brak

brak

(4)
Pokaż telefon

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w naszym życiu, wielkim przeżyciem, które koniecznie trzeba utrwalić na fotografiach. Ten wielki dzień szybko przeminie, ale zdjęcia ślubne pozostaną z Wami na całe życie. Dobra fotografia ślubna jest jedną z najcenniejszych rodzinnych pamiątek, w której zawarte są przede wszystkim Wasze wspomnienia, przeżycia
i relacje z bliskimi. Warto zatem zadbać, aby zdjęcia wykonywał w Waszym odczuciu najlepszy fotograf ślubny.
You & Me Fotografia Ślubna Milena Wlazło. Jeśli szukasz Fotografa to super trafiłeś. Jeśli chciałbyś również Film to jeszcze lepiej. Zapraszam do współpracy wszystkich którzy chcą aby ich zdjęcia i film były niezapomniane i pełne emocji...

10000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Opinie

5.0

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

I

Iza

Prawdziwa sztuka, piękne zdjęcia, filmy, jakość cudowna, czego chcieć więcej? Bardzo polecam tych państwa, nigdy nie zawiodą niczyich oczekiwań, widać po nich, że praca z ludźmi to dla nich sama przyjemność! Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą mieć wspaniałą pamiątkę z najważniejszego dla nich dniu! ❤️

8 miesięcy temu

G

Graża

Podejście do Klienta, cena za usługę, atmosfera na plenerze oraz jakość zdjęć na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy zachwyceni!

8 miesięcy temu

WI

Wojtek I

Szukaliśmy bardzo długo właściwego fotografa...i spotkaliśmy... Milene na weselu naszych znajomych. To osoba pełna nowych pomysłów, dużo rzeczy nam podpowiedziała co do naszych zdjęć. Była z Nami cały czas a jakby nie widoczna. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

9 miesięcy temu

SS

Sara S

Dziś otrzymaliśmy materiał od Pani Mileny Fotografie oraz film. Wszystko jest tak jak ustaliliśmy...zarówno film i zdjęcia zachwyciły nie tylko Nas Ale i cała nasza rodzinę. Pani Fotograf spotkała się z nami miesiąc przed ślubem aby uzgodnić wszystkie szczegóły. Dało nam to możliwość wskazania kilku ważnych aspektów naszej imprezy na których nam bardzo zależało. Pani Fotograf też zadawał nam pytania które podpowiedział Nam czego dokładnie oczekujemy. Ilość zdjęć dostosowana do ilości gości na sali oraz do plenery. Film bomba...teledysk ekstra. Polecamy!

9 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Swobodę w działaniu i możliwość podróżowania po całej Polsce i Świecie.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Fotografia Ślubna jest już ze Mną od 7 lat a zdjęcia robię od 17 lat...

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 7 lat

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nikon oraz Sony

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Od przygotowań do Kościoła jest mała "nerwówka"..chyba dla Wszystkich....pierwszy taniec i minuta po...to czas kiedy łapę oddech .

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W zależności od rodzaju zlecenia oczywiście (od 2 dni do 6 tygodni)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta to Pakiet nr 1

Jaki jest Twój styl?

Mój styl jest widoczny na zdjęciach...one mówią wszystko.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Mam wrażenie, że wszyscy mają świetne poczucie humoru oraz są zakochani w sobie ma Maksa....to oczywiście idealny typ klienta ślubnego ale Właśnie takich spotykam.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Oczywiście nadal marzę....;-)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Co roku mam same świetne Pary....z racji tego, że mój zawód to nie tylko "robienie zdjęć" czy "filmowanie" ale w 50% opiera się na kontakcie z ludzmi...z długimi rozmowami zarówno telefonicznymi jak "Face to face" mam pary z którymi utrzymuje kontakt do tej pory mimo, że od ich ślubu upłynęło 7 czy 5 lat

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami otwartymi na moje propozycje ale również z takimi, którzy wiedzą dokładnie czego chcą . Pozwala Nam to wypracować wspólny model pracy. Pragnę aby każda para młoda czuła się swobodnie i była zadowolona w 100% z moich usług.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Oj było kilka takich historii, które wspominam z uśmiechem na ustach. Raz wypakowywałam swój sprzęt pod salą i jeden z gości weselnych przejechał po mojej torbie...jednak zrobił to tak umiejętnie, że nic nie uszkodził. Oczywiście tego nie zauważył...ja też nie przypominałam bo wszystko skończyło się dobrze.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej...hmm...czy dużo jem na weselu...haha.. Najczęściej są to pytania dotyczące mojej oferty, Na Jakim sprzęcie pracuje? Na co zwracam Uwagę? Czy mogę im polecić jakiś fajny zespół Muzyczny...itp

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Ci powinni wiedzieć? Zawód fotografa nie jest dla każdego...tak jak nie każdy może być dobrym kierowcą czy lekarzem tak samo jest z byciem fotografem. Jedni się rodzą do tego stworzeni i inni się uczą całe życie. Na tle innych zawodów które wykonywałam (a było ich kilka) czuje się wreszcie spełniona!

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Po pierwsze utożsamienie się z jego pracami czy dokładne zapoznanie się z jego stylem. Ważne jest również co zawiera OFERTA i czy Nam odpowiada.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Moją mocną stroną jest umiejętność negocjacji oraz z każdej sytuacji staram się wyjść z uśmiechem na ustch.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Dlaczego? Myślę, że każda Para zwraca uwagę na coś innego. Jak dla każdego Fotografa ważny jest dla Mnie każdy klient i uważam, że możliwość wyboru w mojej ofercie jest dużą dzięki temu, że posiadam 4 pakiety z dużym wachlarzem cenowym.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jest elastyczna co daje możliwość swobodnego wyboru odpowiedniej opcji dla każdego klienta.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Uwielbiam oglądać prace innych fotografów...Mistrzów Fotografii. Mam kilku ulubionych artystów z których czerpie wzorce. A co do piosenki czy filmu co roku wpada mi coś w ucho innego ;-)

Wolne terminy

Kontakt

brak

facebook instagram website

Kraków

61 km od Mysłowic

Poniedziałek

09:00-17:00

Wtorek

09:00-17:00

Środa

09:00-17:00

Czwartek

09:00-17:00

Piątek

09:00-17:00

Sobota

09:00-17:00

Niedziela

09:00-17:00

Zapraszam

Inspiracje ślubne

Polecani przez tą fotobudkę

Słodka Manufaktura
Słodka Manufaktura Kraków

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: