Zespoły weselne wedding.pl

Zespoły weselne Leszno

Liczba ofert: 8

Liczba ofert: 8

Wyczyść

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Zespoły weselne. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie
Zespoły weselne PiK - Paweł P. i Krzysztof M. Dj - Konferansjer - Animator

PiK - Paweł P. i Krzysztof M. Dj - Konferansjer - Animator

Zespoły weselne - dojeżdzam do: Leszno

Dj na wesele

(9)
 • Disco
 • Ciężki dym
8000 zł Ceny od
16 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM
Zespoły weselne CRAZY FUN

CRAZY FUN

Zespoły weselne: Leszno

(1)
 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne
3500 zł Ceny od
5 zdjęć Ilość zdjęć
Zespoły weselne Zespół na wesele SUGAR BAND Leszno

Zespół na wesele SUGAR BAND Leszno

Zespoły weselne: Leszno

(15)
 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne
1 zdjęcie Ilość zdjęć
Zespoły weselne Zespół FUKS

Zespół FUKS

Zespoły weselne: Leszno

(1)
 • Oprawa muzyczna wesela
7 zdjęć Ilość zdjęć
Zespoły weselne Cigler's Band

Cigler's Band

Zespoły weselne: Leszno

 • Disco
 • Wesele dwujęzyczne
2500 zł Ceny od
4 zdjęcia Ilość zdjęć
Zespoły weselne Zespół Dynamic

Zespół Dynamic

Zespoły weselne: Leszno

 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne
3 zdjęcia Ilość zdjęć
Zespoły weselne Grupa DJ Art-Sound

Grupa DJ Art-Sound

Zespoły weselne: Leszno

Dj na wesele

(1)
 • Biesiada
 • Własne oświetlenie
Zespoły weselne Grandi Band

Grandi Band

Zespoły weselne: Leszno

 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Zespoły weselne. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Zespoły weselne: Leszno

CRAZY FUN

CRAZY FUN

Leszno
(1)
Zobacz profil

Od jak dawna związani jesteście z muzyką, kiedy powstał zespół Crazy Fun i jak wyglądały Wasze pierwsze występy na przyjęciach weselnych?

Z muzyką każde z nas związane jest praktycznie od dziecka. Każdy miał możliwość reprezentowania swojej szkoły na konkursach, z mniejszymi lub większymi sukcesami. Zespól powstał w 2015 roku. Zaczynaliśmy w dwuosobowym składzie (Kinga i Marcin). Początki nie były łatwe... Próby odbywały się w zimnym garażu, bez ogrzewania, a na rynku mnóstwo fajnych zespołów ze sprzętem nieosiągalnym na nasz budżet. Cały czas towarzyszyło nam pytanie ,,Jak wbić się w tak trudny rynek? " Na szczęście miłość do tego, co chcemy w życiu robić zwyciężyła i pierwsze imprezy typu osiemnastki, jubileusze itp. graliśmy praktycznie za darmo. Tak bardzo chcieliśmy się po prostu pokazać. Wtedy jeszcze nawet nie myśleliśmy, aby zagrać na przyjęciu weselnym. Po kilku miesiącach takiej działalności, zaczęły się pierwsze zlecenia, do których już nie trzeba było dokładać. Jednak czasami podchodzili do nas ludzie i mówili ,,Fajnie gracie ale, we dwoje to trochę tak biednie wygląda". Postanowiliśmy poszukać trzeciej osoby do zespołu. Na początku 2017 roku dołączył do Nas Przemek. Decyzja o tym, aby grać w trójkę okazała się strzałem w dziesiątkę! Po roku grania z Przemkiem zleceń było już na tyle dużo, że nawet sam Przemek stwierdził, że musi odejść, bo nie spodziewał się tak szybkiego rozwoju. Każdy weekend zamiast z żoną, spędzał na weselach. Chcąc nie chcąc, musieliśmy poszukać zastępstwa na takim samym poziomie. Z grona kandydatów wybraliśmy Andrzeja i w tym składzie gramy do dziś.

Jaki jest Wasz sposób na roztańczenie wszystkich gości weselnych?

Naszym sposobem na roztańczenie wszystkich gości jest bawienie się razem z nimi. Nie gramy 4 utworów, po których nadchodzi czas na 30 minutową przerwę. Niestety jest wiele zespołów, które mają taką praktykę i na scenie wyglądają jakby grali za karę. Naszym zdaniem jeśli jakiś zespół postępuje w ten sposób, to nie tylko psuje kolejne przyjęcie na którym gra lecz psuje najważniejszy dzień w życiu dwojga zakochanych ludzi. Tak nie powinno być! My bawimy się razem z gośćmi aż do utraty sił, oczywiście ich sił!

Jakie było przyjęcie weselne, które szczególnie zapadło Wam w pamięci?

Nie ma jednego, jedynego wesela, które moglibyśmy wyróżnić, mimo iż wiele przyjęć zasłużyło na miano ,,wyjątkowego". Na jednych potrafiliśmy zagrać po 14 utworów w bloku, a parkiet ciągle był pełen. Na innych miały miejsce na tyle śmieszne sytuacje, że sami nie mogliśmy powstrzymać się od śmiechu. Na kolejnych tonęliśmy po kilka minut w objęciach Młodej Pary, bo sami nie spodziewali się, że będą mieć aż tak udane wesele.

Jedni lubią disco, a drudzy biesiadne hity. W jaki sposób godzicie rożne upodobania do rodzaju muzyki gości weselnych?

Akurat disco i biesiada często mają tych samych zwolenników. Inną kwestią są o tzw.,, ambitniejsze utwory". Najważniejsze jest to, żeby w zespole mieć na tyle uniwersalnych i dobrych wokalistów, aby zaśpiewanie zarówno piosenek na wysokim poziomie jak i pozostałych gatunków muzycznych nie stanowiło dla nich problemu.

Na co najczęściej Państwo Młodzi zwracają największą uwagę przy wyborze zespołu weselnego?

Młodzi najczęściej zwracają uwagę na to jak dany zespół potrafi rozkręcić wesele. Jak prezentuje się wokalne i muzycznie. Jak prezentuje się na scenie oświetleniowo. Jakim dysponują sprzętem.

W jaki sposób jesteście w stanie przekonać Młodą Parę, aby zamiast DJ-a wybrała Wasz zespół?

Nie chcielibyśmy dyskryminować środowiska DJ-skiego, ponieważ sami jesteśmy połączeniem DJ-a z wokalistami. Na rynku weselnym jest również wielu fajnych chłopaków/dziewczyn, którzy robią dobra robotę. Cóż... DJ z reguły nie śpiewa...a co trzy głowy to nie jedna.