Marcin

Sophie Studio

Jeden moment, jedna mała chwila i wspomnienia na całe życie. Wspomnienia niezapomniane, jedyne, których nie da się powtórzyć, nie da się przeżyć ich kolejny raz. To daje nam właśnie fotografia...


Fotografia nie jedno ma oblicze, ale zawsze wiąże się ze wspomnieniami. Prezentuje emocje i przedstawia jakąś historię. Jako dziennikarz z wykształcenia przez lata fotografiami dokumentowałem historie wielu ludzi, zatrzymywałem na wieczność ich emocje i utrwalałem doświadczenia życiowe. Prezentowałem szczęście, radość i miłość, ale także smutek, przygnębienie i łzy rozczarowania. Każde z tych emocji można uchwycić chociażby w przypadku fotografii sportowej, z którą wszelkiego rodzaju emocje są nierozerwalnie związane.


Pasja do fotografii z czasem stała się częścią mojego życia. Wspomniane już przeze mnie emocje towarzyszą mi zawsze, podczas każdej sesji czy reportażu. Tak jak na początku, tak i po tych kilkunastu latach staram się chociaż w części poczuć, to co czuje osoba przeze mnie fotografowana. Dzięki temu, gdy spojrzę na zdjęcie nawet sprzed wielu lat jestem w stanie przypomnieć sobie emocje obecne w tamtym momencie.


Jednak najważniejsze jest dla mnie zadowolenie tych, których fotografuję. To ich emocje są w danej chwili najbardziej istotne.

1000 zł - 3500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Fotobudka

800 zł - 1100 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

2500 zł - 3000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3000 zł - 3500 zł

Plener ślubny

800 zł - 1200 zł

Reportaż ślubny

1000 zł - 1500 zł

Sesja narzeczeńska

800 zł - 1200 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

Sophie Studio

Starachowice

Polecani z kategorii fotobudka

GRZYBOWSKI WEDDING
GRZYBOWSKI WEDDING Warszawa
(8)
Zobacz profil
chwile.eu
chwile.eu Warszawa
(28)
Zobacz profil
Fotobudka TM
Fotobudka TM Tomaszów Mazowiecki
(1)
Zobacz profil
Fotobudka - oprawa imprez Kielce
(5)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz fotobudki w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Starachowice: