Wojciech Ciężkowski - Filmowanie Imprez

Wojciech Ciężkowski

Wojciech Ciężkowski - Filmowanie Imprez

Śródmieście 6, Augustów

(2)

Kilka słów o nas? Profesjonalna Firma Foto and Video, która stawia na jakość! Oferujemy Wam zawsze jeden spójny pakiet - Pełen Fotoreportaż z Plenerem, oraz Film w jakości Full HD, lub 4K DSLR. Idealnie rejestrujemy obraz DSLR, oraz dźwięk w jakości ACC z niezależnych rejestratorów dźwięku.
Co nas wyróżnia?
- pracujemy na kilka lustrzanek DSLR;
- Dron 4K zawsze w pakiecie;
- sesje plenerowe i teledyski w innym dowolnym dniu;
- profesjonalna postprodukcja;
- nowoczesne i legalne oprogramowanie Adobe, Corel i Nero;
- umowa z ZAIKS;
- szybka realizacja;
- efekty specjalne;
- fotoreportaże i sesje plenerowe;
- najnowszy sprzęt Canon, Sony, RODE, Sigma i inne.

Oferta

Filmowanie z powietrza (DRON)

Dron w opisanych przez nas pakietach i opcjach jest zawsze w pakiecie. Nasze Pary nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu filmowania Dronami w jakości Ultra HD. Posiadamy najnowsze Drony firmy Yuneec, które są odporne na podmuchy wiatru, są duże i pracują stabilnie prawie w każdych warunkach. Gotowy materiał jest w rozdzielczości 4K o wysokim współczynniku BitRate. Istnieje również możliwość wykonywania zdjęć z lotu ptaka!

Film ślubny

2499 zł

Wykonanie samego filmu w jakości Full HD DSLR po za pełnym pakietem, również jest możliwe. W tej opcji otrzymacie od nas film na Blu Ray i Pendrive w jakości Full HD w okolicznościowym opakowaniu ( z laserowymi grawerami, oraz oprawiony w skórę ). Dodatkowo film dostępny będzie w chmurze do pobrania i pobrania przez Gości. Pracę rozpoczynamy od przygotowań i kończymy, aż po oczepinach. Szczegóły są oczywiście do ustalenia. Możliwość pracy z dwoma operatorami po wcześniejszym ustaleniu. Pracujemy na klika lustrzanek DSLR, kamer GoPro 4; Używamy również profesjonalnego oświetlenia ( delikatnego ), Flycamów, Statywów z głowicami olejowymi, Mikrofonów kierunkowych RODE, aparatów Canon i Sony, rejestratorów dźwięku ZOOM i wiele więcej. Pracuj z najlepszymi w regionie!

Pakiet: Reportaż + Plener

2200 zł - 2800 zł

Pakiet Fotoreportażu wraz z Sesją Plenerową ( i taki pakiet najczęściej wybierają Pary ). Jest to połączenie dwóch dni zdjęciowych w jednej spójnej formie. Finalnie otrzymujecie Pełen Reportaż, oraz zdjęcia z Sesji Plenerowej realizowanej w innym dniu po Ślubie. W tym pakiecie otrzymacie od nas: Fotoreportaż z Przygotowań, Uroczystości i Wesela- ok. 450 zdjęć; Sesję Plenerową- ok. 80 zdjęć; Dodatkowo 200 zdjęć wywołanych w formacie 10 x 15 MAT; Foto-Książkę skórzaną w formacie A4- ok. 100 zdjęć, Twarda Oprawa; Trzy zestawy płyt DVD ze gotowymi do wywołania, lub publikacji zdjęciami; Czas Realizacji ok. 30 dni; Istnieje możliwość pracy dwóch fotografów, ale jest to ustalane już indywidualnie.

Plener ślubny

600 zł - 999 zł

Niezależne wykonanie samego Pleneru Ślubnego. Taka opcja jest dostępna u nas dla każdej Pary, która chce mieć wyjątkowy Plener ( Góry, Morze, Nietypowe Miejsca i Pomysły ). Taki plener jest ustalany indywidualnie. Możemy wspólnie wymienić pomysły, lub też dostosować się do Waszych preferencji.

Reportaż Ślubny

3999 zł - 4600 zł

Jest to pełna opcja ( Fotoreportaż + Film + Sesja Plenerowa ). Zawierać on będzie wszystkie aspekty tego ważnego dnia ( łącznie z przygotowaniami do Ślubu ). Możliwe jest też jest przygotowanie w postprodukcji specjalnych scen, nagrywanych klika dni przed Ślubem, które będą wykorzystane później już w samym filmie. W tym pakiecie otrzymacie od Nas: Fotoreportaż, wraz z plenerem w innym dniu; Foto-Książkę w formacie A4 ze skóry; Trzy zestawy płyt z fotkami na DVD; Film DSLR w jakości Full HD na Blu Ray, Pendriva i Cloud; Teledyski w filmie; Dźwięk nagrywany niezależnie na dwa rejestratory + mikrofony kierunkowe; Praca na kilka lustrzanek i kamer; Czas realizacji ok. 40 dni; Wykonanie w technologii DSLR. Dźwięk ACC + filmowanie Dronami w jakości Ultra HD. Oferta zawiera jeszcze więcej szczegółowych opcji, o które możecie zapytać w trakcie kontaktu z nami.

Opinie

5.0

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

MI

Marta I

Kochani szczerze polecamy pracę z Wojtkiem i Pauliną. Nie mogłam wybrać lepiej. Świetny kontakt. Można wszystko ustalić, bez problemu zmienić plany co do sesji. Dużą zaleta jest jedna usługa..nie martwicie się o nic więcej. Duży plus..usługi online. Polecamy

3 miesiące temu

KS

Katarzyna S

Gdybym mogła dać więcej gwiazdek, to bym dała! Wojtek, świetna robota, jesteśmy bardzo zadowoleni!

10 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Pytanie, na które nie ma jednej odpowiedzi. Z pewnością najwyżej stawiamy poznawanie nowych osób, ich życie, pasje mogą przecież okazać się bardzo ekscytujące. A to z kolei sprawia, że możemy przedstawić ich w naszych produkcjach i zdjęciach w bardzo wyrazisty i wyjątkowy sposób.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Tutaj początków można doszukiwać się w pierwszych pracach z innymi doświadczonymi firmami. Które już na chwilę obecną nie istnieją. Jednak to tam nabierałem pierwszych szlifów i doświadczenia, które potem okraszone swoim indywidualnym stylem sprawiło, że obecnie jesteśmy największą firmą foto video w regionie. Często komentowaną i nagradzaną. Więc myślę, że praca, która była wykonywana w latach "90 była bardzo istotna.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Oh już od bardzo dawna. Z pewnością można powiedzieć, że od 7-9 lat. Jest bardzo długi czas, który wzbogacił nas ogromny doświadczeniem. Śmiem twierdzić, że największym w regionie. A to oczywiście widać po ilości zleceń jakie obsługujemy jak też szerokie pasmo ich tematyki.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Jeśli chodzi o rejestrację Foto i Wideo, to pracujemy tylko i wyłącznie na sprzęcie marki CANON. Nie prowadzimy eksperymentów typu - a może kupimy Nikona, czy coś innego. Nie ma tutaj pola do sprawdzania i testowania marek w trakcie naszej pracy. Wiemy, że Canon bardzo pilnuje jakości. Jest to sprzęt najwyższej klasy i nie zamienimy go na nic innego. Obiektywy to również stajnia Canona, ale i Sigma ART. To bardziej ekspresyjnych projektów używamy też obiektywów manualnych szczególnie z lat 70-90. Oprogramowanie to Sony + Adobe. I najnowsze stacja robocze oparte zawsze tylko o procesory Rizen, oraz karty graficzne NVIDIA. Tym firmom ufamy od początku i nadal tak będzie.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Nasze mocne strony, to przede wszystkim: wysoka jakość surowego jak i gotowego materiału zdjęciowego czy filmowego. Bardzo pilnujemy doświetlania delikatnego scen, zdjęć, odpowiednich kadrów. Dodatkowo sam proces przesyłania plików do klientów, program kopii zapasowych, zabezpieczenia plików i ochrona Waszych danych, to dla nas istotne kwestie. Pracujemy w całej Polsce. Nie używamy szablonów, ani presetów. Cenimy czyste, ostre ujęcia. Kolorowe kadry.

Wolne terminy

Kontakt

Wojciech Ciężkowski - Filmowanie Imprez

Śródmieście 6 16-300 Augustów

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Studio Filmowe BP Bogusław Porwoł
Studio Filmowe BP Bogusław Porwoł Rybnik
(8)
Zobacz profil
3FILM
3FILM Suwałki
(6)
Zobacz profil
FFX Studio
FFX Studio Lublin
(20)
Zobacz profil
Studio Prymus
Studio Prymus Ostrołęka
(9)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Znajdź kamerzystę na wesele w Twoim województwie