Fotobudka noicyk

Radosław Owsianko

Fotobudka noicyk

Wspólna 37, Żyrardów

Fotobudka noicyk to Magiczne urządzenie które sprawi że twoja impreza będzie wyjątkowa. A Ty i twoi Goście będą mieli wspaniała zabawę oraz mnóstwo frajdy podczas wybierania z pośród ponad 150 gadżetów !!! Zaproś nas na swoja imprezę !!! A My już zadbamy o wspaniałą zabawę Twoją i Gości !!!

349 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Fotobudka

349 zł

Noicyk To fotobudka dla ciebie !!! Zaproś nas a Rozkręcimy każdą imprezę !!! Zaskocz Gości i zafunduj im super rozrywkę jaką jest fotobudka. Dadatkowo otrzymasz album ze zdjęciami z imprezy !!! Ponad 150 śmiesznych gadżetów !!! Własny napis na zdjęciach. Wybór z pośród setek teł !!! Możesz być nad morzem w górach a może Francja czy Włochy tylko do ciebie należy decyzja !!! Dotykowy ekran i intuicyjna obsługa !!! Budka z oświetleniem LED w adaptacyjnych kolorach !!! Wejdż na nasza stronę www.noicyk.pl i poznaj ofertę !!! Znajdż nas na fb.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Fotobudka noicyk zapewnia maximum rozrywki i zabawy dla wszystkich !!! Wybierz śmieszny gadzet stań przed fotobudką zrób fajną mine naciśnij ok i gotowe !!! poprzez nieograniczoną liczbę ramek i teł zabawa będzie jeszcze fajniejsza !!! Wbudowany dotykowy ekran który w prosty sposób pozwala na wybór wszelkich atrakcji jakimi dysponuje Fotobudka. Wydruk od razu w dowolnym formacie lub Przesyłanie zdjęć na potrale społecznościowe !!!

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Fotobudka noicyk to Innowacyjny sposób prowadzenia imprezy przez Animatora który cały czas uczestniczy w imprezie !!! I zachęca wszystkich do zabawy !!!

Kontakt

Fotobudka noicyk

Wspólna 37 96-315 Żyrardów

13 km od Grodziska Mazowieckiego

Polecani z kategorii fotobudka

Foto | Video | Dron | SIKORA
Foto | Video | Dron | SIKORA Włocławek
(23)
Zobacz profil
Fotobudka TM
Fotobudka TM Tomaszów Mazowiecki
(1)
Zobacz profil
Szczygielski Creativ Studio
Szczygielski Creativ Studio Kielce
Zobacz profil
Czas się Weselić
Czas się Weselić Warszawa
(15)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: