Znaleźliśmy 47 ofert

FotobudkaFotograf ślubnyKamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele Lublin

Szukasz wolnego terminu?

5.0 / 5 z 63 opinii

Gwiazda regionu: Lublin

Czym charakteryzuje się współczesny reportaż ślubny?

Współczesny reportaż to krótki, dynamiczny film stworzony przez profesjonalistów - osoby, które są wykształcone w tym kierunku, mają wiedzę, doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt. Dobry operator potrafi uchwycić najważniejsze momenty a następnie pokazać je na filmie, w większości, w formie krótkich klipów. W naszej ofercie można znaleźć firmy zarówno krótsze – trwające od 15 do 30 minut oraz takie, które trwają około godziny.

W jaki sposób można urozmaicić reportaż ślubny?

Po pierwsze: sesja narzeczeńska w formie wywiadu z Państwem młodym, który wplatamy w reportaż ślubny. Po drugie: plener ślubny, który nagrywamy po ślubie. Ujęcia z pleneru przeplatają się z reportażem ślubnym. Po trzecie: podziękowania dla rodziców, które są jednocześnie prezentem dla rodziców oraz stanowią urozmaicenie reportażu. I po czwarte: bardzo modne ujęcia z drona, które pokazują miejsce ślubu i wesela z innej perspektywy.

Trzy cechy kamerzysty ślubnego?

Otwartość - na kontakty z innymi ludźmi. Uśmiech – jeśli jesteśmy uśmiechnięci, łatwiej przeżywa się ten wielki dzień głównym bohaterom. Nie powinniśmy dorzucać im kolejnych stresów i zmartwień. Kreatywność – to jedna z najważniejszych cech potrzebnych do wykonywania tej pracy. Trzeba umieć połączyć ujęcia z muzyką, nieszablonowo i ciekawie zmontować cały materiał.