Sala weselna wedding.pl

Sala weselna Żyrardów

Liczba ofert: 9

Liczba ofert: 9

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

Cena

od do

Liczba gości

Liczba miejsc noclegowych

Opis miejsca

Typ sali

Styl sali

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Sala weselna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie
Sala weselna Dworek Biała Dama w Nieborowie

Dworek Biała Dama w Nieborowie Wybór Par Młodych

Sala weselna - 26 km od: Żyrardów

Dworek na wesele Wesele w stylu glamour

(21)
 • Klimatyzacja
 • Kuchnia
 • Nocleg
 • Ogród
 • Parking
300 zł Ceny od
160 osób Maksymalna ilość gości
PREMIUM
Sala weselna Wierzbowe Ranczo

Wierzbowe Ranczo

Sala weselna - 2 km od: Żyrardów

Dom weselny Wesele w stylu rustykalnym

(18)
 • Dekoracje
 • Grill
 • Klimatyzacja
 • Kuchnia
 • Miejsca noclegowe
210 zł Ceny od
170 osób Maksymalna ilość gości
PREMIUM
Sala weselna Osada Młyńska

Osada Młyńska

Sala weselna: Żyrardów

Domy weselne Dwory i pałace na wesele

(11)
 • Dekoracje
Sala weselna Venus

Venus

Sala weselna: Żyrardów

Sala bankietowa Wesele w stylu glamour

Sala weselna Kuklówka Conference

Kuklówka Conference

Sala weselna: Żyrardów

Domy weselne

(1)
 • Menu weselne - Wariant 1
Sala weselna Dom weselny Polonez

Dom weselny Polonez

Sala weselna: Żyrardów

Sala weselna Stajnia Sobiescy

Stajnia Sobiescy

Sala weselna: Żyrardów

Sala weselna Dom Weselny Korytów

Dom Weselny Korytów

Sala weselna: Żyrardów

Domy weselne

Sala weselna Gajówka Prochowy młynek

Gajówka Prochowy młynek

Sala weselna: Żyrardów

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Sala weselna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Sala weselna: Żyrardów

Osada Młyńska

Osada Młyńska

Żyrardów
(11)
Zobacz profil

Waszą domeną jest Barn Wedding, czyli inaczej wesela w stodole. Czym charakteryzuje się ten typ przyjęć weselnych?

Osada w obecnym kształcie to efekt miłości do tego magicznego miejsca, jego historii, ludzi, kwiatów, natury, prostoty, dobrego jedzenia i pięknych rzeczy, które kolekcjonowane przez wiele lat, właśnie tutaj znalazły swoją szansę na drugie życie. Według nas wesele w stodole to nie tylko biesiada w drewnianym wnętrzu i staropolskie jedzenie. To możliwość zorganizowania uroczystości w wymarzonym stylu. Często przeniesienia się w czasie i przestrzeni do rzeczywistości zupełnie innej niż „miejska dżungla”, w której zazwyczaj na co dzień funkcjonują nasze pary. Najczęściej wybierany jest styl rustykalny. Świetnie wpisuje się w sielskie, osadowe klimaty. Jednak współtworzymy również imprezy w stylu boho, industrialnym czy glamour. W tym celu proponujemy całe mnóstwo rekwizytów z osadowych zasobów i tworzymy oryginalne aranżacje florystyczne z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia. Wesele w Osadzie charakteryzuje przede wszystkim swoboda i możliwość wykorzystania bardzo szerokiego wachlarza dekoracji i gadżetów, co owocuje realizacją niestandardowych pomysłów: ceremonia zaślubin w plenerze, pierwszy taniec na deskach pod gołym niebem, kiełbaska z ogniska, piwo z baru na starym samochodzie, koncert nad stawem, kino letnie, nocleg w namiotach lub boho barakowozie... i wiele innych! Każde wesele to dla nas nowa przygoda! Osadę kochają fotografowie, którzy pracują zarówno w plenerze jak i w zabytkowych, osadowych wnętrzach – starym młynie czy salce kinowej z lat 60 tych.

Jaka jest podstawowa zasada, której zawsze przestrzegacie podczas organizacji przyjęcia weselnego?

Nasza dewiza to: z niezwykłą dbałością o szczegóły zrealizować wszystkie marzenia Młodej Pary! Mamy świetne zaplecze, aby podążać za niezwykłymi fantazjami naszych weselników, więc proponujemy naszym gościom szeroką gamę usług i swobodę wyboru. Dzięki temu udaje nam się współtworzyć fantastyczne wydarzenie, które zmieni życie pary już na zawsze. To u nas stają się mężem i żoną! Jesteśmy elastyczni i otwarci na pomysły naszych Par Młodych. Służymy doświadczeniem, doradzamy rozwiązania, które najlepiej sprawdzają się w Osadzie Młyńskiej. Dokładamy wszelkich starań, aby uroczystość była tą wymarzoną i aby wszyscy goście czuli się swobodnie i komfortowo. Zawsze jest to efekt wspólnej pracy: Pary Młodej, rodziny i przyjaciół, nas i wszystkich podwykonawców, firmy cateringowej, oprawy muzycznej, ekipy filmowej i fotografów, a nawet naszych pań sprzątających. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik!

Jaki rodzaj kuchni serwujecie podczas wiejskiego wesela w stodole?

Wybór kuchni pozostaje w 100 % po stronie Pary Młodej. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi firmami cateringowymi, dla których oprócz pysznego jedzenia równie istotna jest strona estetyczna i organizacyjna. Ale zawsze to Młoda Para decyduje o wyborze menu i jego wykonawcy.

Jak wygląda wystrój Waszej "stodoły weselnej"?

Wystrój podstawowy to drewniane stoły, krzesła lub ławy i oświetlenie z żarówkowych girland. Ale to dopiero otwarte pole dla wyobraźni naszych gości. Na pierwszym spotkaniu dyskutujemy o klimacie imprezy, o jakim marzy para i… zaczyna się magia! Wszystkie inne elementy dekoracji w zależności od pomysłu udostępniamy organizatorom z naszych zasobów lub wykonujemy na zamówienie. Opisane style „rustykalny”, „loftowy” czy „boho” to tylko pewne uogólnienia, żeby łatwiej było zrozumieć koncepcję, tak naprawdę za każdym razem omawiamy z parą ich potrzeby i wyobrażenia. Nie zamykamy się w żadnych sztywnych ramach.