Mrozek & Czajka - Fotografia i Film Ślubny 📸🎥❤️
Mrozek & Czajka - Fotografia i Film Ślubny 📸🎥❤️ Wrocław
(46)
Zobacz profil
Félix de Vega
Félix de Vega Warszawa
(20)
Zobacz profil
Fotografy
Fotografy Toruń
(46)
Zobacz profil
Luxury Wedding Movies
Luxury Wedding Movies Kalisz
(34)
Zobacz profil
MS VIDEO- Gałązka Andrzej

Andrzej Gałązka

MS VIDEO- Gałązka Andrzej

Baczyńskiego 15/5, Bydgoszcz

(4)

O nas

Naturalność, prostota, piękno i spójność przekazu - są dla mnie najważniejsze. Każdy ślub, na którym mam szczęście się znaleźć jest inny, wyjątkowy. To ludzie i ich emocje tworzą ten niepowtarzalny klimat, energię, której jestem świadkiem.


Moim celem nie jest tworzenie szablonowych prac. Stawiam na indywidualne podejście. Wsłuchuję się w Wasze potrzeby, jednocześnie odnajduję to, co jest w Was najpiękniejsze. Wasza satysfakcja z mojej usługi jest dla mnie główną siłą napędową w rozwoju.


Dla Was i Waszych najbliższych ślub jest często wydarzeniem stresującym, dlatego staram się stworzyć „luźną” atmosferę i dobry nastrój podczas filmowania, jednocześnie pozostając jak najbardziej w ukryciu.


Wiernie odzwierciedlony kolor jest dla mnie bardzo ważny. Pełna i poprawna kolorystyka to nie tylko wyższa jakość obrazu. Sprawia ona, że film cieszy oko, jest milszy w odbiorze, autentyczny, a najważniejsze- wpływa na estetykę przekazu.


Ujęcia pogodnych, naturalnych i uśmiechniętych ludzi mają dla mnie najwięcej wartości. Lubię dyskretnie doradzać co robić, aby wypaść korzystnie w ujęciach plenerowych. Właśnie tam, wśród „dzikiej przyrody, nieokiełznanej” ;) czuję się najlepiej. Pola, rzeki, lasy są mi bardzo bliskie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1 zł - 2 zł

SPRZĘT

Canon

Oferta - MS VIDEO- Gałązka Andrzej

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

1 zł - 2 zł

podziękowanie - TAK

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

1 zł - 2 zł

sesja - TAK

Reportaż Ślubny

1 zł - 2 zł

reportaż - TAK

Filmowanie z powietrza (DRON)

1 zł - 2 zł

dron - TAK

Opinie - MS VIDEO- Gałązka Andrzej

4.95

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

DK

Dorota K

Warto! Pan Andrzej potrafi świetnie wyłapać nietypowe ujęcia i zrobić piękne kadry. Nagranie jest profesjonalne, nic nie budziło naszych wątpliwości i najważniejsze że w nic nie musieliśmy ingerować; mieliśmy pełne zaufanie w to, że będzie kreatywnie, nowocześnie i porządnie :) Bardzo sympatyczna osoba, z którą można czuć się swobodnie. Wysoko postawiona poprzeczka w porównaniu do innych. Jeżeli ktoś chce mieć spokojną głowę, że nie powstydzi się nagraniem, wręcz przeciwnie - będzie mógł się śmiało chwalić, to polecam! :)

5 lat temu

DG

Dorota G

Niesamowite ! Nie spodziewaliśmy się tak cudownego efektu końcowego… no dobra, trochę na to liczyliśmy widząc Twoje prace i zaangażowanie!:D Dziękujemy ogromnie za uchwycenie takich momentów, za oddanie emocji tego dnia! Wracają wspomnienia dzięki Tobie ! Miła pamiątka, którą już dziś pewnie obejrzymy wiele razy! Aż smutno , jak się kończy! Chciałoby się więcej i więcej !:) Andrzej – ogromne dziękuję od nas ! <3

6 lat temu

EW

Ewelina W

Polecam z całego serca, nasz teledysk jest poprostu idealny ;) współpraca na medal

6 lat temu

MT

Marta T

Kiedy szukaliśmy kamerzysty na nasz ślub, mieliśmy z góry nakreślone własne oczekiwania. Nie było łatwo znaleźć. I właśnie zdecydowaliśmy się na osobę oddaloną aż o 150 km od naszego miejsca zamieszkania i... słusznie! Bo pan Andrzej przewyższył nasze oczekiwania totalnie! Stworzył prawdziwy wyciskacz łez, oglądając nasz teledysk ślubny płakałam cały wieczór i nie mogłam zasnąć z emocji! A film - coś nieprawdopodobnego. Pan Andrzej ma tak wrażliwe serce ale i oczy, które wychwycą najbardziej unikalne chwile, spojrzenia, gesty, łzy... A najbardziej zaskakujące jest w tym wszystkim to, że Pana Andrzeja prawie nie widać, kiedy wykonuje swoją pracę... Nie pamiętam nawet kiedy byłam kręcona podczas przygotowań a goście weselni pytali nam się po ślubie czy mieliśmy kamerzystę bo chętnie zobaczyliby film z wesela ale nie pamiętają, czy ktoś kręcił ! Mąż był pełen podziwu, bo kiedy czekał nam mnie aż będę gotowa, przyglądał się troszkę jego pracy i powiedział mi tylko \"Marta ten kamerzysta to był strzał w 10! On ustawiał aparat i widać było jak bawi się tym co robi, kocha to i to widać!\" I faktycznie... Powstał przepiękny film, najpiękniejszy, jaki kiedykolwiek widziałam w życiu. Dodam tylko, że nie mówię tylko przez pryzmat tego, że bo to było moje wesele. Genialnie zgrał muzykę z obrazem, teksty księdza z wyrażaniem emocji na naszych twarzach, ruch z tempem melodii ahhh dużo by wymieniać! Za każdym razem jak oglądałam film odkrywałam coś nowego po kątem technicznym, ale najważniejsze, że daje to niepowtarzalną całość dla osoby, która ogląda to po raz pierwszy. Polecam serdecznie!!! Warto!

6 lat temu

Kontakt - MS VIDEO- Gałązka Andrzej

MS VIDEO- Gałązka Andrzej

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Baczyńskiego 15/5 85-822 Bydgoszcz

Poniedziałek

09:00 -20:00

Wtorek

09:00 -20:00

Środa

09:00 -20:00

Czwartek

09:00 -20:00

Piątek

09:00 -20:00

Sobota

09:00 -20:00

Niedziela

09:00 -20:00

Jeśli nie odebrałem tel. z pewnością oddzwonię najszybciej jak to możliwe :)

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

Studio Dombek Show
Studio Dombek Show Bydgoszcz
(1)
Zobacz profil
Sonicartstudio
Sonicartstudio Bydgoszcz
Zobacz profil
Divine Photo Kacper Jaworski
Divine Photo Kacper Jaworski Bydgoszcz
(1)
Zobacz profil
STELmotion
STELmotion Bydgoszcz
Zobacz profil

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: