Wróbel Hair Stylist

Małgorzata Wróbel

Wróbel Hair Stylist

Ul. Kurta Aldera 44, Katowice

(43)

O nas

Witaj !

Planujesz ślub i szukasz specjalisty od stylizacji i upięć włosów? Dobrze trafiłas ! :)


Od kilku lat zajmuję sie stylizacja włosów w szczególności ślubną .
Jeżeli marzysz o objętościowych lokach , gładkim lub luźnym upięciu a możne warkoczu to zapraszam Cie do zapoznania się z ofertą.

Przyjdź na próbna fryzurę i pozwól mi stworzyć Twoją wymarzoną stylizację.


Pozdrawiam , @malgorzatawrobel_hair


Więcej znajdziesz na :

https://wrobelhairstylist.pl/

Oferta - Wróbel Hair Stylist

Fryzura ślubna

250 zł - 250 zł

Stylizacja ślubna

100 zł - 200 zł

Makijaż ślubny

USŁUGA WYCENIANA DODATKOWO PRZEZ MAKIJAŻYSTKĘ

Makijaż ślubny z dojazdem

USŁUGA WYCENIANA DODATKOWO PRZEZ MAKIJAŻYSTKĘ

Kreacja wizerunku

Metamorfoza wizerunku

Opinie - Wróbel Hair Stylist

5

43 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość uczesania

Ceny

Atmosfera

HM

Honorata M

Cudowne fale w wykonaniu malgosi trzymały się cały dzień, a na nastepny po rozczesaniu wyglądały równiez zjawiskowo ! Dużo cennych wskazówek jak dbać o stylizacje (najlepiej nie dotykać 😂) a spektakularny efekt na włosach utrzymał się aż dwa dni ! Najlepszy wybór stylisty ! Polecam !!

3 dni temu

J

Julita

Mistrzyni w swoim fachu ! Piękne naturalne stylizacje, cudownie zdrowo wyglądające włosy i rewelacyjny efekt końcowy ! Polecam serdecznie !

3 dni temu

O

Olena

Jak ja się cieszę że trafiłam na Panią Małgosia ! Fryzury super i mega trwałe ! Zebrałam same pozytywne komentarze od najbliższych w dniu ślubu! Polecam !

1 miesiąc temu

J

Justyna

Pani Małgosia uratowała mój ważny dzień ! Po pierwszej nieudanej próbie w innym salonie byłam załamana. Na szczęście jakimś cudem Pani Małgosia znalazła dla mnie czas. Wprawdzie o wczesnej porze ( 6;00 ) ale stylizacja ślubna bez mała wytrzymała prawie dwa dni ! Ogromnie polecam i dziękuję <3

1 miesiąc temu

P

Paulina

Małgosia uratowała mój ważny dzień ! Będąc po pierwszej nieudanej próbie w innym salonie, CUDEM udało mi się zapisać do Pani Małgosi. Stylizacja przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jestem bardzo wdzięczna za uratowania mojej stylizacji ślubnej i serdecznie polecam. Właściwa osoba na właściwym miejscu :) !

2 miesiące temu

KP

Klaudia P

Polecam z całego serca !

2 miesiące temu

KI

Kornelia I

Zanim napisze coś więcej to w skrócie powiem : REWELACJA Na początku umówiłam się z Panią Małgosią na konsultacje, gdyż wybór stylisty był dla mnie dość ważną sprawą. W pierwszej kolejności Małgosia zapytała mnie o moje oczekiwania i inne równie istotne rzeczy. Fachowe doradztwo w kwestii stylizacji, szczegółowe wyjaśnienie co możemy zrobić, a co nie i dlaczego. Okazało się, że moja stylizacja wymagała doczepienia kilku pasm włosów doczepianych co rzeczywiście spowodowało, że moja fryzura wyglądała niesamowicie ! Nie mogę nie wspomnieć o rewelacyjnym kontakcie, doradztwie nawet w kwestii pozostałych dodatków ślubnych, przyjemnej atmosferze ... myślę, że w tych czasach takie osoby to naprawdę rzadkość. Stylizacja ślubna przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Stylizacje gości równie fantastyczne. Ta opinia to tylko skromny opis całej współpracy. Ja osobiście jestem zachwycona.

2 miesiące temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 2013 roku.

Kontakt - Wróbel Hair Stylist

Wróbel Hair Stylist

ul. Kurta Aldera 44 40-506 Katowice

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: