• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory

Zespoły weselne Piła

Liczba ofert: 17

Liczba ofert: 17

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

Cena

Oprawa muzyczna - Skrzypce

Piła Zespoły weselne

Beniamin Budzyński to młody artysta, który dopiero zaczyna swoją muzyczną drogę w Polsce. 14 lat mieszkał w Wielkiej Brytanii, tam obronił licencjat na uniwersytecie Liverpool Hope University w Liverpoolu. Również obronił dyplom z wyróżnieniem z gry na skrzypcach. Grał w młodzieżowej filharmonii w Liverpoolu, okolicznych teatrach, prowadził orkiestrę smyczkową na studiach. Od niespełna roku mieszka gminie Szydłowo na stałe, na co dzień pracuje w Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie a w lokalnej społeczność jest znany jako „skrzypek z Nowego Dworu”. W minionym roku można było go zobaczyć w projektach takich jak: Co mi panie dasz – Adama Sztaby, Jutro Śpiewane już dzisiaj – Andrzeja Piasecznego, Droga do miłości – pierwszy teledysk CUK-u jak i również wielu wydarzeniach i filmach produkowanych w CUK-u.

 • Klasyczna
400 zł Ceny od
4 zdjęcia Ilość zdjęć
PREMIUM
NOWOŚĆ

Fuks Band

Poznań Zespoły weselne Dj na wesele

Dojeżdzam do Piły

Zespół muzyczny instumentalno - wokalny Fuks Band , nagłośnienie - oświetlenie wszystkie uroczystości , Dj itp.

 • Biesiada
 • Ciężki dym

Terminy last minute!

6.03.2021 13.03.2021 + 23
9 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

DJ CHORD na twoją Imprezę Wesele i inne imprezy okolicznościowe - Ciężki Dym - Napis LOVE - Dekoracja Światłem - Fotobudka

Piła Zespoły weselne Dj na wesele

(3)
Paweł T - Wesele udane dzięki dobrze dobranej muzyce coś dla młodych jak i starszych. Pozytywne nastawienie Kamila było mile widziane, zabawa do białego rana zakończona z uśmiechami na twarzy. Pozdrawiamy i dziękujemy.
 • Biesiada
 • Ciężki dym
1000 zł Ceny od
5 zdjęć Ilość zdjęć

W okolicy Piły

Zespół Muzyczny SEKRET

Szamocin Zespoły weselne

Dojeżdzam do Piły

(15)

Jesteśmy zespołem 3-osobowym z wielkopolski, z dwiema utalentowanymi wokalistkami o pięknym i anielskim głosie oraz instrumentalistą z wielkim doświadczeniem. Zespół powstał w 1999 roku, którego założycielem jest obecny instrumentalista i konferansjer, więc mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu imprez plenerowych jak i rodzinnych. Gramy muzykę dopasowaną dla każdego gościa od lat 60-tych, 70-tych po dzisiejsze hity oraz śpiewamy także w różnych językach takich jak: angielskim, niemieckim, włoskim, rosyjskim, francuskim i oczywiście w języku polskim. Także gramy i śpiewamy śląskie szlagry, więc jesteśmy wszechstronni i posiadamy bardzo bogaty repertuar, który cały czas wzbogacamy o stare jak i nowe utwory z list przebojów. OFERUJEMY PAŃSTWU oprawę muzyczną: - wesel - zabaw, - sylwestrów - dancingów, - wieczorków tanecznych - imprez plenerowych - oraz innych imprez okolicznościowych Zapraszamy również na naszego Facebooka: https://www.facebook.com/ZespolSekret.info

 • Biesiada
 • Własne oświetlenie
2500 zł Ceny od
15 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

Zespół AM

Wyrzysk Zespoły weselne

Dojeżdzam do Piły

Zespół AM został zało­żony w 2006 roku przez Andrzeja Klicz­kow­skiego. For­ma­cja prze­ka­zuje słu­cha­czom dużą dawkę ener­gii co gwa­ran­tuje udaną zabawę. Prze­ko­nać się o tym możemy obser­wu­jąc kanał AM na plat­for­mie youtube. For­ma­cja two­rzy oraz gra muzykę disco polo i nie tylko. Zespół zade­biu­to­wał utwo­rem pt. „Za Twe oczy”. Muzyka jest żywa, taneczna, tak by każdy mógł się wyba­wić na zaba­wie. Zespół w swoim dorobku posiada już kilka swo­ich utwo­rów, które zado­mo­wiły na nie­jed­nym weselu w całej Pol­sce. Do utwo­rów zostały rów­nież nagrane tele­dy­ski, które cie­szą się coraz więk­szą popu­lar­no­ścią. Wiel­kim atu­tem jest to, że zespół wystę­po­wał pod­czas kon­cer­tów z naj­więk­szymi gwiaz­dami disco polo m.im Akcent, Weekend, Power Play, Mejk, Mig. Zespół ofe­ruje swoje usługi weselne w dwu­oso­bo­wym skła­dzie. Ist­nieje rów­nież wyna­ję­cia za dodat­kową opłatą trze­ciej osoby – Dj . For­ma­cja udziela rów­nież kon­certy. Na tego typu impre­zach skład jest trzy­oso­bowy.

 • Biesiada
 • Własne oświetlenie
1200 zł Ceny od
3 zdjęcia Ilość zdjęć
PREMIUM

Zespół muzyczny Avanti

Bydgoszcz Zespoły weselne

Dojeżdzam do Piły

(29)
Olga N - Świetna zabawa, super oświetlenie i atmosfera. Polecam
 • Disco
 • Własne oświetlenie

Terminy last minute!

6.03.2021 13.03.2021 + 23
2600 zł Ceny od
30 zdjęć Ilość zdjęć

PiK - Paweł P. i Krzysztof M. Dj - Konferansjer - Animator weselny

Poznań Zespoły weselne Dj na wesele

Dojeżdzam do Piły

(3)

PiK, czyli Paweł i Krzysztof - prowadzący i DJ w zestawie! Gwarantujemy wspaniałą zabawę, dobrą muzykę i dużo uśmiechu, a to wszystko z klasą. Naszym celem jest umożliwienie dobrej zabawy podczas wesela - nie narzucamy się, to Para Młoda jest gwiazdą wieczoru, ale też nie pozostajemy niezauważeni. Jest nas tyle, ile trzeba :) Paweł głównie mówi, zdarza się, że zatańczy, a wtedy najczęściej cała sala tańczy razem z nim. Prowadzi też konkursy (uzgodnione wcześniej z Parą), ale stroni od zabaw niekomfortowych dla gości. Nie używamy jajek jako rekwizytów, nie zmuszamy uczestników do picia alkoholu, nie mamy też sombrero. Nie twierdzimy, że jest to złe, po prostu mamy inny styl. Krzysztof, również mówi, ale jego podstawową funkcją w tym duecie jest dobór odpowiedniego repertuaru (uzgodnionego wcześniej z Parą). Uciekamy od biesiady (daleko), stawiamy na utwory znane i lubiane, ale Krzysztof lubi czasem zaskoczyć czymś nieoczywistym. Utwory disco polo zdarzają się, ale w zdecydowanej mniejszości - zazwyczaj w ilości kilku (tzw. szlagiery). Są tacy, którzy twierdzą, że jesteśmy zabawni. Inni uważają nas nawet za inteligentnych, ale w trakcie imprezy wkrada się w nas kontrolowane szaleństwo, któremu dajemy niekontrolowany upust. Czasem bywa odwrotnie (niekontrolowane szaleństwo - kontrolowany upust). Podsumowując - chętnie poprowadzimy imprezę w luźnym, ale dobrym stylu. Zagramy na niej taneczne utwory, zaangażujemy gości do zabawy, a do tego wszystkiego włączymy kolorowe, migające światła na parkiecie i trochę zadymimy! Jeśli powyższy tekst jest przynajmniej w 70% zgodny z Waszym wyobrażeniem idealnego wesela - zadzwońcie/napiszcie i umówmy się na spotkanie (zyskujemy przy bliższym poznaniu). I nie martwcie się o pozostałe 30% - jesteśmy elastyczni! ;) Indywidualny repertuar dla każdego przyjęcia weselnego Możliwość prowadzenia wesela w języku angielskim. Prosimy bezpośrednio o kontakt telefoniczny - brak dostępu do platformy ?

 • Disco
 • Ciężki dym
4000 zł Ceny od
15 zdjęć Ilość zdjęć

Zespół muzyczny NoProblem

Łobżenica Zespoły weselne Dj na wesele

Dojeżdzam do Piły

Jeśli szukasz profesjonalnego i doświadczonego zespołu muzycznego , to trafiłeś na właściwą stronę. NoProblem jest grupą młodych muzyków, wykonującą muzykę pop, rock i dance, w klasycznych, jak również nowoczesnych aranżacjach. NoProblem to idealny wybór dla odbiorców w każdym wieku, na wesele, studniówkę, event, zabawę karnawałową lub sylwestrową, bądź do zorganizowania nagłośnienia. W swojej pracy cenimy sobie oczywiście profesjonalizm, starając się sprostać największym oczekiwaniom naszych klientów, ale jako wielcy pasjonaci różnorodnej muzyki czerpiemy z grania ogromną przyjemność i satysfakcję. Zdajemy sobie sprawę, że w dużej mierze to właśnie od nas zależy, czy Twoja impreza będzie udana, dlatego zawsze dajemy z siebie 100% energii i zaangażowania. Ponadto zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, które zabrzmi zawodowo nawet na bardzo dużych obiektach oraz efektowne oświetlenie laserowe, świetnie prezentujące się nie tylko na żywo, ale tworzące niesamowity klimat na zdjęciach.

 • Biesiada
 • Ciężki dym
1800 zł Ceny od
28 zdjęć Ilość zdjęć

Druga Strefa Cover Band

Chodzież Zespoły weselne

Dojeżdzam do Piły

(4)
Kornelia S - Bardzo długo i starannie szukaliśmy z mężem zespołu na nasz wymarzone wesele :) Trafiliśmy w końcu na zespół Druga Strefa z Chodzieży, to był strzał w dziesiątkę.Absolutny profesjonalizm ale z dużą dawka luzu i poczucia humoru.Charyzmatyczny wokalista a zarazem menedżer, piękna i utalentowana wokalistka, elokwentny i z inteligentnym dowcipem gitarzysta i konferansjer w jednym, no i wybitny,sympatyczny saksofonista. :) Repertuar idealnie trafił w nasze gusta, zespół w mig załapywał kiedy grać dalej, kiedy przyspieszyć a kiedy zwolnić.Swietnie poprowadzone oczepiny i bardzo fajna relacja z gośćmi.Bylismy zachwyceni i szczerze polecamy!!! Kornelia i Adam. :) !!!!!!
 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne
4500 zł Ceny od
38 zdjęć Ilość zdjęć

ZESPÓŁ VOICE +

Rogoźno Zespoły weselne

Dojeżdzam do Piły

Zespół VOICE+ umiejętności zorganizowanej oprawy muzycznej imprez okolicznościowych opiera nie tylko o doświadczenia nabyte podczas pracy w wielu projektach muzycznych, ale przede wszystkim o wyższe wykształcenie muzycznie swoich członków. Lata nauki w kierunku doskonalenia warsztatu muzycznego zaowocowało tytułami: Aktor Scen Muzycznych o specjalności Piosenkarz w Poznańskim Studium im. Czeslawa Niemena; Licencjat Sztuki o specjalności Edukacja Muzyczna, oraz Muzyka Estradowa w klasie śpiewu jazzowego. Magister Sztuki o specjalności Prowadzenie Zespołów Muzycznych, oraz Animacja Kultury w Bydgoskim UKW. Zespół VOICE+ to przede wszystkim dyplomowani wokaliści jak również instrumentaliści, utwory wzbogacane są „żywą” grą na saksofonie, gitarze akustycznej lub elektrycznej. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie a wedle życzeń klienta dodatkowo urozmaicamy je wszelkiego rodzaju zabawami. Kolejną „mocną stroną” naszego Zespołu jest profesjonalna konferansjerka podczas całej uroczystości jak również nagłośnienie, które sprosta oczekiwania najbardziej wymagających. Wieloletnie praca w wielu niekomercyjnych projektach muzycznych owocuje możliwością poszerzenia składu Zespołu VOICE+ wedle życzeń klienta o zawodowych muzyków. Repertuar muzyczny jakim dysponujemy zawiera największe hity polskich i zagranicznych wykonawców począwszy od lat 60-tych, przez 80-te, po aktualne przeboje uwzględniając oczywiście największe hity disco polo. Wybierając Zespół VOICE+ otrzymujesz gwarancję nie tylko profesjonalizmu ale również doświadczenia ze względu na ciągłą ponad 10-cio letnią obsługę imprez okolicznościowych.Zapewniamy wysokiej klasy sprzęt pozwalający nagłośnić główną salę (parkiet), jak również za pomocą systemu bezprzewodowego dodatkową salę, na której dźwięk zostanie opóźniony tak aby zapewnić selektywność i czytelność, co pozwala na najlepszy kontakt z gośćmi.Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, możemy również dekorować światłem.

 • Disco
 • Własne oświetlenie
2400 zł Ceny od
21 zdjęć Ilość zdjęć

Sunshine Band

Inowrocław Zespoły weselne

Dojeżdzam do Piły

(2)
Agnieszka M - Bardzo fajny zespół, niesamowite głosy, w wielu piosenkach przebijali oryginał, a ze względu na bardzo obszerny repertuar jest przy czym się pobawić. Tak samo jak my tak i goście byli zachwyceni wszystkimi występami. Gorąco polecamy, napeweno nie będziecie żałować.
 • Disco
 • Własne oświetlenie
3700 zł Ceny od
9 zdjęć Ilość zdjęć

Zespół Muzyczny Estrada

Złotów Zespoły weselne

Dojeżdzam do Piły

(2)
Marta T - Wspaniały dzień, najlepszy zespół! Na poprawinach był DJ Mike polecany przez Estradę - strzał w 10! :D
 • Oprawa muzyczna wesela
 • Poprawiny
12 zdjęć Ilość zdjęć

Zespół muzyczny Matador

Wągrowiec Zespoły weselne

Dojeżdzam do Piły

Jesteśmy zespołem coverowym z Wągrowca. Każdy z nas posiada wieloletnie doświadczenie muzyczne. Gramy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dobra, żywa muzyka. Naszym największym atutem jest to, że utwory wykonujemy w 100% na żywo, a nasze brzmienie, to brzmienie prawdziwych instrumentów, takich jak gitara, bas, perkusja i klawisze. Podstawowym założeniem naszego zespołu jest bawić Was dobrą muzyką, przekazywać pozytywną energię i nawiązać jak najlepszy kontakt, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Jeżeli szukasz zespołu na różnego rodzaju imprezy firmowe, przyjęcia weselne i jubileusze jesteśmy do dyspozycji. Możesz liczyć na wszechstronny repertuar polski i zagraniczny.

 • Oprawa muzyczna wesela
17 zdjęć Ilość zdjęć

Maxx Event

Złotów Zespoły weselne Dj na wesele

Dojeżdzam do Piły

(11)

Poszukujesz profesjonalnej oprawy Twojej uroczystości? Dobrze trafiłeś! Maxx Event to duet Dj & Wodzirej, którzy profesjonalnie zajmą się obsługą Twojej uroczystości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako prezenter-dj. W doborze muzyki kierujemy się charakterem imprezy, wiekiem uczestników oraz zakładanym czasem jej trwania. Zadowolenie klienta jest dla nas rzeczą pierwszorzędną, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie - z maksymalnym zaangażowaniem. Zrobimy wszystko aby Ten Dzień na długo pozostał w Twoich najlepszych wspomnieniach! Kompleksowo obsługujemy: - wesela - studniówki i połowinki - imprezy firmowe i okolicznościowe - jubileusze - zabawy - bale i zabawy - imprezy plenerowe oraz eventy

 • Biesiada
 • Ciężki dym
3000 zł Ceny od
4 zdjęcia Ilość zdjęć

Zespól SAY

Bydgoszcz Zespoły weselne

Dojeżdzam do Piły

Zespół SAY to pięcioosobowy skład instrumentalno - wokalny . Gramy muzykę w 100% na żywo. Zapewniamy oprawę muzyczną na : weselach, studniówkach, balach, festynach imprezach firmowych ... Poza DOSKONAŁYM BRZMIENIEM, zapewniamy również PROFESJONALNE OŚWIETLENIE. Masz gości z zagranicy? Żaden problem, poprowadzimy wesele również po angielsku Zespół nasz pochodzi z okolic Bydgoszczy , ale zagramy wszędzie :)) Odpowiemy na wszystkie wasze pytania , piszcie lub dzwońcie do nas śmiało ! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!!!

 • Disco
 • Wesele dwujęzyczne
5200 zł Ceny od
3 zdjęcia Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Zespoły weselne. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu: Piła

Druga Strefa Cover Band

Druga Strefa Cover Band

Chodzież
(4)
Zobacz profil

Jak to się stało, że założyliście zespół weselny?

Na rynku weselnym działamy prężnie od 1999 roku. Idea grania na przyjęciach weselnych powstawała w mojej głowie, kiedy miałem sześć lat. Byłem wtedy na weselu w z rodzicami, w okolicach Zielonej Góry. Grał tam zespół mojego wujka Romka. Była to ważna postać, która wywarła na mnie największy wtedy wpływ. Był to spory autorytet dla mnie, chyba jedyny nawet. Zainspirowany, stałem pól nocy w jednym miejscu, dokładnie na przeciw sceny. Kiedy podeszła do mnie mama i zapytała?... "Dlaczego tak stoisz i stoisz w jednym miejscu, pobiegaj z innymi dziećmi..." Odpowiedziałem: bo ja też tak będę grał, dlatego. Chyba wtedy do mnie dotarło, że muzyka jest dla mnie wszystkim i chciałbym w życiu robić tylko to co mnie pasjonuje. Sytuację znam tylko z opowieści mamy, ale jest to prawda. W tamtym czasie miałem już dość dobrze rozwiniętą świadomość, że jestem bardzo muzykalny i tą droga będę kroczył. Zaraz po weselu rodzice MUSIELI mnie zapisać na pierwszy stopień szkoły muzycznej, kupili mi również jakieś przechodzone pianino i tak się zaczęła moja przygoda z muzyką. Konsekwencją wspomnianej sytuacji, zrealizowałem swój wcześnie postawiony cel.

Jak bogaty jest Wasz repertuar muzyczny?

W naszym bardzo obszernym repertuarze, znajdziecie Państwo muzykę z lat 20, 50,70, 80 ,90 ubiegłego wieku - z gatunków: pop, pop-rock, dance, biesiada, disco polo(tylko wybrane i bardzo znane hity), standardy polskiej muzyki rozrywkowej, rock&roll, muzykę popularną, a także najnowsze piosenki. Podczas wykonywania zlecenia nie używamy żadnych "set list". Zawsze ustalamy z naszymi zleceniodawcami profil repertuarowy, po którym później się poruszamy. Utwory wybieramy na podstawie ustalonego wcześniej profilu(ustalenia gatunków muzycznych), oraz analizy uczestniczących w zabawie gości którą przeprowadzamy na Live. Taka metoda pozwala nam na dokładne wpasowanie się w gusta gości weselnych.

Jakie są najmocniejsze strony Waszego zespołu?

Czujemy się bardzo mocni, ponieważ posiadamy bardzo bogatą wiedzę podpartą tymi wszystkimi latami pracy. Uzbierało się już tego 21 lat, co nie znaczy że jesteśmy starcami. Bardzo wcześnie zaczynaliśmy ten biznes i każde z nas mogłoby napisać sporo na temat wesel czy eventów, których liczba przekroczyła słono ponad 1500(szacunkowe dane). Uważam, że na polskim rynku branży weselnej brakuje ludzi odpowiedzialnych, uczciwych traktujących swoją profesję jak pracę z zakładzie pracy. Czasami aż dziw bierze jak się słyszy, że przed dwudziestą czwartą nie było komu grać lub prowadzić oczepin. Jesteśmy elastyczni i przystajemy na niestandardowe propozycje, ponieważ lubimy wyzwania a każde nowe doświadczenie wykorzystujemy w dalszych działaniach. Nie pijemy alkoholu w pracy i to nas wyróżnia spośród wielu zespołów. Posiadamy własny transport, markowy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Działamy legalnie na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej. Posiadamy odpowiednie certyfikaty branżowe potwierdzające nasze jestestwo. Warunkiem podjęcia współpracy z nami jest podpisanie umowy. Nie boimy się żadnych tematycznych pytań.

Sprawdź inne oferty: