Wojciech Ciężkowski - Filmowanie Imprez

Wojciech Ciężkowski

Wojciech Ciężkowski - Filmowanie Imprez

Śródmieście 6, Augustów

(2)

O nas

Kilka słów o nas? Profesjonalna Firma Foto and Video, która stawia na jakość! Oferujemy Wam zawsze jeden spójny pakiet - Pełen Fotoreportaż z Plenerem, oraz Film w jakości Full HD, lub 4K DSLR. Idealnie rejestrujemy obraz DSLR, oraz dźwięk w jakości ACC z niezależnych rejestratorów dźwięku.
Co nas wyróżnia?
- pracujemy na kilka lustrzanek DSLR;
- Dron 4K zawsze w pakiecie;
- sesje plenerowe i teledyski w innym dowolnym dniu;
- profesjonalna postprodukcja;
- nowoczesne i legalne oprogramowanie Adobe, Corel i Nero;
- umowa z ZAIKS;
- szybka realizacja;
- efekty specjalne;
- fotoreportaże i sesje plenerowe;
- najnowszy sprzęt Canon, Sony, RODE, Sigma i inne.

Oferta - Wojciech Ciężkowski - Filmowanie Imprez

Filmowanie z powietrza (DRON)

Dron w opisanych przez nas pakietach i opcjach jest zawsze w pakiecie. Nasze Pary nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu filmowania Dronami w jakości Ultra HD. Posiadamy najnowsze Drony firmy Yuneec, które są odporne na podmuchy wiatru, są duże i pracują stabilnie prawie w każdych warunkach. Gotowy materiał jest w rozdzielczości 4K o wysokim współczynniku BitRate. Istnieje również możliwość wykonywania zdjęć z lotu ptaka!

Film ślubny

2499 zł

Wykonanie samego filmu w jakości Full HD DSLR po za pełnym pakietem, również jest możliwe. W tej opcji otrzymacie od nas film na Blu Ray i Pendrive w jakości Full HD w okolicznościowym opakowaniu ( z laserowymi grawerami, oraz oprawiony w skórę ). Dodatkowo film dostępny będzie w chmurze do pobrania i pobrania przez Gości. Pracę rozpoczynamy od przygotowań i kończymy, aż po oczepinach. Szczegóły są oczywiście do ustalenia. Możliwość pracy z dwoma operatorami po wcześniejszym ustaleniu. Pracujemy na klika lustrzanek DSLR, kamer GoPro 4; Używamy również profesjonalnego oświetlenia ( delikatnego ), Flycamów, Statywów z głowicami olejowymi, Mikrofonów kierunkowych RODE, aparatów Canon i Sony, rejestratorów dźwięku ZOOM i wiele więcej. Pracuj z najlepszymi w regionie!

Pakiet: Reportaż + Plener

2200 zł - 2800 zł

Pakiet Fotoreportażu wraz z Sesją Plenerową ( i taki pakiet najczęściej wybierają Pary ). Jest to połączenie dwóch dni zdjęciowych w jednej spójnej formie. Finalnie otrzymujecie Pełen Reportaż, oraz zdjęcia z Sesji Plenerowej realizowanej w innym dniu po Ślubie. W tym pakiecie otrzymacie od nas: Fotoreportaż z Przygotowań, Uroczystości i Wesela- ok. 450 zdjęć; Sesję Plenerową- ok. 80 zdjęć; Dodatkowo 200 zdjęć wywołanych w formacie 10 x 15 MAT; Foto-Książkę skórzaną w formacie A4- ok. 100 zdjęć, Twarda Oprawa; Trzy zestawy płyt DVD ze gotowymi do wywołania, lub publikacji zdjęciami; Czas Realizacji ok. 30 dni; Istnieje możliwość pracy dwóch fotografów, ale jest to ustalane już indywidualnie.

Plener ślubny

600 zł - 999 zł

Niezależne wykonanie samego Pleneru Ślubnego. Taka opcja jest dostępna u nas dla każdej Pary, która chce mieć wyjątkowy Plener ( Góry, Morze, Nietypowe Miejsca i Pomysły ). Taki plener jest ustalany indywidualnie. Możemy wspólnie wymienić pomysły, lub też dostosować się do Waszych preferencji.

Reportaż Ślubny

3999 zł - 4600 zł

Jest to pełna opcja ( Fotoreportaż + Film + Sesja Plenerowa ). Zawierać on będzie wszystkie aspekty tego ważnego dnia ( łącznie z przygotowaniami do Ślubu ). Możliwe jest też jest przygotowanie w postprodukcji specjalnych scen, nagrywanych klika dni przed Ślubem, które będą wykorzystane później już w samym filmie. W tym pakiecie otrzymacie od Nas: Fotoreportaż, wraz z plenerem w innym dniu; Foto-Książkę w formacie A4 ze skóry; Trzy zestawy płyt z fotkami na DVD; Film DSLR w jakości Full HD na Blu Ray, Pendriva i Cloud; Teledyski w filmie; Dźwięk nagrywany niezależnie na dwa rejestratory + mikrofony kierunkowe; Praca na kilka lustrzanek i kamer; Czas realizacji ok. 40 dni; Wykonanie w technologii DSLR. Dźwięk ACC + filmowanie Dronami w jakości Ultra HD. Oferta zawiera jeszcze więcej szczegółowych opcji, o które możecie zapytać w trakcie kontaktu z nami.

Opinie - Wojciech Ciężkowski - Filmowanie Imprez

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

Jakość zdjęć

MI

Marta I

Kochani szczerze polecamy pracę z Wojtkiem i Pauliną. Nie mogłam wybrać lepiej. Świetny kontakt. Można wszystko ustalić, bez problemu zmienić plany co do sesji. Dużą zaleta jest jedna usługa..nie martwicie się o nic więcej. Duży plus..usługi online. Polecamy

4 lata temu

KS

Katarzyna S

Gdybym mogła dać więcej gwiazdek, to bym dała! Wojtek, świetna robota, jesteśmy bardzo zadowoleni!

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Oh już od bardzo dawna. Z pewnością można powiedzieć, że od 7-9 lat. Jest bardzo długi czas, który wzbogacił nas ogromny doświadczeniem. Śmiem twierdzić, że największym w regionie. A to oczywiście widać po ilości zleceń jakie obsługujemy jak też szerokie pasmo ich tematyki.

Kontakt - Wojciech Ciężkowski - Filmowanie Imprez

Wojciech Ciężkowski - Filmowanie Imprez

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Śródmieście 6 16-300 Augustów

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Augustów: