Zielona FotoBudka

Przemek

Zielona FotoBudka

(1)
Pokaż telefon

Zielona FotoBudka to idealna atrakcja na każdy rodzaj imprezy i dla każdego bez względu na wiek. Gwarantujemy dobrą zabawę, dużo śmiechu i wspaniałe zdjęcia na pamiątkę.
Oferujemy dwie profesjonalne FotoBudki ze studyjnym oświetleniem, umożliwiające zabawę zarówno na stojąco, jak i na siedząco.

Kilka powodów, dla których warto wybrać Nas:

1) 2 FotoBudki do wyboru: KABINA lub forma OTWARTA (SŁUPEK + tło)

2) 2 warianty korzystania - z nami pobawisz się NA STOJĄCO lub NA SIEDZĄCO (zabawa z wykorzystaniem 4 puf - świetne rozwiązanie dla dzieci)

3) GreenScreen – funkcja pozwala nakładać „na żywo” dowolne obrazy w tle, pozwala przenieść każdego w wyjątkowe dla Nas miejsca, ciekawą scenerię lub sprowadzić na plan ulubionych bohaterów ! Można też użyć tradycyjnego tła białego lub ze wzorem

4) personalizowane wydruki – zdjęcia wykonywane w serii umieszczane są na wspólnym wydruku, którego wygląd i formę spersonalizujemy specjalnie dla Ciebie (układ zdjęć, kolorystyka, tło, ramki, napis, logo, itp.)

5) pakiety dedykowane dla dzieci – chcąc zapewnić atrakcję najmłodszym, zamów FotoBudkę z pakietem KIDS (jedno dotknięcie ekranu pozwala przenieść się pomiędzy 4 różnymi krainami, zmieniają się nie tylko tła ale również wydruki)

6) profesjonalny osprzęt – chcąc zapewnić najwyższą jakość, Zielona FotoBudka wyposażona jest w szybką lustrzankę, mocny komputer z ekranem dotykowym oraz profesjonalną drukarkę fotograficzną

NOWOŚCI:
- Teraz 2 popularne formaty wydruków (paski 5x15 i odbitki 10x15) możesz mieć dostępne jednocześnie, nie musisz się już decydować tylko na jeden format !
- Pakiet dla dzieci KIDS z ulubionymi bohaterami - za jednym dotknięciem ekranu przeniesiesz się pomiędzy krainami Minionków, Krainą Lodu, Autami, Gwiezdnymi Wojnami lub innymi ulubionymi bohaterami. Super zabawa gwarantowana!

Obsługujemy wszystkie imprezy gdzie jest potrzebny śmiech i dobra zabawa, masz pytania, chcesz sprawdzić dostępność terminu - zapraszamy do kontaktu!

490 zł - 1150 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Fotobudka

490 zł - 1150 zł

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd fotobudki

Ceny

Atmosfera

JK

Joanna K

Polecam, bardzo miły kontakt i świetna atrakcja na wesele, goście bardzo dobrze się bawili, bogata oferta zdjęć/tła itp, cena przystępna ;))

9 miesięcy temu

Wolne terminy

Kontakt

Zielona FotoBudka

website facebook

Zielona Góra

77 km od Lubinia

90 km od Gorzowa Wielkopolskiego

79 km od Słubic

42 km od Żar

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: