• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
 • Produkty
 • Inspiracje
VideoStudio TDI

Tomasz Jurowicz

VideoStudio TDI

Bursaki 6D, Lublin

(16)
Pokaż telefon

Jesteśmy zespołem młodych ludzi z niekończącymi się pomysłami oraz z dużą wyobraźnią. Ambicja i kreatywność to nasze mocne strony. Stworzymy ciekawy film w różnych warunkach pracy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

2400 zł - 4000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Sony

Oferta

Reportaż Ślubny

600 zł - 4000 zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

300 zł - 600 zł

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

600 zł - 1000 zł

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

600 zł - 1000 zł

Film ślubny

600 zł - 4000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

Pakiet: Reportaż + Plener

Plener ślubny

600 zł - 4000 zł

Reportaż ślubny

800 zł - 2000 zł

Fotobudka

500 zł - 700 zł

500 zł za 2h + 100 zł za każdą kolejną godzinę.

Opinie

5

16 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

IW

Iwona W

15.06.2019r. - to co wtedy się wydarzyło, nie da się tego opisać. Dzień pełen wrażeń i emocji, a dzięki Tomkowi i jego ekipie mamy pamiątkę na całe życie ? Współpraca z nimi okazała się świetną zabawą podczas kręcenia filmu, dzięki Tomka podejściu nie dało się odczuć stresu, jaki mógł nas ogarniać, pełen profesjonalizm, zaangażowanie ? Efekt końcowy oszałamiający! Niesamowicie pięknie stworzone video, wszystkie ujęcia, przejścia, uchwycone emocje powodują, że się chce oglądać jeden, drugi, trzeci raz i tak na okrągło ? Ekipa VideoStudio TDI zna się na rzeczy, nie bez powodu Tomek wybrał firmie logo 'TDI'- "Twórczo Doskonale Indywidualnie", tak też właśnie działają ☺️ Ci, którzy jeszcze nie wybrali swojego kamerzysty na wesele - nie zastanawiajcie się, VideoStudio TDI to najlepszy wybór!!! ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

ES

Ewa S

Efekt końcowy przeszedł nasze wszelkie oczekiwania. Pełen profesjonalizm, pasja, zaangażowanie, idealna współpraca na najwyższym poziomie to jedne z licznych cech które opisują całą firmę! Serdecznie dziękujemy Tobie Tomku oraz całemu sztabowi ludzi, którzy nad tym pracowali. Polecamy i pozdrawiamy ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

BC

Bartłomiej C

Profesjonalizm!!! Serdecznie dziekujemy za wspaniały film. Polecamy!

1 rok temu

Źródło: Facebook

DP

Daniel P

Serdecznie polecamy VideoTDI ! Jesteśmy bardzo zadowoleniu z finalnego materiału filmowego. Wszystko bezproblemowo i bardzo sprawnie. Bardzo dobry stosunek cena/jakość:) Pozdrawiamy Katarzyna i Daniel ! :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

DS

Dominik S

Bardzo serdecznie polecamy wszystkim VideoSudio TDI. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z filmu z wesela, świetnie uchwycone i zmontowane te najważniejsze dla nas chwile :) Pełen profesjonalizm!!! dziękujemy :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

KD

Katarzyna D

13 lipca ekipa Tomka i spółki ? gościła na naszym weselu jako najlepsi z najlepszych kamerzystów w Lublinie - co oni wyprawiali to przechodzi ludzkie pojęcie ? stresu było u nas co niemiara ale Tomek tak potrafił rozluźnić atmosferę, ze nawet nie odczuliśmy ich obecności ? pełen profesjonalizm, zaangażowanie i miłość do swojej pracy zaowocowała przepiękną pamiątką do której chętnie wracamy ? pięknie zapakowane, wszystkie momenty tak perfekcyjnie umieszczone ze sami nie spodziewaliśmy się takiego efektu ❤️ z czystym sumieniem polecam ekipę VideoStudio TDI - fachowcy w pełnym tego słowa znaczeniu ☺️

1 rok temu

Źródło: Facebook

Ewelina Ś

Mieliśmy to szczęście z Mężem trafić na najlepszych filmowców ? Potwierdza to zarówno film, skróty z wesela ale i również całokształt współpracy ?Panowie zadbali o świetną atmosferę i wykonali wszystko zgodnie z ustaleniami. Przed ślubem zastanawialiśmy się czy film jest niezbędny i czy nie wystarczy sam fotograf, teraz już wiemy, ze to piękna pamiątka na całe życie ❤️ Polecamy serdecznie, szczerze i w 1000 % ? Ewelina i Marcin

1 rok temu

Źródło: Facebook

AJ

Agnieszka J

Profesjonalni, zaangażowani, dbający o miłą atmosferę to Panowie z Videostudio TDI ? Wzorowa współpraca i odbiór filmu już po 2 miesiącach... w samym środku sezonu ślubnego.??? Dziękujemy za przepiękną pamiątkę na całe życie ❤️ Gorąco polecam!

1 rok temu

Źródło: Facebook

MO

Mariola O

bardzo serdecznie polecamy firmę VideoStudii TDI. Profesjonalne podejście do pracy, bardzo dobra i swobodna współpraca z operatorem kamery podczas uroczystości. Na film czekaliśmy 2 miesiące w szczycie sezonu. Bardzo dobra jakość filmu, pięknie uchwycone momenty idealnie współgrają z utworami. Rodzinka chwali. Polecamy!!

1 rok temu

Źródło: Facebook

ER

Ewelina R

Film dostalismy już 1.5 miesiąca po ślubie mimo trwającego aktualnie sezonu ślubnego ?. Montaż oczywiście na wysokim poziomie. Świetna jakość nagrania. Ponadto wszystkie nasze sugestie co do filmu zostały wysłuchane - m.i. wykorzystane utwory do teledysku ślubnego oraz do filmu. Także jeśli ktoś jeszcze stoi przed wyborem ekipy filmowej My z całego serca możemy polecić wszystkim Video Studio TDI ;)

1 rok temu

Źródło: Facebook

OS

Olga S

bardzo polecamy! cały film otrzymaliśmy 2 tygodnie po weselu ! film wyszedł idealnie- cała rodzina chwali ;) Pełny profesjonalizm ! Dziękujemy <3

2 lata temu

Źródło: Facebook

JO

Jacek O

Polecam również jako fotografiaJacekOrzeł bardzo dobra współpraca.

2 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Magdalena M

NAJLEPSI!! DOSKONALE ZNAJA SIE NA TYM CO ROBIĄ!! POLECAM WSZYSTKIM!! ???

2 lata temu

Źródło: Facebook

MS

Mateusz S

Polecam w 100%. Świetny kontakt, przyjemna współpraca, filmy wykonane profesjonalnie z dbałością oraz odpowiedniej długości. :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

KR

Karolina R

Szczerze polecam! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, film z wesela ogląda się z czystą przyjemnością :) Panowie kamerzyści niezauważalni, pełni profesjonalizmu :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

P

Polecam

Polecam

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Długie lata byłem ministrantem i drażniło mnie to jak zachowują się kamerzyści podczas Ślubu i chciałem udowodnić innym oraz sobie, że można inaczej.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 2006 roku

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Na najlepszym :) Staramy się ciągle rozwijać, więc wciąż coś zmieniamy jednak wychodzimy z założenia, że najważniejsze to nie czym, ale jak :)

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Kilka minut zaraz po przysiędze.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

od 2 tygodni do 3 miesięcy

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Skrót z całości, oraz reportaż ze ślubu i wesela.

Jaki jest Twój styl?

Elastyczny. Zawsze staramy się dostosować do Klienta.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wspólną cechą naszych klientów jest to, że każdy chce wyjątkowego i indywidualnego podejścia :)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Jest kilka takich par. Najczęściej zapamiętujemy te pary, które podchodzą do współpracy z nami na zasadzie partnerstwa i chcą współtworzyć z nami ich film.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami, które nie udają kogoś innego. To się tyczy zarówno Młodych jak i fotografów, muzyków itp. Wiadomo, że każdy jest inny i nie każdego musimy polubić o pierwszego wejrzenia, ale przede wszystkim stawiamy na szczerość w relacjach.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Trochę nie związane z branżą weselną, ale mieliśmy kiedyś zlecenie nagrania... wyjścia ze szpitala nowo narodzonego Bułgara. Samochód (audi 80) przystrojony był w kwiaty, a w domu czekała na niego cała rodzina i mini impreza. Do teraz nie dostaliśmy obiecanych spodni, które miały być wynagrodzeniem dodatkowym ;)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

W naszej umowie znajduje się zapis, który za każdym razem rodzi pytanie: "Zamawiający zobowiązuje się do uiszczenia ewentualnych dodatkowych kosztów poniesionych przez Wykonawcę z tytułu nagrywania w urzędzie lub kościele." Wynika on z pewnego incydentu. Przez wszystkie lata pracy tylko raz zdarzyło nam się sytuacja w której proboszcz w jednym z kościołów za Piaskami oznajmił, że za nagrywanie w jego kościele musimy uiścić dobrowolna opłatę, ponieważ kościół jest zabytkowy.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

że nie mówimy "kamerowanie" tylko filmowanie :D

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Styl. Zawsze zachęcam do dokładnego przejrzenia portfolio i porównania go z konkurencją. Chcemy, żeby każdy nas klient był świadomy naszego stylu i możliwości. Tylko dzięki temu unikniemy rozczarowań.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jest elastyczna i dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie :)

Wolne terminy

Kontakt

VideoStudio TDI

website facebook vimeo

Bursaki 6D 20-150 Lublin

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: