Znaleźliśmy 85 ofert

FotobudkaFotograf ślubnyKamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele Kraków

Szukasz wolnego terminu?

4.9 / 5 z 6 opinii

Gwiazda regionu: Kraków

Jaki jest współczesny reportaż ślubny?

Wszystko zależy od preferencji pary młodej: te krótsze formy około 20 minut są kwintesencją wesela - zawierają najważniejsze momenty, najfajniejsze fragmenty i mają charakter bardziej dynamiczny. Jeśli jest dodatkowo plener ślubny, to przeplatamy kadry z pleneru i troszkę inaczej opowiadamy tę historię. W dłuższych filmach, tych 40-50 minutowych, tego materiału jest po prostu więcej - w naszym przypadku klienci częściej wybierają film o długości „serialowej" - 40-50 minut.

Jaki jest najtrudniejszy moment w pracy kamerzysty ślubnego?

Najtrudniejszym w pracy kamerzysty jest… chyba ślub. Jako ekipa pracujemy ze sobą już wiele lat i mamy opracowane schematy na zasadzie „co się stanie, gdy…” ale są rzeczy, które trudno przewidzieć. Zawsze prosimy parę młodą o przesłanie scenariusza ślubu i wesela, żeby nic nas potencjalnie nie zaskoczyło. Mimo to, w kościele zdarzają się sytuacje, które wykraczają poza scenariusz: ksiądz zamiast stać przy ambonie - spaceruje, ktoś nie włączył mikrofonu podczas przysięgi, wujek wejdzie przed obiektyw, albo państwo młodzi są tak zdenerwowani, że składają przysięgę do księdza… Tak, ślub jest zawsze pełen niespodzianek.

Czym wyróżniają się Wasze filmy na tle konkurencji?

Szczególną wagę przykładamy do jakości dźwięku. Z wesela przywozimy czasem nawet 8 ścieżek audio, obrabiamy je w postprodukcji, tak żeby był możliwie jak najlepiej. Nie używamy komercyjnej muzyki, wyszukujemy, selekcjonujemy i kupujemy muzykę, która idealnie pasuje klimatem do każdego elementu filmu. Każdy nasz film poddany jest dodatkowej obróbce kolorystycznej, wiadomo pracujemy nawet na czterech aparatach i zależy nam na tym, aby materiał był spójny, a klient nie widział różnicy w jakości obrazu.