Kowalski Film Production

Dominik Kowalski

Kowalski Film Production

(1)

O nas

Jesteśmy kreatywnym zespołem tworzącym niepowtarzalne filmy pełne emocji i pięknych kadrów uchwyconych w profesjonalny i nieszablonowy sposób, okraszone niesamowitą ścieżką dźwiękową. Dla nas film ślubny nabiera nowego znaczenia.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 4500 zł

SPRZĘT

Sony

Oferta - Kowalski Film Production

Filmowanie z powietrza (DRON)

500 zł - 500 zł

Profesjonalne ujęcia z lotu ptaka realizowane przez doświadczonego operatora nadają całości dzieła niepowtarzalnego rozmachu i urody.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

800 zł - 800 zł

Wspaniały prezent i pamiątka na całe życie będąca okazją do wspólnych wspomnień i wzruszeń. Wyświetlany podczas Wesela staje się jego ciekawym elementem.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

500 zł - 500 zł

Zdobywająca coraz większą popularność sesja narzeczeńska lub poślubna staje się oryginalnym i pięknym elementem dopełniającym film ślubny będąc często jego wisienką na torcie dzięki niepowtarzalnym ujęciom realizowanym w najpiękniejszych plenerach całego kraju i poza jego granicami. Efekt końcowy ogranicza tylko Wasza wyobraźnia.

Reportaż Ślubny

3000 zł - 3500 zł

Reportaż zrealizowany w nieszablonowym, filmowym stylu przy użyciu nowoczesnych technik rejestrowania obrazu oraz dynamicznego montażu. W standardzie dwóch operatorów. Dzięki dużej gamie opcji dodatkowych możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Jako jedni z nielicznych oferujemy jakość 4K.

Opinie - Kowalski Film Production

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

SO

Seweryn O

Dostaliśmy już materiał wideo z realizacji wesela i ślubu i niech najlepszą rekomendacją będzie opinia naszych znajomych, którzy widząc materiał chwalili jakość wykonania. Jedna osoba nawet poprosiła o kontakt do Pana Dominika. My jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy współpracę (atmosferę podczas ślubu, zrealizowany materiał, jakość, długość, wyczucie). Dziękujemy.

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Swój pierwszy film ślubny zrealizowałem we wrześniu 2015 roku.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Każdy film w naszej ofercie zawiera reportaż ślubny (długość reportażu zależy od wybranego pakietu) oraz skrót wesela w formie teledysku. Wszystkie zlecenia realizowane są przy udziale dwóch operatorów oraz przy użyciu tej samej jakości sprzętu. Każdy film w podstawowej wersji jest nagrywany w jakości Full HD. Jako założyciel Kowalski Film Production realizuję osobiście każde zlecenie. Daje to gwarancję jakości filmu i tego, że nie będzie on odbiegał od innych pojawiających się na naszej stronie. Każdy film nagrywamy od przygotowań do oczepin włącznie oraz oddajemy na wysokiej klasy pendrive'ach w eleganckim drewnianym pudełku.

Kontakt - Kowalski Film Production

Kowalski Film Production

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Opole

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: