ODM STUDIO MARCIN ZALECH

MARCIN ZALECH

ODM STUDIO MARCIN ZALECH

ZIENTARY-MALEWSKIEJ 14, Olsztyn

Lubimy ludzi i to co robimy. Fotografia okolicznościowa to to dla nas zaszczyt. Nie ma ukrytych kosztów. Nie utrudniamy i nie marudzimy. Pomagamy i jesteśmy do Waszej dyspozycji 24h. Dbamy o zdjęcia merytorycznie i emocjonalnie ważne - szukamy obiektywem, dbamy o kontekst. Nasz zespół powiększył się i na sezon 2017.
Planujemy kilka niespodzianek w ofercie – na dodatkowe życzenie: DRONY, POLAROIDfun, GoPro HERO, RETRO STYLE, FotoBudka, ścianki VIP i inne . Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do naszego Atelier.
Każdy członek naszego zespołu to idywidualność. Dzieki temu jako team uzupełniamy sie nawzajem. Wśród nas są artyści po ASP, graficy, fotografowie, kreatywni ludzie z niecodziennymi pasjami blisko związanymi ze zdjęciami oraz wizażyści dbający o wizerunek Pary młodej.

1800 zł - 4449 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Sesja narzeczeńska

299 zł - 800 zł

Dlaczego warto zrobić taką sesję?
Zazwyczaj nie ma okazji by wcześniej się poznać - z Wami i fotografem. Jest to idealna okazja by się ze sobą oswoić. Nabrać pewności siebie przed obiektywem. Poza tym to spora frajda, z której pozostanie sławetna pamiątka, z której można np. przygotować gadgety ślubne dla gości weselnych.

15-30 zdjęć na płycie DVD / pendrive / lub Twoim nośniku. Sesja w studio LUB PLENERZE . Robimy zdjęcia z dużą frajdą. Cały materiał dostępny w chmurze przez 6 miesięcy. Wszystkie zdjęcia są poddane obróbce cyfrowej. Pliki .TIFF .jpeg

Reportaż ślubny

1800 zł - 4449 zł

ZDJĘCIA W POSTACI CYFROWEJ
(500–2000 szt.) na płycie DVD / pendrive / lub nośniku klienta. Cały materiał dostępny w chmurze przez 6 miesięcy. Wszystkie zdjęcia są poddane obróbce cyfrowej przez zawodowego retuszera. Zdjęcia do albumu podlegają specjalnej uwadze. Na życzenie wykonujemy korekty sylwetki, skóry, kolorów oraz inne estetyczne zabiegi. Cały proces przygotowania fotografii konsultujemy i jest pod nadzorem grafika. Pliki TIFF, Jpeg

Plener ślubny

800 zł - 1999 zł

Idziemy w plener...

Chwile zapamiętane w ekskluzywny sposób. Fotografia Ślubna - plenerowa, uwieczni najpiękniejsze momenty Waszego życia. Po naszym reportażu ślubnym serdecznie zapraszamy na sesję plenerową - zapewniamy swobodę, komfort oraz dużą frajdę. Datę i miejsce uzgadniamy gdy będziecie na to gotowi i wypoczęci po weselu.
​Gdy pogoda nie dopisuje ....

Sesja studyjna to klasyka gatunku. Pewnie Wasi rodzice też taka mieli. Trendy wracają i sesje studyjne nie należą do rzadkości. Posiadamy własne atelier z profesjonalnym sprzętem studyjnym, mnóstwem gadgetów i rekwizytów. Mamy też tła w retro stylu, talent i mnóstwo pomysłów na sesję w studio. Zdjęcia w studio to świetny dodatek do sesji plenerowej. Mogą w niej uczestniczyć Wasi bliscy - np. seniorzy rodu. Zapraszamy!!!

70-100 zdjęć na płycie DVD / pendrive / lub Twoim nośniku. Cały materiał dostępny w chmurze przez 6 miesięcy. Wszystkie zdjęcia są poddane obróbce cyfrowej przez zawodowego retuszera. Zdjęcia podlegają specjalnej uwadze graficznej. Na życzenie wykonujemy korekty sylwetki, skóry, kolorów oraz inne estetyczne zabiegi. Cały proces przygotowania fotografii konsultujemy i jest pod nadzorem grafika. Pliki TIFF, Jpeg

Pakiet: Reportaż + Plener

2000 zł - 2999 zł

ZDJĘCIA W POSTACI CYFROWEJ + ALBUM
(500–2000 szt.) na płycie DVD / pendrive / lub nośniku klienta. Cały materiał dostępny w chmurze przez 6 miesięcy. Wszystkie zdjęcia są poddane obróbce cyfrowej przez zawodowego retuszera. Zdjęcia do albumu podlegają specjalnej uwadze. Na życzenie wykonujemy korekty sylwetki, skóry, kolorów oraz inne estetyczne zabiegi. Cały proces przygotowania fotografii konsultujemy i jest pod nadzorem grafika. Pliki TIFF, Jpeg

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2449 zł - 3499 zł

Film ślubny

800 zł - 1800 zł

FILMY
Jeśli chodzi o filmowanie, to oczywiście też to robimy. W standardzie filmujemy najważniejsze epizody. Film montujemy w klip z oprawą muzyczną oraz elementami oryginalnej ścieżki dźwiękowej np. przysięga w kościele. Zwykle czas trwania klipu około 20-30min Film wg scenariusz klienta: Cenę za film I JEGO ELEMENTY musimy jednak ustalić wspólnie.

Fotobudka

499 zł - 1000 zł

Zdjęcia na każdej imprezie w 20 sekund. Z własnym opisem #tagowaniem, galerią on line, udostępnianiem na facebooku.
Idealna pamiątka ze ślubu, urodzin, wieczorów panieńskich / kawalerskich, studniówek i nie tylko. Mnóstwo gadgetów, frajdy i śmiechu :) Mamy fotobudkę i nie zawahamy się jej użyć : )

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Lubimy ludzi i to co robimy. Fotografia okolicznościowa to to dla nas zaszczyt. Nie ma ukrytych kosztów. Nie utrudniamy i nie marudzimy. Pomagamy i jesteśmy do Waszej dyspozycji 24h. Dbamy o zdjęcia merytorycznie i emocjonalnie ważne - szukamy obiektywem, dbamy o kontekst.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

To nie rzemiosło - to sztuka i artyzm.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Każdy członek naszego zespołu to idywidualność. Dzieki temu jako team uzupełniamy sie nawzajem. Wśród nas są artyści po ASP, graficy, fotografowie, kreatywni ludzie z niecodziennymi pasjami blisko związanymi ze zdjęciami oraz wizazyści dbający o wizerunek Pary młodej.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

JAKOŚĆ i STUDIO GRAFICZNE Wszystkie zdjęcia są poddane obróbce cyfrowej przez zawodowego retuszera. Zdjęcia do albumu podlegają specjalnej uwadze. Na życzenie klienta wykonujemy korekty sylwetki, skóry, kolorów oraz inne estetyczne zabiegi. Cały proces przygotowania fotografii konsultujemy z klientem i jest pod nadzorem grafika. Pliki RAW, TIFF, Jpeg STUDIO GRAFICZNE – nie jesteśmy tylko fotografami ślubnymi - realizujemy pomysły innych kreatywnych osób i firm.

Kontakt

ODM STUDIO MARCIN ZALECH

ZIENTARY-MALEWSKIEJ 14 10-310 Olsztyn

Polecani z kategorii fotobudka

Ulotne Chwile Karol Kryger
Ulotne Chwile Karol Kryger Iława
Zobacz profil
Fotoanimo.pl
Fotoanimo.pl Włocławek
Zobacz profil
Zielona FotoBudka
Zielona FotoBudka Zielona Góra
Zobacz profil
FotoBudka - Magiczne Lustro
FotoBudka - Magiczne Lustro Nowe Miasto Lubawskie
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz fotobudki w Twoim województwie:

Zobacz fotobudki w pobliżu: