Kowalski Film Production

Dominik Kowalski

Kowalski Film Production

Pokaż telefon

Jesteśmy kreatywnym zespołem tworzącym niepowtarzalne filmy pełne emocji i pięknych kadrów uchwyconych w profesjonalny i nieszablonowy sposób, okraszone niesamowitą ścieżką dźwiękową. Dla nas film ślubny nabiera nowego znaczenia.

3000 zł - 4500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Sony

Oferta

Filmowanie z powietrza (DRON)

500 zł - 500 zł

Profesjonalne ujęcia z lotu ptaka realizowane przez doświadczonego operatora nadają całości dzieła niepowtarzalnego rozmachu i urody.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

800 zł - 800 zł

Wspaniały prezent i pamiątka na całe życie będąca okazją do wspólnych wspomnień i wzruszeń. Wyświetlany podczas Wesela staje się jego ciekawym elementem.

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

500 zł - 500 zł

Zdobywająca coraz większą popularność sesja narzeczeńska lub poślubna staje się oryginalnym i pięknym elementem dopełniającym film ślubny będąc często jego wisienką na torcie dzięki niepowtarzalnym ujęciom realizowanym w najpiękniejszych plenerach całego kraju i poza jego granicami. Efekt końcowy ogranicza tylko Wasza wyobraźnia.

Reportaż Ślubny

3000 zł - 3500 zł

Reportaż zrealizowany w nieszablonowym, filmowym stylu przy użyciu nowoczesnych technik rejestrowania obrazu oraz dynamicznego montażu. W standardzie dwóch operatorów. Dzięki dużej gamie opcji dodatkowych możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Jako jedni z nielicznych oferujemy jakość 4K.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Podczas wykonywania swojej pracy czuję, że jestem świadkiem czegoś bardzo ważnego i jestem dymny, że to właśnie ja mam przyjemność uchwycić to na swoich kamerach. Najprzyjemniejszy jest jednak moment oddania gotowego filmu i zadowolenie na twarzach moich klientów.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Początkowo pracowałem w telewizji jako operator kamery. Moja przygoda z branżą ślubną zaczęła się w momencie kiedy znajomi poprosili mnie o zrealizowanie filmu z ich wesela. Wtedy zdałem sobie sprawę, że to właśnie chcę w życiu robić.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Swój pierwszy film ślubny zrealizowałem we wrześniu 2015 roku.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy na nowoczesnych bezlusterkowcach serii Lumix oferujących wysoką jakość obrazu oraz rozdzielczość 4K. W swoim arsenale posiadamy wysokiej jakości obiektywy pozwalające nagrywać nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Nie świecimy gościom weselnym lampkami po oczach gdyż nie musimy ich używać. Dodatkowo posiadamy elektroniczny gimbal stabilizujący ruchy kamer oraz slider do osiągnięcia kreatywnych ujęć. W naszej ofercie posiadamy również wysokiej jakości drona firmy DJI, który daje nam możliwość tworzenia niepowtarzalnych ujęć z lotu ptaka. Całość dopełnia szereg rejestratorów dźwięku oraz mikroporty dzięki którym jakość dźwięku w naszych filmach stoi na najwyższym poziomie.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Ciężko wybrać jeden moment. Każdy ślub oraz wesele jest wyjątkowe i czasem w najmniej spodziewanym momencie może wydarzyć się coś niesamowitego co uchwycone na filmie może stać się niepowtarzalną pamiątką i okazją do wzruszeń. W naszych filmach staramy się więc nie przegapić niczego. Dla nas najważniejszym momentem jest każda chwila ślubu oraz wesela.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Każdy film standardowo montujemy od 3 do 4 tygodni. Dobry montaż wymaga czasu i kreatywności więc staramy się aby żaden fragment filmu nie był montowany na szybko. Długość realizacji zlecenia jest jednak zależna od pory roku w której odbył się ślub. Jest to podyktowane nakładaniem się na siebie kolejnych zleceń. Jeśli wesele odbyło się jako jedno z pierwszych w naszym kalendarzu to para film otrzyma już do miesiąca czasu. Jeśli natomiast ślub odbędzie się pod koniec roku wtedy montaż może potrwać do 4 miesięcy.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Każdy film w naszej ofercie zawiera reportaż ślubny (długość reportażu zależy od wybranego pakietu) oraz skrót wesela w formie teledysku. Wszystkie zlecenia realizowane są przy udziale dwóch operatorów oraz przy użyciu tej samej jakości sprzętu. Każdy film w podstawowej wersji jest nagrywany w jakości Full HD. Jako założyciel Kowalski Film Production realizuję osobiście każde zlecenie. Daje to gwarancję jakości filmu i tego, że nie będzie on odbiegał od innych pojawiających się na naszej stronie. Każdy film nagrywamy od przygotowań do oczepin włącznie oraz oddajemy na wysokiej klasy pendrive'ach w eleganckim drewnianym pudełku.

Jaki jest Twój styl?

W naszej pracy kierujemy się uchwyceniem niepowtarzalnych emocji związanych z tym wyjątkowym dla każdej pary dniem. Chcemy aby każdy film nie był jedynie rejestracją wydarzeń ale niewyjątkową pamiątką do której będzie można wracać przez lata. Staramy się aby uzyskać możliwie jak najwyższą jakość oraz czysto filmowy wyraz. Dużą wagę przywiązujemy do kreatywnych ujęć, dynamicznego montażu oraz doboru podkładu muzycznego. Ważną kwestią jest również długość filmu. Kierujemy się nowoczesnym stylem montażu w którym staramy się skompresować najważniejsze momenty w przystępny sposób aby film oglądało się łatwo i przyjemnie.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Zdecydowanie białą suknię Pani Młodej :D a tak na poważnie to mam to szczęście, że od każdej pary z którą miałem przyjemność pracować już na pierwszy rzut oka było widać uczucie którym się obdarowują. Może właśnie dlatego każdą parę wspominam tak dobrze.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

W sumie nie nagrywaliśmy jeszcze ślubu pod wodą :D nie wiem jednak jak zniósłby to nasz sprzęt ;)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Może nie będę oryginalny ale szczerze przyznam, że każdą parę traktujemy jednakowo i każda zapada w pamięć tak samo mocno.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej współpracuje nam się z osobami pozytywnie nastawionymi do życia i otwartymi na kreatywne a czasem nawet szalone pomysły.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Jest wiele takich historii ale najmocniej w pamięć zapadają nowe zwyczaje weselne których wcześniej nie widzieliśmy.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej pary pytają o wolny termin oraz ofertę dlatego na swojej stronie umieściłem kalendarz dzięki któremu każdy może samodzielnie sprawdzić oraz zarezerwować termin a także skonfigurować film weselny wedle swoich potrzeb bez konieczności telefonowania.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Każda para powinna pamiętać, że im więcej informacji przekaże operatorowi, tym lepszy otrzymają materiał. Warto więc na wstępie ustalić które momenty, osoby lub elementy wesela są kluczowe w realizacji zlecenia. Ważne aby pamiętać, iż operator podczas wesela pracuje nawet 18 godzin dlatego potrzebuje przerw na odpoczynek. Nie jesteśmy więc w stanie zarejestrować wszystkiego. W trakcie zabawy operator nie zawsze zinterpretuje moment pozornie wyglądający na nieistotny za ważny i może go nie nagrać. Dlatego też warto w takiej chwili zawołać ekipę filmującą lub np. przed ulubioną piosenką poinformować, że chcecie ją mieć na filmie. Każda cenna wskazówka dotycząca filmu jest na wagę złota nie bójcie się więc zgłaszać swoich sugestii gdyż to wasz film a nie operatora. W tej profesji spożywanie alkoholu na weselu jest niedopuszczalne. Praca filmowca ślubnego to nie tylko jeden dzień nagrania ale również długie godziny montażu.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Przy wyborze operatora ślubnego trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników. Ważnym elementem jest to ilu operatorów nagrywa film. Z doświadczenia wiem, iż jeden operator nie jest w stanie uchwycić wszystkiego. Warto również zapytać usługodawcę czy osobiście nagrywa każde zlecenie. Często duże firmy z branży ślubnej nagrywają nawet kilka filmów dziennie. Rodzi to ryzyko, iż nasza pamiątka będzie odstawał jakością od tych którymi usługodawca chwali się w portfolio. Ważnym elementem jest dokładne sprawdzenie pakietów które oferuje usługodawca. Zdarza się, iż na prezentacji możliwości operatora pokazywany jest film z najdroższego pakietu a Para wybierając najtańszy otrzyma nagranie zupełnie go nie przypominające. W dzisiejszych czasach dużą rolę odgrywa technika. Warto więc zapytać jakim sprzętem dysponuje usługodawca. Dobrze skonstruowana umowa to gwarancja dobrze wykonanego zlecenia. Każdy profesjonalny operator powinien posiadać pozwolenie na nagrywanie w miejscach sakralnych. Kluczową kwestią jest podejście do klienta i otwartość na jego propozycje.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Naszą najmocniejszą stroną jest wrodzony perfekcjonizm dzięki któremu dajemy z siebie wszystko. Ważną cechą jest również długoletnie doświadczenie w pracy z kamerą wyniesione z telewizji. Mocnymi stronami są również dbałość o szczegóły oraz podejście do klienta.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Każde zlecenie traktujemy jak nową przygodę i wyzwanie. Mimo paru lat doświadczenia nie popadliśmy w rutynę i nadal cieszymy się z tego co robimy. Pozwala nam to nieustannie się rozwijać i podnosić swoje umiejętności. Wszystkie pary są dla nas wyjątkowe i niepowtarzalne dlatego w każdym filmie szukamy czegoś oryginalnego. Naszą mocną stroną jest podejście do klienta i otwartość na jego pomysły.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta wyróżnia się przede wszystkim tym, że każda para może samodzielnie skonfigurować sobie swój wymarzony film poprzez naszą stronę internetową. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać jego nawet największym wymaganiom.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Jest ich zbyt dużo żeby wymieniać :D

Wolne terminy

Kontakt

Kowalski Film Production

website facebook youtube

Opole

81 km od Wrocławia

160 km od Krakowa

86 km od Częstochowy

64 km od Gliwic

90 km od Katowic

81 km od Rybnika

156 km od Jeleniej Góry

43 km od Nysy

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: