Zielona FotoBudka

Przemek

Zielona FotoBudka

Pokaż telefon

Zielona FotoBudka to idealna atrakcja na każdy rodzaj imprezy i dla każdego bez względu na wiek. Gwarantujemy dobrą zabawę, dużo śmiechu i wspaniałe zdjęcia na pamiątkę.
Oferujemy dwie profesjonalne FotoBudki ze studyjnym oświetleniem, umożliwiające zabawę zarówno na stojąco, jak i na siedząco.

Kilka powodów, dla których warto wybrać Nas:

1) 2 FotoBudki do wyboru: KABINA lub forma OTWARTA (SŁUPEK + tło)

2) 2 warianty korzystania - z nami pobawisz się NA STOJĄCO lub NA SIEDZĄCO (zabawa z wykorzystaniem 4 puf - świetne rozwiązanie dla dzieci)

3) GreenScreen – funkcja pozwala nakładać „na żywo” dowolne obrazy w tle, pozwala przenieść każdego w wyjątkowe dla Nas miejsca, ciekawą scenerię lub sprowadzić na plan ulubionych bohaterów ! Można też użyć tradycyjnego tła białego lub ze wzorem

4) personalizowane wydruki – zdjęcia wykonywane w serii umieszczane są na wspólnym wydruku, którego wygląd i formę spersonalizujemy specjalnie dla Ciebie (układ zdjęć, kolorystyka, tło, ramki, napis, logo, itp.)

5) pakiety dedykowane dla dzieci – chcąc zapewnić atrakcję najmłodszym, zamów FotoBudkę z pakietem KIDS (jedno dotknięcie ekranu pozwala przenieść się pomiędzy 4 różnymi krainami, zmieniają się nie tylko tła ale również wydruki)

6) profesjonalny osprzęt – chcąc zapewnić najwyższą jakość, Zielona FotoBudka wyposażona jest w szybką lustrzankę, mocny komputer z ekranem dotykowym oraz profesjonalną drukarkę fotograficzną

NOWOŚCI:
- Teraz 2 popularne formaty wydruków (paski 5x15 i odbitki 10x15) możesz mieć dostępne jednocześnie, nie musisz się już decydować tylko na jeden format !
- Pakiet dla dzieci KIDS z ulubionymi bohaterami - za jednym dotknięciem ekranu przeniesiesz się pomiędzy krainami Minionków, Krainą Lodu, Autami, Gwiezdnymi Wojnami lub innymi ulubionymi bohaterami. Super zabawa gwarantowana!

Obsługujemy wszystkie imprezy gdzie jest potrzebny śmiech i dobra zabawa, masz pytania, chcesz sprawdzić dostępność terminu - zapraszamy do kontaktu!

490 zł - 1150 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Fotobudka

490 zł - 1150 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Wolne terminy

Kontakt

Zielona FotoBudka

website facebook

Zielona Góra

77 km od Lubinia

90 km od Gorzowa Wielkopolskiego

79 km od Słubic

42 km od Żar

Inspiracje ślubne

Zobacz fotobudki w Twoim województwie:

Zobacz fotobudki w pobliżu: