ofert: 7

Liczba ofert: 7

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

Cena

od do

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Salon sukien ślubnych. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie
Salon sukien ślubnych Salon Sukien Ślubnych Piast

Salon Sukien Ślubnych Piast

Salon sukien ślubnych - 94 km od: Częstochowa

(61)
 • Dominiss
 • Margarett
 • Annais Bridal
 • Afrodyta
 • Szyjemy indywidualne projekty
1500 zł Ceny od
10 sukien Ilość sukien
PREMIUM
Salon sukien ślubnych Salon Mody Ślubnej Mona Lisa

Salon Mody Ślubnej Mona Lisa

Salon sukien ślubnych: Częstochowa

(40)
 • Dominiss
 • MS Moda
 • Gellena
 • Afrodyta
 • QUEEN
2 suknie Ilość sukien
Salon sukien ślubnych BIANCO - Salon & Outlet

BIANCO - Salon & Outlet

Salon sukien ślubnych: Częstochowa

(12)
 • Pronovias
 • Anna Kara
500 zł Ceny od
Salon sukien ślubnych Wanda

Wanda

Salon sukien ślubnych: Częstochowa

(2)
Salon sukien ślubnych Jolantex

Jolantex

Salon sukien ślubnych: Częstochowa

Salon sukien ślubnych Desiderio

Desiderio

Salon sukien ślubnych: Częstochowa

(10)
Salon sukien ślubnych Casada

Casada

Salon sukien ślubnych: Częstochowa

(13)
 • Agnes Fashion Group

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Salon sukien ślubnych. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Suknia ślubna na wymiar: salon sukien ślubnych Częstochowa

Każda Panna Młoda 👸 w dniu swojego ślubu chce wyglądać wyjątkowo. Ty też pewnie zastanawiasz się, jaką suknię wybrać. A może wahasz się, czy uszyć ją u krawcowej, czy może wybrać gotowy model i jedynie dopasować go do swoich wymiarów. Możesz się też zastanawiać, kiedy zamówić suknię i czy w cenie są poprawki. Jednak najważniejsze, a zarazem najtrudniejsze, może być wybranie tego jednego modelu, w którym czujesz się dobrze i wyglądasz przepięknie!

Rozglądając się za ideałem, daj sobie czas. Nie wybieraj pierwszej sukni, którą przymierzysz. Spróbuj różnych krojów, materiałów, a nawet kolorów! Zobacz, w czym wyglądasz korzystnie i dopiero zdecyduj, jaką suknię ślubną chcesz wybrać. A może masz pomysł na dwie suknie? Jedną na ślub 💒, a drugą na wesele? Też możesz zrealizować taki pomysł, jeśli tylko chcesz.

 • Salon sukien ślubnych Częstochowa - na co zwrócić uwagę?

  Umawiając się na spotkanie w salonie, zwróć uwagę czy konsultantka będzie tylko do Twojej dyspozycji. Później, kiedy będziesz rozglądać się za sukniami 👰, szukaj szczerych opinii. Weź ze sobą kogoś do pomocy, kto oceni czy dany model Ci pasuje. Przyjrzyj się też gotowym sukniom. Jakiej są jakości, czy dobrze są wykonane i z jakich materiałów uszyte. A także zobacz czy suknie, które najbardziej Ci się podobają, mają cenę odpowiadającą Twojemu budżetowi.

 • Ile trwa uszycie sukni ślubnej?

  Zwykle krawcowa pracująca dla salonu ślubnego ustala termin 📋 4 miesięcy. Jednak, jeśli wybierzesz inną krawcową, to czas szycia i poprawek, może być krótszy. Pamiętaj jednak, aby była to osoba, która zna się na tego rodzaju odzieniu.

 • Salon sukien ślubnych Częstochowa - co powinna zawierać umowa o uszycie sukni ślubnej?

  Umowa o uszycie sukni ślubnej, to umowa o dzieło. Gdzie Ty zlecasz wykonanie sukni ślubnej lub jej poprawek. Jest to bardzo prosta umowa cywilnoprawna. W jej treści muszą być zawarte: data odbioru sukni, cena usługi oraz co jest wliczone w cenę 💵 (np. 3 przymiarki), sposób oraz termin płatności, nazwa modelu i producenta sukni, a nawet jej kolor. W umowie można też wpisać warunki zawarcia i zerwania umowy, proces reklamacji oraz obowiązki Panny Młodej jak i salonu.

 • Z jakim wyprzedzeniem powinnam zamówić suknię ślubną?

  Najbezpieczniej jest zamówić suknię na pół roku przed ślubem 💒. Większość salonów deklaruje, że uszycie lub dopasowanie wymiarów konkretnego modelu dla Ciebie, będzie trwało ok. 4 miesiące. Oczywiście suknię, możesz zamówić wcześniej! Ale pamiętaj, o poprawkach, które będą konieczne tuż przed ślubem. Dlatego, możesz zamówić suknię nawet na 6-8 tygodni przed ślubem i w tym czasie ustalić jej przymiarki.

 • Salon sukien ślubnych Częstochowa - ile kosztują suknie ślubne?

  To zależy. Suknie ślubne można znaleźć nawet za około 1000 złotych. Większość Panien Młodych 💍 wybiera suknie w cenie do 4 tysięcy złotych. W salonach można znaleźć modele w różnej kategorii cen, w zależności od producenta. Natomiast wybierając suknię od projektanta, trzeba liczyć się z wyższymi kwotami. Nawet rzędu 10-25 tysięcy złotych.

 • Co jest wliczone w cenę sukni?

  W cenę samej sukni wliczone są też poprawki krawieckie. Jednak ich ilość może być ograniczone w umowie. Płacąc za suknię, płacimy za projekt, markę i materiał. Więcej zapłacimy za suknię od znanego projektanta. A także cena może być zależna od wielkości miasta, w jakim dokonujemy zakupu.