Zespoły weselne Leszno

Liczba ofert: 10

Liczba ofert: 10

Wyczyść

PiK - Paweł P. i Krzysztof M. Dj - Konferansjer - Animator weselny

Zespoły weselne - dojeżdzam do: Leszno

Dj na wesele

(3)
 • Disco
 • Ciężki dym
5000 zł Ceny od
14 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

CRAZY FUN

Zespoły weselne: Leszno

 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne
3500 zł Ceny od
5 zdjęć Ilość zdjęć

Zespół na wesele SUGAR BAND Leszno

Zespoły weselne: Leszno

(15)
 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne
1 zdjęcie Ilość zdjęć

Cigler's Band

Zespoły weselne: Leszno

 • Disco
 • Wesele dwujęzyczne
2500 zł Ceny od
4 zdjęcia Ilość zdjęć

Zespół FUKS

Zespoły weselne: Leszno

(1)
 • Oprawa muzyczna wesela
7 zdjęć Ilość zdjęć

Zespół Dynamic

Zespoły weselne: Leszno

 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne
3 zdjęcia Ilość zdjęć

Grupa DJ Art-Sound

Zespoły weselne: Leszno

Dj na wesele

 • Biesiada
 • Własne oświetlenie

Grandi Band

Zespoły weselne: Leszno

 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne

Vega

Zespoły weselne: Leszno

AleGro

Zespoły weselne: Leszno

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Zespoły weselne. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Zespoły weselne: Leszno

CRAZY FUN

CRAZY FUN

Leszno
Zobacz profil

Od jak dawna związani jesteście z muzyką, kiedy powstał zespół Crazy Fun i jak wyglądały Wasze pierwsze występy na przyjęciach weselnych?

Z muzyką każde z nas związane jest praktycznie od dziecka. Każdy miał możliwość reprezentowania swojej szkoły na konkursach, z mniejszymi lub większymi sukcesami. Zespól powstał w 2015 roku. Zaczynaliśmy w dwuosobowym składzie (Kinga i Marcin). Początki nie były łatwe... Próby odbywały się w zimnym garażu, bez ogrzewania, a na rynku mnóstwo fajnych zespołów ze sprzętem nieosiągalnym na nasz budżet. Cały czas towarzyszyło nam pytanie ,,Jak wbić się w tak trudny rynek? " Na szczęście miłość do tego, co chcemy w życiu robić zwyciężyła i pierwsze imprezy typu osiemnastki, jubileusze itp. graliśmy praktycznie za darmo. Tak bardzo chcieliśmy się po prostu pokazać. Wtedy jeszcze nawet nie myśleliśmy, aby zagrać na przyjęciu weselnym. Po kilku miesiącach takiej działalności, zaczęły się pierwsze zlecenia, do których już nie trzeba było dokładać. Jednak czasami podchodzili do nas ludzie i mówili ,,Fajnie gracie ale, we dwoje to trochę tak biednie wygląda". Postanowiliśmy poszukać trzeciej osoby do zespołu. Na początku 2017 roku dołączył do Nas Przemek. Decyzja o tym, aby grać w trójkę okazała się strzałem w dziesiątkę! Po roku grania z Przemkiem zleceń było już na tyle dużo, że nawet sam Przemek stwierdził, że musi odejść, bo nie spodziewał się tak szybkiego rozwoju. Każdy weekend zamiast z żoną, spędzał na weselach. Chcąc nie chcąc, musieliśmy poszukać zastępstwa na takim samym poziomie. Z grona kandydatów wybraliśmy Andrzeja i w tym składzie gramy do dziś.

Jaki jest Wasz sposób na roztańczenie wszystkich gości weselnych?

Naszym sposobem na roztańczenie wszystkich gości jest bawienie się razem z nimi. Nie gramy 4 utworów, po których nadchodzi czas na 30 minutową przerwę. Niestety jest wiele zespołów, które mają taką praktykę i na scenie wyglądają jakby grali za karę. Naszym zdaniem jeśli jakiś zespół postępuje w ten sposób, to nie tylko psuje kolejne przyjęcie na którym gra lecz psuje najważniejszy dzień w życiu dwojga zakochanych ludzi. Tak nie powinno być! My bawimy się razem z gośćmi aż do utraty sił, oczywiście ich sił!

Jakie było przyjęcie weselne, które szczególnie zapadło Wam w pamięci?

Nie ma jednego, jedynego wesela, które moglibyśmy wyróżnić, mimo iż wiele przyjęć zasłużyło na miano ,,wyjątkowego". Na jednych potrafiliśmy zagrać po 14 utworów w bloku, a parkiet ciągle był pełen. Na innych miały miejsce na tyle śmieszne sytuacje, że sami nie mogliśmy powstrzymać się od śmiechu. Na kolejnych tonęliśmy po kilka minut w objęciach Młodej Pary, bo sami nie spodziewali się, że będą mieć aż tak udane wesele.

Sprawdź inne oferty: