Dream Big Studio

Kamil Ostrowski

Dream Big Studio

(8)
Pokaż telefon

Dream Big Studio - Jesteśmy parą w życiu i w pracy. Może to nie najłatwiejsze rozwiązanie, ale uwielbiamy wyzwania. Podobnie jak piękno, które próbujemy uchwycić i pozostawić na długo. Najchętniej na zawsze. Właśnie poszukiwanie piękna uważamy za istotę naszego zawodu i co najciekawsze rzeczywiście udaje nam się je znaleźć. W spojrzeniach, uśmiechach, pojedynczych gestach, ułożeniu ciała. Wszystkie te elementy składają się na emocje, złapane na gorącym uczynku i zobrazowane. To właśnie te emocje, najbardziej cenimy w naszej pracy.

Dream Big Studio to fotografia i wideofilmowanie. Wykonujemy zdjęcia i filmy ślubne, sesje rodzinne, sesje ciążowe, sesje indywidualne, foto i video reportaż dla klientów korporacyjnych. Mieszkamy w Warszawie, ale jako ludzie uwielbiający podróże przyjmujemy również zlecenia na terenie całego kraju, a nawet zagranicą.

Chętnie spotkamy się z Wami przy kubku gorącej kawy i odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, bo to co robimy, robimy również dla Was.

Oferta

Sesja narzeczeńska

800 zł - 1000 zł

Plener ślubny

800 zł - 1000 zł

Reportaż ślubny

2500 zł - 3500 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

800 zł - 1000 zł

Reportaż Ślubny

2500 zł - 4000 zł

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

800 zł - 1000 zł

Film ślubny

2500 zł - 4000 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

3000 zł - 4500 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3500 zł - 5500 zł

Opinie

5.0

8 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

KA

Katarzyna A

Wybór Dream Big Studio to strzał w 10 !!! Zdjęcia oraz film ze ślubu a potem plener... (nad morzem :) ) to najpiękniejsza pamiątka, Efekt powalający. Iza, Kamil bardzo Wam dziękujemy. Uwielbiam wracać do tych chwil, które w tak idealny sposób uchwyciliście, Cudowni, mega zdolni ludzie z ogromną pasją i zaangażowanie. Wszystkiego najlepszego i powodzenia w kolejnych projektach, Pozdrawiam Kasia

1 rok temu

Źródło: Facebook

AZ

Ania Z

Polecam Dream Big Studio w 100%. Jesteśmy zadowoleni zarówno z filmu jak i ze zdjęć � Świetna pamiątka na całe życie.

1 rok temu

Źródło: Facebook

NS

Natalia S

To, co nas ujęło w twórczości DBS, to przede wszystkim prawdziwe emocje na zdjęciach i filmie. Bardzo podoba nam się to, że widać na nich naturalne reakcje, szczery śmiech, spontaniczność, wzruszenie, szczęście :) A nasz ślub przecież właśnie taki był - super, że będziemy mogli tak go wspominać! Poza tym DBS tworzą przecudowni ludzie, z pasją do tego co robią i z przeogromnym entuzjazmem do życia! Przed nami jeszcze sesja plenerowa i mamy nadzieję, że nie będzie to nasze ostatnie spotkanie:)

1 rok temu

Źródło: Facebook

GR

Gosia R

Bardzo polecam � Współpraca z Izą i Kamilem to przyjemność. Robią to co kochają i a miłość tą widać na wykonanych przez nich zdjęciach �

1 rok temu

Źródło: Facebook

JK

Joanna K

Jestem już stałą klientką � sesja ślubna, ciążowa, rodzinna i chrzest. Jestem za każdym razem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, świetne wykonanie reportaży. Polecam!

1 rok temu

Źródło: Facebook

MS

Marysia S

Wspólnie z mężem wybraliśmy Dream Big Studio ,aby uwiecznili nasz wielki dzień. Była to,najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć ! Towarzyszyli nam nie tylko w dniu naszego ślubu, ale także w sesji narzeczeńskiej, nagraniu podziękowania dla rodziców oraz sesji poślubnej. Dzięki temu zdążyliśmy poznać siebie i wspólne oczekiwania. Zdjęcia i filmy nie tylko są piękne, ale oddaja emocje. Była to świetna przygoda oraz piękna pamiątka na długie lata... Polecamy gorąco wszystkim ��

1 rok temu

Źródło: Facebook

MD

Marta D

Jeśli film to ... IZA ! Jeśli zdjęcia to... KAMIL ! Jesteście cudownymi ludźmi i fantastycznymi profesjonalistami, dziękujemy za wszystkie materiały. Jeśli szukacie zdolnych i fajnych ludzi, którzy zamkną wasze piękne chwile na ekranie... to właśnie DBS!!! Polecam :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

KT

Katarzyna T

Świetna współpraca i najpiękniejsza pamiątka na przyszłość :)

1 rok temu

Wolne terminy

Kontakt

Dream Big Studio

website facebook

Warszawa

255 km od Krakowa

Inspiracje ślubne

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: