Znaleźliśmy 27 ofert

FotobudkaFotograf ślubnyKamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele Białystok

Szukasz wolnego terminu?

4.7 / 5 z 14 opinii

Gwiazda regionu: Białystok

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja przygoda z branżą ślubną zaczęła się od zainteresowania fotografią ok. 10 lat temu, co zapoczątkowało moją pracę jako fotografa ślubnego. Po kilku latach odkryłem jednak, że jeszcze więcej satysfakcji sprawia mi filmowanie i tworzenie filmów w nowoczesnym oraz dynamicznym stylu. Każdy sezon jest dla mnie nowym wyzwaniem oraz możliwością rozwoju.

Czy ma Pan wymarzone miejsce, w którym chciałby Pan sfimować ślub i wesele?

Nie mam wymarzonego miejsca. Filmy robiliśmy już chyba w każdym zakątku Polski. Robiliśmy także plenery za granicą. Każde wesele jest wyjątkowe i staramy się podchodzić do klientów indywidualnie. Nie ukrywam, że bardzo lubymi pracować w naszych rejonach Podlasia, ale zarazem świetną odskocznią są wesela z dalszych zakątków Polski. To dzięki nim zawsze dowiadujemy się czegoś nowego o obyczajach danego regionu.

Jaka jest najmocniejsza strona Pana firmy?

Sądzę, że najmocniejszą stroną mojej firmy jest przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Dodatkowo państwo młodzi często podkreślają, że dzięki nam nie stresowali się przed kamerą, bo wprowadzaliśmy wesołą atmosferę. Staramy się także zabawiać gości, aby i oni byli bardziej rozluźnieni. Po prostu robimy to, co lubimy, z uśmiechem na ustach.