• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Marlena Kuderawiec Hair

Marlena Kuderawiec

Marlena Kuderawiec Hair

Warszawa

(2)
Pokaż telefon

Stylizacja włosów oparta na wielkiej pasji i wieloletnim doświadczenia.
Każda fryzura jest dobrana indywidualnie w oparciu o kształt twarzy, stylizację, dodatki, upodobania i charakter danej imprezy i przede wszystkim o moje doświadczenie.

250 zł - 400 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Fryzura ślubna

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość uczesania

Ceny

Atmosfera

KO

Karolina O

5 gwiazdek to i tak za mało, jeśli chodzi o atmosferę, obsługę i zdolności <3 Fryzury, styl, smak, dopasowanie fryzury do sukni i stylu wesela to wszystko zasługuje na pochwałę. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam Marlenę!!!! ❤️ ❤️❤️

9 miesięcy temu

SM

Sylwia M

Marlena to nie tylko fryzjerka - to przede wszystkim świetna kobieta. Pełna pomysłów, zaangażowania ale też empatii. Wizytę przy ulicy Pięknej, zarówno podczas upięcia próbnego jak i w dniu ślubu wspominam z sentymentem. Marlena idealnie dopasowała fryzurę biorąc pod uwagę nie tylko to, co oczywiste, czyli długość włosów i kształt twarzy, ale też styl w jakim odbywało się wesele oraz rodzaj sukni. Może to głupie, ale taki drobiazg jak podsunięcie chusteczek podczas wzruszenia mnie totalnie rozczula, jak teraz o tym pomyślę ? Przecież wiadomo, że profesjonalny ślubny fryzjer to tez dobry psycholog ? Oczywiście upięcie trzymało się wzorowo. Polecam wszystkim pannom młodym usługi Marleny.

9 miesięcy temu

Wolne terminy

Kontakt

Marlena Kuderawiec Hair

instagram

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: