• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Every Story - All about your story

Mateusz Płoński

Every Story - All about your story

(1)
Pokaż telefon

Nazywamy się Every Story. Od 11 lat zajmujemy się opowiadaniem historii ludzi, którzy wpuścili nas do swojego życia aby uchwycić najpiękniejsze chwile i zatrzymać je na zawsze. Prywatnie jesteśmy parą. Łączy nas wspólna pasja i chęć tworzenia czegoś wyjątkowego. Kochamy podróże i poznawanie nowych ludzi. To wszystko sprawia, że nasza praca nie jest tylko pracą ale częścią naszego życia. Autentyczne sytuacje, przepiękne momenty i ogrom emocji, które pojawiają się w dniu ślubu, inspirują nas do opowiadania wyjątkowych historii o wyjątkowych ludziach.

4800 zł - 5800 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Fujifilm

Sony

Oferta

Reportaż ślubny

Wykonujemy zdjęcia w dniu ślubu oraz wszelkiego rodzaju sesje plenerowe. Kochamy sesje wyjazdowe, ponieważ inspirują zarówno nas jak i Pary Młode.

FOTOGRAFIA:
- reportaż z dnia ślubu od przygotowań do oczepin włącznie
- sesja plenerowa, narzeczeńska
- od 250 - 350 fotografii po autorskiej obróbce
- 50 do 100 wydrukowanych fotografii (15x23 )
- fotoksiążka
- jeden fotograf
- zdjęcia na pendrive w spersonalizowanych opakowaniach
- dostęp do galerii online przez 6 miesięcy od przekazania zdjęć

Sesja narzeczeńska

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

MP

Mikołaj P

Będzie długo ale jeśli chcecie się dowiedzieć prawdy o usługach EveryStory to dotrwajcie do końca! Do tematu wyboru filmowców na nasze wesele podeszliśmy bardzo poważnie przejrzeliśmy dziesiątki stron, portfolio, zapowiedzi a nawet obejrzeliśmy kilka godzinnych produkcji. Na początku skreślalismy „filmowców” których wizytówką były strony internetowe wykonane za pomocą paint, kolejno wykonawców działających wg szablonu, potem tych gdzie wszędzie motywem przewodnim był Ed Sheeran (lubimy Eda ale bez przesady)... No i z naszej listy padło na EveryStory! Nie żałujemy i jeśli tylko się zastanawiacie to lepiej klepcie termin póki jest! Przesympatyczne małżeństwo, super duet, ludzie których obecności nie zauważycie a to co dostaniecie po weselu w formie filmu dosłownie zwali Was z nóg. . . Przepiękna pamiątka tego najważniejszego dnia (wiele momentów uświadamiasz sobie lub przypominasz właśnie dzięki obejrzeniu filmu), niezwykle uchwycone emocje, mistrzostwo jeśli chodzi o montaż, dbałość o detale, jakość. To jest taki film, że już nikt nie ma prawa powiedzieć że: filmów z wesela się nie ogląda”. W przesyłce od Sylwii i Mateusza znaleźliśmy też super niespodziankę ... odbitki klimatycznych zdjęć zrobionych podczas pleneru w górach. Tym samym postawili przysłowiową kropkę nad „i” w słowie „idealni”.

8 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kochamy emocje, które towarzyszą nam w dniu ślubu. Kochamy poznawać nowych ludzi i odkrywać nowe miejsca. Kochamy wyjątkowe sytuacje, np. kiedy siadamy z Parą Młodą w karczmie góralskiej, po zakończonej sesji plenerowej i czujemy, że połączyło nas coś więcej niż zwykła znajomość, że staliśmy się częścią wielkiej historii.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Współpracujemy z parami młodymi ponad jedenaście lat. Wcześniej, przez kilka lat rozwijaliśmy swoje umiejętności pod skrzydłami jednej z poznańskich firm.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Posiadamy dosyć spore zaplecze techniczne i cały czas testujemy nowe rozwiązania. W dziedzinie obrazu, naszymi faworytami na tę chwilę są pełnoklatkowe bezlusterkowce Sony oraz obiektywy Sigmy, seria art. Do stabilizacji ujęć w ruchu, najlepiej sprawdza się Ronin S lub klasyk, glidecam. :) Posiadamy trzy rejestratory dźwięku firmy Roland, Tascam oraz ZOOM. W zależności od sytuacji, używamy różnego rodzaju mikrofonów, czołowych marek ( Sennheiser, Shure, AKG oraz Rode).

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Każdy zlecenie możemy podzielić na trzy etapy: dzień ślubu, sesja plenerowa oraz edycja. W pierwszym punkcie sprawa jest oczywista. Drugi punkt to sesja plenerowa, która trwa od 3-5 godzin + czas związany z dojazdem oraz powrotem. Trzeci punkt czyli edycja materiałów w przypadku zdjęć trwa do 3 miesięcy, natomiast filmy montujemy w terminie do 6 miesięcy.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Zawsze marzyło nam się przyjęcie weselne na wzór przyjęcia urodzinowego, biznesmena z filmu "Meet Joe Black", którego zagrał Anthony Hopkins. Amerykański plener, z ogromną ilością kwiatów, świateł i świetną oprawą muzyczną. Rewelacja :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

W naszej pracy odnaleźliśmy pewien sposób na życie. Jesteśmy z natury romantykami z pewnego rodzaju wrażliwością, która pomaga nam dostrzegać to czego nie widzą inni, i sprawia, że łatwo się inspirujemy. Mimo iż każdego dnia otrzymujemy zapytania dotyczące naszych usług, realizujemy tylko określoną ilość reportaży w ciągu roku. Nie zależy nam na ilości i chociaż aspekt materialny to bardzo ważny element każdej pracy, priorytetem dla nas jest spełnianie się w tym co robimy i poczucie, że robimy coś fajnego.

Wolne terminy

Kontakt

Every Story - All about your story

website facebook vimeo instagram

Polecani przez tego fotografa ślubnego

GOŚCIE Cover Band
GOŚCIE Cover Band Poznań
(15)
Prosecco Van Bianca e Nera
Prosecco Van Bianca e Nera Poznań
(16)
Ślub4u
Ślub4u Poznań

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: