Grupa DJ Art-Sound

Patryk Kozak

Grupa DJ Art-Sound

(1)

O nas

Grupa DJ Art-Sound i Saksofonista na imprezie firmowej? A może na niebanalnym weselu? TAK! Połączenie magii saksofonu tenorowego doda imprezie blasku, uczyni ją wyjątkową i niepowtarzalną. Nasze własne aranżacje muzyczne i oryginalna improwizacja saksofonisty podczas muzycznych bloków, pozostanie na długo w pamięci każdego gościa.

Oferujemy repertuar muzyczny zgodnie z Państwa wymogami , gdzie dopasowujemy się do wszelkich oczekiwań, z naszej bogatej bazy utworów, proponujemy między innymi: największe przeboje światowej i polskiej muzyki rozrywkowej, najnowsze hity z aktualnych list przebojów Rmf FM, radio ESKA, RMF MAAXX, muzykę klubową: House (i jego odmiany), Electro, ponadto klasyczną muzykę Pop, Disco, 50s, 60s, 70s, 80s, 90s, rock and roll, muzyckę biesiadną, czy też DiscoPolo.

Kontakt:

Patryk Kozak
tel. [treść zablokowana]
[treść zablokowana]
[treść zablokowana]
[treść zablokowana]

Grupa DJ Art-Sound

Karol Siejak
tel. [treść zablokowana]

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta - Grupa DJ Art-Sound

Oprawa muzyczna wesela

Usługi

Dzień Dobry

Zajmuję się organizacją imprez, specjalizując się w kompleksowej obsłudze muzycznej i technicznej począwszy od DJ-a, prezentera, wodzireja przez muzykę, nagłośnienie, po oświetlenie. Ślub i wesele to niewątpliwie jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dokładamy wszelkich starań, ażeby zabawa pozostała na długo w pamięci bawiących się na naszych imprezach.
Moim głównym założeniem jest dopasowanie muzyki do wymagań gości.

Muzyka jaką oferuję na wesele jak i inne imprezy to bardzo bogaty repertuar nagrań począwszy od lat 50-tych po najnowsze przeboje z list przebojów. W mojej dyskografii znajduje się wiele standardów muzyki tanecznej ostatnich kilkudziesięciu lat jak i muzyka typowo weselna czyli muzyka biesiadna.. własny transport profesjonalne estradowe nagłośnienie na wesele i wszelkie inne imprezy.
Muzyka dostosowana do imprezy:

Moim zdaniem muzyka na każdej uroczystości/imprezie musi być przyjemna dla ucha... Wesele jest tym szczególnym dniem, kiedy chcemy aby WSZYSTKO było najlepsze i aby każdy kto z niego wychodzi zapamiętał je jak najlepiej. Nie można przy tej okazji zapomnieć, że muzyka grana na weselu będzie nam towarzyszyć od samego wejscia na salę aż do samego końca i dlatego jest głównym czynnikiem warunkującym dobrą zabawę!
Sprzęt:

Dokładam wszelkich starań by muzyka przy której będziecie się Państwo bawili, była najwyższej jakości i rozdzielczości. Używamy profesjonalnego nagłośnienia niemieckich firm HK Audio oraz Dynacord, oświetlenie wraz z rampą dostosowujemy do wielkości oraz charakteru imprezy.
Karaoke:

Przychodzi w nocy taka chwila, w której każdy chce pochwalić się swoimi umiejętnościami wokalnymi. Dzięki Karaoke udostępnianym na uroczystościach/imprezach śmiałkowie mogą zaprezentować swoje głosy, jednocześnie podsycając atmosfere i utrwalając dobrą zabawę.
Organizacja imprez typu:

- wesele
- prywatki
- osiemnastki
- imprezy firmowe
- poprawiny
- andrzejki
- sylwester
- bal karnawałowy
- imprezy szkolne
- dancingi

Poprawiny

Opinie - Grupa DJ Art-Sound

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

JJ

Joanna J

Polecam !

1 rok temu

Kontakt - Grupa DJ Art-Sound

Grupa DJ Art-Sound

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Leszno

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: