dwaaparaty.pl | Fotografia i film

Michał

dwaaparaty.pl | Fotografia i film

Leszno

(15)

O nas

Nasze studio to Asia i Michał - małżeństwo fotografów :)

Oferta - dwaaparaty.pl | Fotografia i film

Film ślubny

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Plener ślubny

Reportaż ślubny

Sesja narzeczeńska

Filmowanie z powietrza (DRON)

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

Reportaż Ślubny

Pakiet: Reportaż + Plener

Opinie - dwaaparaty.pl | Fotografia i film

5

15 opinii

Dodaj opinię

BS

Bartosz S

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Asi i Michałowi za uchwycenie pięknych chwil z naszego ślubu ?? Jesteśmy zachwyceni ich podejściem do swojej pracy! Polecamy wszystkim a zwłaszcza tym, którzy się jeszcze wahają ?wszystko wykonane idealnie ?? lepiej wybrać nie mogliśmy ❤️ Pozdrawiamy???

2 lata temu

Źródło: Facebook

DZ

Daria Z

Bardzo się ciesze, że mogłam Was poznać i z Wami współpracować???? jesteście nie samowici, wprowadzacie wspaniały nastrój i atmosferę? Anetka i Bartosz czuli się przy Was swobodnie i min. wlasnie dzięki temu, bez skrupułów pokazali nam te wspaniałe emocje, ktore teraz z zachwytem i sentymentem możemy oglądać na fotografiach i filmie, który wykonalnoście. Z pewnością będę Was polecać moim Młodym Parą i na pewno już nie długo spotkamy się na kolejnej realizacji, a ja znów będę mogła uzupełnić portfolio pięknymi fotografiami. Dziękuję:)

2 lata temu

Źródło: Facebook

BB

Blanka B

Nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru:) Asia i Michał są mega miłymi ludźmi! Film został nagrany tak jak chcieliśmy , a teledysk to po prostu SZTOSS! Bardzo Polecam są NAJLPESI!!

2 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Marta M

Nie mogliśmy lepiej wybrać :) Jesteśmy zachwyceni rewelacyjnym materiałem i świetną współpracą. Zdjęcia ślubne oraz film są prześliczne i oryginalne. Sesja to prawdziwa magia. Michał i Asia mają cały plan w głowie, niczym nie trzeba się przejmować, tylko być sobą, bez skrępowania i strachu. Asia i Michał to bardzo kontaktowe i pozytywne osoby, przez co współpraca z nim to sama przyjemność. Są zawodowcami w każdym calu. Gdybyśmy mogli drugi raz wziąć ślub, to na pewno zdecydowalibyśmy się na ten duet! Zresztą pewnie nie raz jeszcze zdecydujemy się na sesję z naszą ulubioną parą fotografów, która nawet z osoby niefotogenicznej potrafi wydobyć piękno :) Gorąco polecamy!

2 lata temu

Źródło: Facebook

KS

Katarzyna S

bardzo Wam dziękujemy za Waszą pracę i zrealizowanie naszych pomysłów! ? to dla nas bardzo ważne i cieszymy się, że to rozumiecie i jesteście otwarci na nasze potrzeby. ? teledysk robi furorę! ? za niego też chcemy podziękować raz jeszcze! wiemy, że powstał dzięki naszym pomysłom i wyborom, ale to Wy potrafiliście zauważyć cenne dla nas rzeczy i je wydobyć. macie niesamowitą wrażliwość, dzięki której trafia on dokładnie w nasz gust, czy nasze zainteresowania, a jednocześnie wzrusza ludzi, którzy mają zupełnie inny gust. i mimo, iż jako architekci mamy taką przypadłość, że wydaje nam się, że my byśmy zrobili coś lepiej (?), to w tym przypadku taka myśl nawet nie odważyła się zakiełkować w podświadomości. teledysk nie tylko opowiada o ślubie, o nas i naszych pasjach, ale buduje naszą historię. doceniamy wszystkie smaczki i jeszcze raz - bardzo dziękujemy! ❤️ macie świetny warsztat i ogromne umiejętności przy tworzeniu nie tylko teledysku (który jest cudownym dziełem artystycznym, nie tylko zbudowaniem historii), ale również reportażu. reportaż rządzi się swoimi prawami i jest "tylko" zbiorem scen, które wydarzą się tylko raz, bez powtórki i które trzeba uchwycić, przez co nie oceniamy go, jako dzieło artystyczne, ale nie można mu odmówić bardzo dobrej jakości nie tylko sprzętu, ale też montażu. wydobyliście z niego tyle, ile się dało! przepiękne zdjęcia, oddanie klimatu wnętrz i miejsc, ale oddanie im też ich prawdziwości - bez sztucznego retuszu i tandety. bardzo rzetelne, prawdziwe i szczere. bardzo bardzo dziękujemy! ❤️❤️❤️

2 lata temu

Źródło: Facebook

WK

Weronika K

Wybór Asi i Michała na uwiecznienie naszego pięknego dnia nie był zupełnie przypadkowy ? Dostaliśmy mnóstwo informacji na temat ich profesjonalizmu i ogromnej pasji do fotografowania od naszej Rodziny i znajomych, u których również mieli okazję fotografować. Po takich rekomendacjach wybór mógł paść tylko na nich ? Efekty ich pracy przerosły nasze oczekiwania! Przepiękne zdjęcia, przecudowne ujęcia naszego małego fiacika będą dla nas najlepszą pamiątką ? Z Asią i Michałem mieliśmy okazję zacząć naszą przygodę od sesji narzeczeńskiej, którą byliśmy zachwyceni ? Podczas wesela potrafili rozładować panujący stres, dzięki nim w ogóle nie czuliśmy obecności obiektywów, czego efektem jest przepiękny film ślubny oraz przeuroczy teledysk ? Zamówienie zrealizowane z ogromnym profesjonalizmem! ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

KA

Konrad A

Organizując wesele od razu wiedzieliśmy kogo wybrać żeby uwiecznić ten ważny dla nas dzień. Efekty pracy Michał i Asia Dudzińscy Fotografia & film mogliśmy podpatrzeć na przyjęciu weselnym naszych znajomych. Profesjonalizm, zaangażowanie, nowe technologie, ogromna wiedza, pomocne rady i indywidualne podejście do każdego klienta - to cechy, które charakteryzują Michał i Asia Dudzińscy Fotografia & film. Bardzo dobry kontakt organizacyjny przed imprezą. W dniu wesela, zawsze obok, rejestrując wszystko co najważniejsze, a mimo to ich obecność nikomu nie przeszkadzała. Szybka i profesjonalna realizacja zamówienia. Polecamy gorąco !!!!!!

3 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - dwaaparaty.pl | Fotografia i film

dwaaparaty.pl | Fotografia i film

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: