• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
chwile.eu
chwile.eu Piaseczno
(58)
Zobacz profil
Atelier NiepowtarzalnyDzień
Atelier NiepowtarzalnyDzień Warszawa
(36)
Zobacz profil
FOTOSIKORSKI  WOLNE TERMINY
FOTOSIKORSKI WOLNE TERMINY Milanówek
(30)
Zobacz profil
KreatorzyFotografii
KreatorzyFotografii Gdańsk
(16)
Zobacz profil
Photo & beauty Izabela Sochocka

Piotr Sochocki

Photo & beauty Izabela Sochocka

(1)

Uwieczniamy ulotne chwilę na zdjęciach. Robimy to z pasją i doświadczeniem. Jesteśmy małżeństwem, pracujemy we dwójkę. To gwarantuje, że w dynamicznych sytuacjach nic nie zostanie pominięte, poza tym uwierzcie - naprawdę fajnie ogląda się zdjęcia tego samego momentu wykonane z różnych perspektyw :). Nasze różne spojrzenia owocują urozmaiconym reportażem zdjęciowym z Waszej uroczystości. Dysponujemy sprzętem, który pozwala wykonać każde fotograficzne zlecenie. Oczywiście to nie sprzęt robi zdjęcia, a fotograf, jednak dobry sprzęt bardzo w tym pomaga. Za profesjonalne wykonywanie zawodu zostaliśmy zakwalifikowani przez Nikona do serwisu Nikon Professional Services, do którego przynależy nieliczne grono zawodowych fotografów. W każdym zleceniu uwielbiamy obserwować szczęście ludzi i rejestrować je na fotografiach. Na zleceniu nie pstrykamy 'wszystkiego', zawsze staramy się dostrzec emocje, wzruszenia, łzy, szczęście i radość. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego 691 482 845 lub piotreksplock@gmail.com.

1500 zł - 4000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Sesja narzeczeńska

500 zł - 1000 zł

przy zamówieniu pakietu reportażu ślubnego + plener, sesja narzeczeńska jest wykoywana przez nas gratis. Zachęcamy do takiej formy. To jest dobry moment na zapoznanie się z nami oraz przekonanie do nas, naszego warsztatu oraz naszych prac. Jeśli sesja Wam się spodoba i zamóicie u nas reportaż ślubny z plenerem ślubnym, wówczas koszt sesji narzeczeńskiej zostanie Wam odliczony od kosztu całego reportażu.

Reportaż ślubny

1500 zł - 3000 zł

cena jest reportażu ślubnego jest uzależniona od oczekiwań pary młodej. W tym dniu jesteśmy do Waszej wyłącznej dyspozycji i zawsze dostosujemy się do Waszych potrzeb. Możemy wykonać reportaż samej uroczystości w USC lub w kościele, ale również wszystkich ważnych wydarzeń w tak ważnym dniu, począwszy od wizytu u fruzjera, kosmetyczki, później przygotowania w domu, moment błogosławieństwa, przejazd, uroczystość ślubna, zdjęcia grupowe, życzenia od gości, przejazd na przyjęcie, przyjęcie śubne, zazwyczaj do czepin czyli do ok. godz. 24.00. Pełne reportaże lubimy najbardziej. Zapewniamy, że wykonane zdjęcia z całego dnia to cudowna pamiątka na całe życie. Wykonujemy zdjęcia również za granicą kraju.

Plener ślubny

500 zł - 1000 zł

plener ślubny jest zazwyczaj wliczony w cenę reportażu ślubnego. Zazwyczaj zachęcamy do wykonania go w innym dniu niż sam ślub. To pozwala na bezstresowe, nie ograniczone pośpiechem, wykonanie zdjęć. Wtedy też jest możliwość wybrania urokliwych miejsc. Zdjęcia plenerowe wykonujemy również za granicą kraju.

Pakiet: Reportaż + Plener

1500 zł - 4000 zł

plener ślubny jest zazwyczaj wliczony w cenę reportażu ślubnego. Zazwyczaj zachęcamy do wykonania go w innym dniu niż sam ślub. To pozwala na bezstresowe, nie ograniczone pośpiechem, wykonanie zdjęć. Wtedy też jest możliwość wybrania urokliwych miejsc. Zdjęcia plenerowe wykonujemy również za granicą kraju.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

1500 zł - 4000 zł

przy zamówieniu pakietu reportażu ślubnego + plener, sesja narzeczeńska jest wykonywana przez nas gratis. Zachęcamy do takiej formy. To jest dobry moment na zapoznanie się z nami oraz przekonanie do nas, naszego warsztatu oraz naszych prac. Jeśli sesja Wam się spodoba i zamówicie u nas reportaż ślubny z plenerem ślubnym, wówczas koszt sesji narzeczeńskiej zostanie Wam odliczony od kosztu całego reportażu.

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

AK

Agnieszka K

Profesjonalnie i w przystępnych cenach!

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

szukanie emocji i rejestrowanie emocji ludzi.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

od dość dawna. Dziś możemy powiedzieć, że mamy już w tym doświadczenie.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pacujemy na profesjonalnym sprzęcie. Aparaty to system Nikona. Zawsze mamy aparaty backupowe na wypadek jakiegoś uszkodzenia lub nieszczęścia. To obowiązek fotografa. Niektórych zdjęć przecież nie uda się powtórzyć. Obiektywy to głównie, przepięknie malujące zdjęcia, Sigmy z serii ART. Są to obiektywy o bardzo dużej janości. Pozwalają na rejestrację zdjęć w ciemnych pomieszczeniach bez użycia lamp błyskowych. Księża nie zawsze na to zezwalają. My gwarantujemy, że przy użyciu takiego sprzętu zdjęcia nie będą zaszumione i pozbawione detali. Oczywiście mamy też niezbędne oświetlnie. Posiadany sprzęt pozwala nam wykonać każde Wasze zlecenie.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

każdy w którym pojawiają się emocje, kiedy obserwujemy wzruszenia, łyz, szczęście i radość.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

zdjęcia staramy się oddać możliwie jak najwcześniej. Zazwyczaj umawiamy się na 3 tygodnie od zakończenia sesji plenerowej. Wszystko jest uzależnione od Waszych oczekiwać. Czasami jesteśmy zależni od innych, np. w przypadku zlecenia na wykonanie niestandardowego albumu ślubnego. Zazwyczaj jednak komplet oddajemy po dwóch tygodniach.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

zachęcamy do zamówienia reportażu z całego dnia. Takie zdjęcia naprawdę świetnie się ogląda i jest cudowną pamiątką na całe życie. Ale zdaża się, że Pary Młode zamawiają tylko reportaż z ceremoni z kościoła. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Jaki jest Twój styl?

wszystkie zdjęcia są autorsko obriobione graficznie. Nigdy nie oddajemy zdjęć surowych, które zarejestrował aparat. Nawet najlepszy sprzęt może się pomylić i wówczas konieczna jest korekta graficzna. Szczegóły omawiamy na wspólnym spotkaniu. Zdjęcia możemy wykonac w różnych wariantach, tj. kolorowe lub tylko w skali szarości lub mieszane. Mamy też swoje ulubione autorkie indywidualnie przygotowane presety.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

każdy, którego uroczystość odbywa się w urokliwych miejscach. Niezależnie czy jest to ślub cywilny w plenerze czy w zabytkowym kościele lub pięknej sali weselnej.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

pamiętamy wszystkich :). Każdy reportaż zapada nam głęboko w pamięci.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

reportaż wykonujemy wspólnie. Jesteśmy małżeństwem, świetnie się uzupełniamy.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

w zasadzie na każdym weselu są wydarzenia, które wspominamy właśnie z uśmiechem na ustach. U Was też tak będzie, zapewniamy.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

odpowiadamy na wszystkie pytania. Pomagamy. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu. To naprawdę pomaga. Nie zdarzyło się jeszcze aby Młoda Para po takim spotkaniu zrezygnowała z naszych usług :).

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

że wykonujemy ją z pełnym zaangażowaniem. Nie odstawiamy 'lipy'. Za profesjonalne prace zostaliśmy zaproszeni przez NIKON POLSKA do serwisu NPS.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

aby był odpowiedzialny, miał doświadczenie i aby gwarantował, że nie zawiedzie Was w tak ważnym wydarzeniu.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt, który na pewno pomaga uzyskać najlepsze efekty pracy.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

trochę nieskromnie, ale może dlatego, że jeszcze nikogo nie zawiedliśmy. Wręcz przeciwnie wszyscy korzystający z naszym usług byli bardzo zadowoleni.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

jest to kompleksowa usługa. To nie tylko zdjęcia, ale i doradztwo na podstawie doświadczenia, to też wykonanie innych produktów bazujących na wykonanym reportażu, np. album fotograficzny, galeria zdjęciowa w inetrnecie, fotoobrazy na płótnie, itp.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

każde zdjęcie na któym są widoczne emocje jest naszym ulubionym.

Kontakt

Photo & beauty Izabela Sochocka

website

09-410 Płock

Polecani z kategorii fotobudka

Dane Słowo
Dane Słowo Kraków
Zobacz profil
Foto ABC Krzysztof Polatowski
Foto ABC Krzysztof Polatowski Łęczyca
(5)
Zobacz profil
Tomcolor foto-wideo
Tomcolor foto-wideo Iława
(15)
Zobacz profil
SnapGraphics
SnapGraphics Kobyłka
(17)
Zobacz profil

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: