• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Every Story - All about your story

Mateusz Płoński

Every Story - All about your story

(1)
Pokaż telefon

Nazywamy się Every Story. Od 11 lat zajmujemy się opowiadaniem historii ludzi, którzy wpuścili nas do swojego życia aby uchwycić najpiękniejsze chwile i zatrzymać je na zawsze. Prywatnie jesteśmy parą. Łączy nas wspólna pasja i chęć tworzenia czegoś wyjątkowego. Kochamy podróże i poznawanie nowych ludzi. To wszystko sprawia, że nasza praca nie jest tylko pracą ale częścią naszego życia. Autentyczne sytuacje, przepiękne momenty i ogrom emocji, które pojawiają się w dniu ślubu, inspirują nas do opowiadania wyjątkowych historii o wyjątkowych ludziach.

3600 zł - 4900 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Fujifilm

Sony

Oferta

Reportaż ślubny

Sesja narzeczeńska

Pakiet: Reportaż + Plener

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Plener ślubny

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

MP

Mikołaj P

Będzie długo ale jeśli chcecie się dowiedzieć prawdy o usługach EveryStory to dotrwajcie do końca! Do tematu wyboru filmowców na nasze wesele podeszliśmy bardzo poważnie przejrzeliśmy dziesiątki stron, portfolio, zapowiedzi a nawet obejrzeliśmy kilka godzinnych produkcji. Na początku skreślalismy „filmowców” których wizytówką były strony internetowe wykonane za pomocą paint, kolejno wykonawców działających wg szablonu, potem tych gdzie wszędzie motywem przewodnim był Ed Sheeran (lubimy Eda ale bez przesady)... No i z naszej listy padło na EveryStory! Nie żałujemy i jeśli tylko się zastanawiacie to lepiej klepcie termin póki jest! Przesympatyczne małżeństwo, super duet, ludzie których obecności nie zauważycie a to co dostaniecie po weselu w formie filmu dosłownie zwali Was z nóg. . . Przepiękna pamiątka tego najważniejszego dnia (wiele momentów uświadamiasz sobie lub przypominasz właśnie dzięki obejrzeniu filmu), niezwykle uchwycone emocje, mistrzostwo jeśli chodzi o montaż, dbałość o detale, jakość. To jest taki film, że już nikt nie ma prawa powiedzieć że: filmów z wesela się nie ogląda”. W przesyłce od Sylwii i Mateusza znaleźliśmy też super niespodziankę ... odbitki klimatycznych zdjęć zrobionych podczas pleneru w górach. Tym samym postawili przysłowiową kropkę nad „i” w słowie „idealni”.

10 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kochamy emocje, które towarzyszą nam w dniu ślubu. Kochamy poznawać nowych ludzi i odkrywać nowe miejsca. Kochamy wyjątkowe sytuacje, np. kiedy siadamy z Parą Młodą w karczmie góralskiej, po zakończonej sesji plenerowej i czujemy, że połączyło nas coś więcej niż zwykła znajomość, że staliśmy się częścią wielkiej historii.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Współpracujemy z parami młodymi ponad jedenaście lat. Wcześniej, przez kilka lat rozwijaliśmy swoje umiejętności pod skrzydłami jednej z poznańskich firm.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Posiadamy dosyć spore zaplecze techniczne i cały czas testujemy nowe rozwiązania. W dziedzinie obrazu, naszymi faworytami są bez wątpienia bezlusterkowce Sony, które dają ogromne możliwości ale trzeba zaznaczyć, że są jednocześnie dosyć wymagające. W pogoni za nowościami technicznymi nie można jednak zapomnieć, że najważniejsze są umiejętności i wiedza. Tego nie kupimy od żadnego producenta sprzętów. Te dwa punkty to nasz priorytet.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Każdy wesele możemy podzielić na trzy etapy: dzień ślubu, sesja plenerowa oraz edycja. W pierwszym punkcie sprawa jest oczywista. Drugi punkt to sesja plenerowa, która trwa od 3-5 godzin + czas związany z dojazdem oraz powrotem. Trzeci punkt czyli edycja materiałów w przypadku zdjęć trwa do 3 miesięcy.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Zawsze marzyło nam się przyjęcie weselne na wzór przyjęcia urodzinowego, biznesmena z filmu "Meet Joe Black", którego zagrał Anthony Hopkins. Amerykański plener, z ogromną ilością kwiatów, świateł i świetną oprawą muzyczną. Rewelacja :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

W naszej pracy odnaleźliśmy pewien sposób na życie. Jesteśmy z natury romantykami z pewnego rodzaju wrażliwością, która pomaga nam dostrzegać to czego nie widzą inni i sprawia, że łatwo się inspirujemy. Naszą chorobą jest dokładność we wszystkim co robimy i ma to swoje przełożenie również naszym życiu prywatnym. Zawsze chcemy, żeby wszystko było idealne. Nie przechodzimy obojętnie obok kropki na zdjęciu, której z pewnością nikt oprócz nas nie dostrzeże. Tacy już jesteśmy. :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta to przede wszystkim profesjonalizm na każdym etapie współpracy, której efektem są wysokiej jakości prace. Nasze usługi kierujemy do par, którym zależy na prawdziwej jakości. Nie uznajemy półśrodków, tańszych zamienników i zawsze dajemy z siebie 200%. Wiedzę i umiejętności czerpiemy od najlepszych, wielokrotnie nagradzanych i czołowych firm branży ślubnej z Norwegii, Anglii i Stanów Zjednoczonych. Są naszą inspiracją i wyznacznikiem nowych trendów. Nasza oferta nie jest tania i zdajemy sobie z tego sprawę ale z tą ceną wiąże się cały szereg działań, rozwiązań, dzięki którym dzisiaj możemy świadczyć usługi na takim poziomie i nieustannie je rozwijać. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do obejrzenia naszych prac bo to one najbardziej odzwierciedlają to wszystko o czym tutaj wspomniałem.

Kontakt

Every Story - All about your story

website facebook vimeo instagram

Polecani przez tego kamerzystę na wesele

GOŚCIE Cover Band
GOŚCIE Cover Band Poznań
(15)
Prosecco Van Bianca e Nera
Prosecco Van Bianca e Nera Poznań
(16)
Ślub4u
Ślub4u Poznań

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: