Picsane Love

Natalia Nowicka

Picsane Love

Ludwika Rydygiera 8/bud.18, Warszawa

Pokaż telefon

Picsane od siedmiu lat tworzy najciekawsze rozwiązania foto i video w świecie eventów i reklamy. Picsane wyznacza trendy. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, stworzyliśmy osobny brand dedykowany weselom: Picsane.Love

Z naszego portfolio wielu usług wybraliśmy te, które najlepiej sprawdzą się podczas wesela. Nasze atrakcje dostarczą gościom świetną zabawę oraz stworzą pamiątkę, która zostanie na lata. Proponujemy nowoczesne fotobudki, które są stworzone z dbałością o każdy szczegół, od działania aplikacji po wygląd urządzeń. Nasze usługi są odpowiedzią dla najbardziej wymagających par.

Jeśli żadna z usług w pełni Cię nie przekonała, zapraszamy do kontaktu z nami. Dzięki naszemu zapleczu technologicznemu możemy stworzyć w pełni spersonalizowaną atrakcję.
Love.
Picsane

600 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Fotobudka

1099 zł - 3000 zł

CLIPMAKER
to nowoczesna atrakcja, inna niż zwykła fotobudka. To idealne rozwiązanie jeśli szukasz czegoś wyjątkowego. Twoi goście otrzymają profesjonalny klip video z dopasowaną szatą graficzną i muzyką.

https://www.picsane.love/clipmaker

GIFBOX
to nowoczesna fotobudka, która poza wydrukiem zdjęć tworzy gifa.
Wydruk zdjęcia składa się z trzech ujęć i spersonalizowanej ramki. Jeśli chcesz dostarczyć swoim gościom super zabawę, Gifbox® będzie idealnym rozwiązaniem. W pakiecie otrzymujesz również tło do wyboru oraz zestaw wyjątkowych gadżetów. Gifbox® to świetna alternatywa dla tradycyjnej fotobudki

https://www.picsane.love/gifbox

FREEZEME
to świetny wybór jeśli szukasz oryginalnego rozwiązania. Urządzenie składa się z 10 aparatów, które z 10 zdjęć tworzą gifa 3D oraz drukuje zdjęcie 10x15 cm.

https://www.picsane.love/freezeme-10

Reportaż ślubny

1500 zł - 2000 zł

Fotograf 2.0 - mobilna fotobudka
To propozycja atrakcji, która łączy dwie usługi: fotografa wykonującego zdjęcia oraz fotobudki. Fotograf to usługa, dzięki której otrzymasz wysokiej jakości zdjęcia z retuszem, które od razu wydrukujesz na weselu oraz wyślesz w formie linku. To świetna propozycja jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykła fotobudka.

https://www.picsane.love/fotograf

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

mamy ogromne doświadczenie w pracy na eventach. Lata doświadczenia przełożyły się na setki zadowolonych klientów. Tworzymy i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, dbamy o każdy szczegół.

Kontakt

Picsane Love

website instagram

Ludwika Rydygiera 8/bud.18 01-793 Warszawa

308 km od Wrocławia

255 km od Krakowa

261 km od Katowic

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: