• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
Foto-video U Pana Fotografa
Foto-video U Pana Fotografa Warszawa
(57)
Zobacz profil
Atelier NiepowtarzalnyDzień
Atelier NiepowtarzalnyDzień Warszawa
(33)
Zobacz profil
Fotograf Sadowski Tomasz STUDIO EXCLUSIVE
Fotograf Sadowski Tomasz STUDIO EXCLUSIVE Warszawa
(24)
Zobacz profil
MS Videos
MS Videos Warszawa
(22)
Zobacz profil
Piotr Braniewski Fotografia

Piotr Braniewski

Piotr Braniewski Fotografia

Młodzieńcza 1, Warszawa

(9)

Dzień dobry,
W reportażu i filmie skupiamy się na tym co wartościowe, ale trwa krótko - na relacjach międzyludzkich. Gesty i momenty, które trwają ułamki sekund, a dzięki którym za wiele lat powrócą najcenniejsze chwile i wspomnienia.
Fotografujemy, filmujemy, podróżujemy. Mieścimy się w Warszawie ale reportaże wykonujemy w całym Kraju. Obok tworzenia kadrów i chwytania emocji uwielbiamy podróżować. Sesja za granicą także nie jest dla nas żadnym problemem!
Nasza praca nas pasjonuje. Zajęcie, które pozwala realizować marzenia oraz poznawać nowe miejsca, zawierać przyjaźnie , a także pozwala być świadkiem niepowtarzalnych chwil w życiu innych ludzi. Każde zlecenie traktujemy jako szansę na zrobienie lepszych zdjęć. Nie zamienilibyśmy tego, na nic innego...

4200 zł - 8400 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020

Oferta

Sesja narzeczeńska

1400 zł - 1400 zł

od 30-50 zdjęć po obróbce. Do 2h zdjęciowych/ 1 lokalizacja.

Reportaż ślubny

4200 zł - 4200 zł

ok. 400 zdjęć po twórczej obróbce

Plener ślubny

1400 zł - 1400 zł

od 30-50 zdjęć po obróbce. Do 2h zdjęciowych/ 1 lokalizacja.

Film ślubny

4800 zł - 8500 zł

2-3 operatorów, filmy od 30 do 90 min.

Filmowanie z powietrza (DRON)

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

Reportaż Ślubny

Opinie

5

9 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

Jakość filmu

MP

Marta P

Jesteśmy zachwyceni! Piotr przygotowywał dla nas zarówno reportaż ślubny, jak i film upamiętniający ten wyjątkowy dzień. Otrzymaliśmy materiały i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, ze są najpiękniejsze jakie do tej pory widzieliśmy. Sama współpraca podczas tego dnia była przyjemna i przebiegała w świetnej atmosferze! :) Z całego serca polecamy!

2 miesiące temu

MW

Marika W

Z całego serca chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za wykonany przez Panią Martę reportaż ślubny. Mieliśmy okazję przeżyć ten dzień jeszcze raz. Zdjęcia pokazują najpiękniejszą historię, uchwycone łzy, szczere uśmiechy i złapane piękne chwile. Pani Marta podczas całego ślubu oraz przyjęcia była totalnie niewidoczna, nasi goście byli zachwyceni jej pracą. A efekty przerosły nasze oczekiwania. Serdecznie polecamy współpracę z Panią Martą i Panem Piotrem. Niesamowity profesjonalizm, zaangażowanie, rewelacyjny kontakt i pasja do swojej pracy. Fantastyczne porady i omówienie każdego detalu, które pomogły zaplanować nam ten dzień. Dziękujemy za niesamowitą historię uwiecznioną na zdjęciach. pozdrawiamy m+p

4 miesiące temu

avatar

Aneta C

Pani Marta to świetny fotograf! :) Zdjęcia wyszły przepiękne! Bardzo polecam- wszystko profesjonalnie i terminowo! :) Bardzo dziękujemy! Aneta i Piotrek

10 miesięcy temu

A

Adrianna

Życzę każdej młodej parze takiej współpracy jaką mieliśmy z Piotrem :) na nasz ślub wybraliśmy full pakiet - sesja narzeczeńska, reportaż ślubny, sesja poślubna oraz realizację filmu z dogrywkami plenerowymi. Świetny kontakt, dogadanie wszelkich terminów i szczegółów, Piotr zawsze służył dobrą radą i profesjonalnym podejściem do każdego tematu. Realizacja zdjęc i filmu była bardzo szybka. Każde nasze sugestie co do zmian bądź poprawek były wzięte pod uwagę. Zdjęcia mają niepowtarzalny klimat, uchwycony został każdy ważny moment, obróbka jest piękna, delikatna, wspaniałe kolory. Film bardzo nowoczesny, dokładnie taki, jaki chcieliśmy mieć (nie typowe nagranie z welesa ale coś więcej!) z nietuzinkowym podkładem muzycznym, piękne kadry, wszystko ze sobą idealnie gra. Możemy oglądać go w nieskończoność. Do tego teledysk ślubny oddający wszystkie emocje w pełni. Gorąco polecam, gwarancja świetnej roboty i zachwycających efektów końcowych :) pozdrawiamy, Ada i Seba

11 miesięcy temu

WP

Wojtek P

Pan Piotr zajmował się naszym reportażem ślubnym ponad trzy lata temu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości świadczonych usług. Zdjęcia są inne niż wszystkie, wszystkie momenty genialne uchwycone i komponujące się w piękną całość. Zastanawialiśmy się z żoną nad wyborem opcji z reportażem firmowym bo w sumie nie wiedzieliśmy czy chcemy film, mając niestety przykre doświadczenia z oglądaniem nudnych "kaset" z wesela. Na szczęście zdecydowaliśmy się i poprosiliśmy Pana Piotra o zrobienie reportażu wideo. Teraz możemy się śmiać z dawnych filmów, które oglądaliśmy na VHS u starszych kuzynów. Film wyszedł genialnie. Pięknie opowiedziana historia w formie wideo z ujęciami z drona i przy zastosowaniu „slow motion”. Dostaliśmy też 3 minutowy trailer ze ścieżką dźwiękową z naszego pierwszego tańca w sam raz dla mojej mamy żeby wrzucić na FB i zbierać lajki. Dłuższa wersja jest bardzo dobrze wykonana. Film nie nudzi, ujęcia są wykonane jak w profesjonalnej produkcji filmowej, dźwięk bez szumów i szmerów a wszystko w wysokiej rozdzielczości. Byliśmy tak zadowoleni, ze zdjęć i filmów że Pan Piotr dostał od nas czekoladowego Oskara. Końcowo nie można pominąć samego podejścia do nas. Oferta została idealnie dla nas dopasowana. Pan Piotr wszystko bardzo dobrze zaplanował oraz pamiętał o szczegółach, które nam totalnie nie przyszły do głowy. Wybór fotografa ślubnego to ważna sprawa, możemy szczerze polecić Pana Piotra. Dziękujemy serdecznie za piękny reportaż i wszelką pomoc. Pozdrawiamy Wojtek i Ania.

11 miesięcy temu

WP

Wojtek P

Pan Piotr zajmował się naszym reportażem ślubnym ponad trzy lata temu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości świadczonych usług. Zdjęcia są inne niż wszystkie, wszystkie momenty genialne uchwycone i komponujące się w piękną całość. Zastanawialiśmy się z żoną nad wyborem opcji z reportażem firmowym bo w sumie nie wiedzieliśmy czy chcemy film, mając niestety przykre doświadczenia z oglądaniem nudnych "kaset" z wesela. Na szczęście zdecydowaliśmy się i poprosiliśmy Pana Piotra o zrobienie reportażu wideo. Teraz możemy się śmiać z dawnych filmów, które oglądaliśmy na VHS u starszych kuzynów. Film wyszedł genialnie. Pięknie opowiedziana historia w formie wideo z ujęciami z drona i przy zastosowaniu „slow motion”. Dostaliśmy też 3 minutowy trailer ze ścieżką dźwiękową z naszego pierwszego tańca w sam raz dla mojej mamy żeby wrzucić na FB i zbierać lajki. Dłuższa wersja jest bardzo dobrze wykonana. Film nie nudzi, ujęcia są wykonane jak w profesjonalnej produkcji filmowej, dźwięk bez szumów i szmerów a wszystko w wysokiej rozdzielczości. Byliśmy tak zadowoleni, ze zdjęć i filmów że Pan Piotr dostał od nas czekoladowego Oskara. Nie można pominąć samego podejścia do nas. Oferta została idealnie dla nas dopasowana. Pan Piotr wszystko bardzo dobrze zaplanował oraz pamiętał o szczegółach, które nam totalnie nie przyszły do głowy. Wybór fotografa ślubnego to ważna sprawa, możemy szczerze polecić Pana Piotra. Dziękujemy serdecznie za piękny reportaż i wszelką pomoc. Pozdrawiamy Wojtek i Ania.

11 miesięcy temu

P

Patrycja

Bardzo profesjonalna ekipa . Korzystaliśmy z usług Piotra i jesteśmy zachwyceni efektami . Zdjęcia zapierają dech są cudowne . Wspaniała pamiątka . Bardzo polecamy.

11 miesięcy temu

DG

Dominika G

Korzystaliśmy z usług na naszym ślubie. Uważam że, są bardzo profesjonalni. Wszystkie zdjęcia wyszły świetnie a niektóre do tej pory zapierają dech. Dodatkowo świetna ekipa i współpraca.

1 rok temu

AS

Agnieszka S

Poświęciliśmy sporo czasu, aby znaleźć fotografa na nasz ślub. Przede wszystkim zależało nam, aby zdjęcia oddawały nasze charaktery i atmosferę w dniu ślubu. Chcieliśmy, by zdjęcia pokazywały historię, były przy tym naturalne, dynamiczne i jednocześnie dobre technicznie. Zdecydowaliśmy się na Piotra, jak się potem okazało, był to świetny wybór. Współpraca od samego początku przebiegała bezproblemowo. Piotr chciał poznać nas jako osoby i rozeznać się w rodzinnych relacjach – tak, aby jak najlepiej odzwierciedlić to na zdjęciach. Nie budował dystansu, słuchał tego, na czym nam zależy. W dniu ślubu czuliśmy się przy nim bardzo swobodnie. Zdjęcia zrobione przez Piotra spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Świetnie opowiadają historię naszego ślubu i wesela. Są pełne emocji, wzruszające, ciekawe. Nie ma w nich sztucznego pozowania, a historia jest pokazana z różnych perspektyw. Polecamy, bo warto!

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Wszystko. Emocje, tworzenie, interakcja z człowiekiem, podróżowanie...

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Znajomi dowiedzieli się ,że mam nowy aparat i poprosili mnie o zrobienie kilku fotografii.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Zawodowo od maja 2015

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Canon

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Chwila, kiedy tata odprowadza Pannę Młodą do ołtarza.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

do 12h reportaż. Plener bardzo różnie. Obróbka do 90 dni.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Reportaż - 12h, ok 400 zdjęć.

Jaki jest Twój styl?

Reportażowy.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Dojrzałość.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Pełen emocji.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda jest inna.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

z podobnym poczuciem estetyki/ z poczuciem humoru.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Przeprawa przez dżunglę w Brazylii, przed świtem z parą młodą ubraną w ubrania ślubne. Ciemno, błoto i pot oraz piękny widok z Pedra Bonita.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

"Czy termin jest dostępny..." :).

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

To ciężka praca. Ten dzień jest ważny dla mnie tak samo ,jak dla PM

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Zaufanie. Te same wartości. Musimy być na tej samej stronie w kwestii priorytetów.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Ambicja. Nieustannie staram się zrobić lepsze zdjęcie.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Niekoniecznie wszystkie. Te, dla których ważne są uchwycone emocje.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Mamy własny zgrany team. Przy reportażu bardzo ważna jest współpraca obydwu ekip. Klienci decydujący się na pakiet fotograficzno-filmowy mają wszystko w jednym miejscu. Produkty ,które finalnie otrzymują są spójne. Bardziej rozbudowane pakiety dają możliwość negocjacji.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Wszystkie lubię jednakowo.

Kontakt

Piotr Braniewski Fotografia

website

Młodzieńcza 1 03-655 Warszawa

Polecani z kategorii kamerzysta na wesele

FOTOLUK - W Piękny Dzień Cudne Zdjęcia
FOTOLUK - W Piękny Dzień Cudne Zdjęcia Warszawa
(2)
Zobacz profil
JK Production Studio Video Foto Jacek Kaszlikowski
JK Production Studio Video Foto Jacek Kaszlikowski Warszawa
Zobacz profil
Oskar studio DRON filmowanie z powietrza montaż z muzyką na śluby wesela imprezy inwestycje
Oskar studio DRON filmowanie z powietrza montaż z muzyką na śluby wesela imprezy inwestycje Warszawa
(1)
Zobacz profil
Modeep Weddings Warszawa
(4)
Zobacz profil

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: